Ordinace praktického lékaře
V Chaloupkách 4/583, Praha

Umístění: Ordinace praktického lékaře Jiný

K paní doktorce chodím bezmála 30 let a nemám k ní žádné negativní připomínky. Samozřejmě s názorem, že každý má své dny a nikdo není dokonalý. Kdo z nás jsme?! Jsem s paní doktorkou Mikšanovou spokojen.

Jakou já mám radost, že jsem od této lékařky pryč.

Je tomu už více jak 10 let,co jsme od ní odešli celá rodina a po létech vidím jak dobré rozhodnutí jsme udělali.

Uměla jen psát antibiotika na všechno a měla oční kontakt na sestru, jako jestli to schvaluje.

A ta božská sestra, jak tam lítala v podkolenkách a klapajících dřevákách .

Vždycky mi to přišlo, jestli to ty dvě spolu netáhly.....

Vzhledem k tomu, že sestra s lékařkou sdílí jednu místnost (během měření teploty si spolu vesele povídaly, jako bych tam nebyla; není zde žádné soukromí; když chcete vyřídit něco, co zvládne sestra a lékařka u toho ani nemusí být, máte smůlu), často ordinace smrděla cigaretovým zápachem, p. Mikšanová se umí chovat velmi arogantně, nepříjemně, povýšeně a čekací doba je opravdu velmi dlouhá (už jsem zažila i hodinové čekání, přičemž ordinace byla prázdná a byl slyšet hovor sestry a lékařky); rozhodla jsem se změnit lékaře. Dnes jsem šla pro kartu pacienta, čekala jsem půl hodiny, poté jsem požádala o kartu a bylo mi řečeno, ať si sednu a počkam. Neměla jsem čas a požádala jsem o přeposlání karty přímo nové lékařce, na to mi p. Mikšanová odpověděla, že karty nepřeposílají a nepřepošlou, ať si pro ni přijdu. Karty se přeposílat mají a neměl by s tím být žádný problém, tudíž byla p. Mikšanová pouze a jenom protivná. Velmi arogantní a nepříjemný tón a oslovování "vážená", mi opravdu vadí. Není divu, že pacienti odcházejí jinam. Rozhodně tuto lékařku nedoporučuji, pokud nechcete trávit v čekárně celý den a dočkat se nepříjemného chování. SH

Myslím,že tahle doktorka je dobrá tak akorát na napsání neschopenky. to, že mi řekne, že mám doma ležet a pít čaj, když mám chřipku, vim i bez ní. s většími problémy bych za ní nechodil.

Velmi milá paní doktorka. Umí dobře stanovit diagnozu a poradit s léčebným postupem.

Pozdní začátky oproti ordinačním hodinám (30 min. žádná míra), zdlouhavá čekání v čekárně, s blížícím se koncem pracovní doby se rychlost odbavování / zbavování pacientů zrychluje.

Velice přijemná paní doktorka i sestřička mohu pouze doporučit.