Horákova 2062/4, Praha

Umístění: Ordinace Jiný

K pani doktorce jsem chodila roky a po lekarske strance me znala a vybudovaly jsme si vztah. Moc se mi vždy libil jeji lidsky pristup, mila komunikace, empatie. Stejne tak sestřička Lucie - prijemna, mila, usmevava. Obe na me vždy pusobily profesionalnim dojmem. Vždy mi bylo vyhoveno, vždy mi pomohly. Za me urcite doporucuji tem, kteří hledaji profesionalni, ale zaroven lidsky pristup, potrpi si na dobre vztahy a nebudou resit to, ze si nekdy počkají. Za hezka slova, pocit ze někdo nasloucha (a nenapise jen leky a cau), individualni pristup to proste stoji. Alespon pro me toto bylo nej. Z duvodu stehovani mimo Prahu jsem musela prejit k jiné lekarce, ale na tento "servis" budu opravdu vzpomínat.

Bohuzel jsem k ni sla jen z duvodu, ze jsem v 18-ti odchazela od svoji detske doktorky a k teto lekarcce to bylo lidove receno pres dvur. Sveho rozhodnuti zpetne horce lituji, totiz dobreho doktora poznate az ve chvili,kdy je vam neco jineho nez ze mate kasel a rymu... Po vysetreni v nemocnici, kdy me kvuli dva mesice zvysenym teplotam a motani hlavy bylo doporuceno navstivit sveho praktickeho lekare, ktery me ma nasledne poslat na kolecko vysetreni k zjisteni tohoto stavu, jsem se tedy dostavila za pani doktorkou a po trech hodinach v cekani jsem si od ni vyslechla, ze to je - cituji: "uplne normalni a pry to nemam resit"... Sama jsem si musela nadiktovat seznam vysetreni, ktera by mohla vest k odhaleni priciny.. (vysetreni mi poradili lekari v nemocnici), pani doktorka nebyla ani SCHOPNA vyrknout podezreni na neco konkretniho, natoz sama od sebe mi napsat poukazy na vysetreni... Zaverem - pokud hledate nekoho,kdo vam vystavi neschopenku a napise antibiotika, pak budete spokojeni, pokud vam ale doopravdy neco je, pak radeji ruce pryc, ROZHODNE NEDOPORUCUJI!!!