Hotovost, Kreditní karta

Preventivní prohlídka

Bělení zubů

Běžný termín +6 Více

Dentální hygiena

Dostavby zubu s kořenovým čepem

Endodontické ošetření

Nejčastěji hledané služby

Laila Clinic

Nabízíme kompletní dentální péči pro děti i dospělé.

Naše ordinace funguje od 2013, kdy jsme klientelu převzali po MUDr. Pavlu Pražákov...

• zubní lékař - stomatolog
  • dentální hygiena

Znalost jazyků

• Angličtina,
  • Francouzština

Účty sociálních médií

Umístění: Laila Clinic

Pan zubař Manhal Yazji je velmi pečlivý a řekl bych, že velmi zkušený a profesionální. Za relativně krátkou dobu stihl udělat vetší množství zákroků s tím, že velmi dbal na to, aby byly dobře udělané a bezbolestné. Mohu jen doporučit.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

quick, good price, explanation provided. nice guy. will go again and also recommend to people I know here in prague

Umístění: Laila Clinic Fotokompozitní (bílá) výplň

Best dentist in Prague. We are using Mr Manhal services from 4 years, with all my family. Very kind, and 100% professional.

Umístění: Laila Clinic Vstupní vyšetření

Měla jsem náročnější kaz mezi dvěma zuby.
Zákrok mě poté bolel a zub byl velmi citlivý několik dní po provedení a měla jsem strach z podráždění a zánětu trojklanného nervu, ale už je vše ok.

Umístění: Laila Clinic Vstupní vyšetření

S touto klinikou jsem byl velice spokojen. Nadstandardní péče a příjemné chování jak od sestry, tak od doktora. Určitě sem budu docházet pravidelně.

Nejlepší zubař ve světě !!!! Moc děkuji Vám pane doctore za vaše práce !!! Jsem moc moc spokojena !!! ;)

Beautiful clinic and excellent service. The staff speak multiple languages. The dentist is very kind and gentle, the whole process is very relaxed. The location is excellent.

Очень довольна клиникой и врачом. Manhal Yazji очень внимательный, ответственный и очень чуткий профессионал. Я всегда очень боялась и относилась к стоматологам настороженно, и откладывала визит на самое последнее время. После переезда в Прагу, очень долго искала клинику и к счастью нашла, т.к к тому моменту уже 2 месяца ходила со сломанным 6 верхним зубом. Врач проконсультировал и предложил различные варианты лечения. Я решила ставить коронку. Работа была сделана аккуратно и новый зуб не отличается от других. После лечения 6 го зуба, я решила сделать чистку зубов и сделать реконструкцию переднего зуба (была недовольна цветом). Мы сделалм внутреннее отбеливание каналов и потом сделали реконструкцию композитом. Всем довольна и очень рада, что нашла хорошего и понимающего врача. Спасибо!

Консультация и лечение у Manhal Yazji положительно повлияли на то, что теперь я преданный клиент клиники "Laila".

Надеюсь, что мой отзыв поможет кому-то сделать однажды правильный выбор.

Všechno proběhlo rychle a bez problémů, jsem velice spokojený. Obrovským plusem je i přátelský kolektiv. Můžu doporučit.

Very nice The dentist is very kind and gentle, the whole process is very relaxed, my teeth of this matter no longer afraid

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, mám díru uprostřed stoličky a nehorázně mě bolí zub i dáseň, co bych měla dělat, jak bolest zastavit???

Dobrý den, pokud máte nějaký problém, zavolejte nám na naše tel. číslo a domluvíme Vám v nejbližším možném termínu návštěvu. S pozdravem Laila Clinic

Dr. Manhal Yazji

Dobrý den, paní MDDr. Bacová, jsem Vaší pacientkou a mám problémy s čelistním kloubem - loupaní a mám obavy, že to souvisí s loupaní v krční páteři. Je možné se objednat na vyšetření k Vám, nebo by jste mi doporučila specializované vyšetření? Děkuji.

Dobrý den, bohužel muselo dojít k nějakému omylu. MDDr. Bacová u nás nepracuje. Děkujeme za pochopení, Laila clinic

Dr. Manhal Yazji