Ortopedická ambulance Poliklinika Barrandov
Krškova 807, Praha

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

NEDOPORUČUJI!!! Musím potvrdit to, co už se tady opakovalo. Byli jsme na poliklinice v Radotíně. Pan doktor Šesták má arogantní chování a komunikuje s Vámi jak s nějakým póvlem. Co mě více znechutilo, bylo jeho hrubé zacházení s měsíčním miminkem. Zacházel s ním zcela bezcitně, jako by to byla hadrová panenka. Je rychlý, hrubý, nepodepírá hlavičku a na nic Vás předem neupozorní! I přes to, že dcera má podle jeho slov kyčle v pořádku (oproti vyšetření se starším synem na Vinohradech bylo extrémně rychlé), tak tam s ní zničehonic bez našeho vědomí začal cvičil a protahovat ji! Dcera se tím strašně rozplakala. On jen chabě odvětil, že si na to zvykne... Komu tyhle chvíle a arogantní chování působí nějakou potěchu, doporučuji pana doktora navštívit opakovaně i třeba mimo ordinační hodiny.

Umístění: Ortopedická ambulance Poliklinika Barrandov Jiný

Odbavuje pacienty jak na běžícím páse - zhruba 5 minut na pacienta, přes 10 minut tam nikdo nebyl. Na druhou stranu jsem neměl pocit, že by mě odbyl. Ale třeba paní přede mnou chtěla mít další otázky a pan doktor se s ní po každé otázce rozloučil - trochu to vypadalo jako že se jí už chce zbavit.

Byli jsme u p. doktora ve FNKV. Objednací termín skoro hned. Pan doktor přišel dříve, než musel, byla jsem se dvěma dětma a vyšetření bylo velmi rychlé, ale vyřešili jsme vše, co bylo potřeba. Pan doktor je příjemný, syn trochu dělal kravál, ale pan doktor byl úplně v pohodě, je vidět, že s dětmi často pracuje a byl prostě milý. Na mě sice trochu rychlá mluva :-), ale dá se to, vše napsal do zpráv a vše bylo jasné, všechny dotazy zodpovězeny. Jsem ráda, že jsme tam byli.

Umístění: Ortopedická ambulance Poliklinika Barrandov Jiný

Pan doktor je velmi konzervativní. Říká, že podologie "neexistuje a je to jen výmysl" a odsuzuje barefoot obuv. Je podle něj nejlepší nosit boty s měkkým podpatkem a vložkou do konce života. Nenechá vás ani doříct větu. Bez optání mi začal tykat, to mi nepřipadá jako profesionální chování. Necítila jsem se vůbec dobře. Žádný závěr z vyšetření nemám.
Na dětské kyčle je možná skvělý (bratr s malým synem je moc spokojený), ale já pozitivní zkušenost s ošetřením sdílet nemůžu. Co se ordinace týče - vůbec se nečeká, což je fajn.

Umístění: Ortopedická ambulance Poliklinika Barrandov Jiný

Pan doktor je doktor na svém místě. Rychlý, vše vysvětlí, žádné dlouhé čekání. Na miminka opravdu odborník

Dnes jsem byla se synem na vyšetření. Pan doktor na něj mluvil hrozně hezky. Poctivě ho vyšetřil a vysvětlil. Za mně stoprocentně doporučuji! Děkuji.

K panu doktorovi chodíme na vyšetření kyčlí s miminkem. Návštěva je vždy super rychlá, v čekárně jsme čekali vždy max. 3 minuty. Ale. Miminko drží hrozně, vůbec nejistí hlavu, malý se nám z té jeho manipulace rozeřval a utišili jsme ho až venku. Odbornost ohledně kyčlí nedovedu posoudit, zatím je prý vše v pořádku (3,5 měsíce věku). Komunikace úsporná a není mu rozumět, takže jsem se opakovaně ptala co říkal a co to znamená atd.

Umístění: Ortopedická ambulance Poliklinika Barrandov Kontrola kyčlí novorozence

Pan doktor neumí zacházet s malými dětmi, je rychlý, hrubý, dcerku vždy rozplakal a já z toho byla špatná, komunikace s rodiči také nekvalitní a doporučuje preventivní široké balení i při dobrém nálezu. Nedoporučuji.

Umístění: Ortopedická ambulance Poliklinika Barrandov vyšetření kyčlí novorozence

Pana doktora jsme navštěvovali už s prvním dítětem na Zbraslavi a po velmi dobré zkušenosti jsme se rádi vrátili i s druhým. Pan doktor má skvěle zorganizovaný čas, nikdy jsme nečekali, vyšetření je naprosto bleskurychlé, v ordinaci strávíme tak 3 minuty, mnohem víc času zabere svlékání a oblékání miminka. Pan doktor je pokaždé příjemný a můžeme ho vřele doporučit všem rodičům, kteří si nepřišli do ordinace povídat.

Umístění: Ortopedická ambulance Poliklinika Barrandov Silne bolesti kotniku

Ahoj, přečetla jsem si o panu doktorovi všechny reference, i ty negativní. Osobne jsem s panem doktorem nanejvyse spokojena. Pana doktora jsem navštívila na doporučení kamaradky. Jsem vděčná tomu, že jsem tak učinila. Pan doktor je velice zodpovědný a pečlivý lékař. Všem pana doktora doporučuji.