Služby

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

O nás

Naše ordinace funguje od 2013, kdy jsme klientelu převzali po MUDr. Pavlu Pražákovi, který v poliklinice působil 35let. Ordinace jsme důkladně zrekonstruovali a vybavili novými přístroji a používáme ty nejmodernější technologie.

Máme svůj vlastní velký rentgen i malé rentgeny umístěny přímo u křesla v ordinace. Máme kvalitní zubařská křesla i moderní vybavení, díky kterým se u nás cítíte velmi pohodlně. Snažíme se i vylepšit čekárnu, proto jsme zakoupili nové sedačky a vymalovali zdi. V budoucnu se můžete těšit i na novou podlahu. Náš personál je vždy ochotný a naši lékaři se pokusí udělat vše, aby jste byli spokojení a výsledkem jejich práce.

Výhody naší kliniky:
- Bezbolestné a rychlé ošetření
- Výborná dostupnost z centra i okolí Prahy
- Naplánování individuálního plánu léčby
- Časová flexibilita
- Ošetříme celou rodinu, dospělé i děti
Přečtěte si více

Adresa

Laila Clinic
Sokolská 1662/35, Praha 120 00
Laila Clinic logo
Pojištění
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda, Pojišťovna VZP, a.s.

Specialisté

Názory o lékařích (71)

Obecné skóre

  O
  Ověřený profil
  MDDr. Ayla Shahidi ošetření zubního kazu

  My experience is after just two visits, however I left very happy with MDDr. Aula Shahidi every time.
  She took her time and give me the feeling that she did all she could for my well-being. On top of that she comunicted everything clearly and was very gentle :) I'll be coming back.

  H
  Ověřený profil
  Návštěva z ZnamyLekar.cz
  Dr. Manhal Yazji Vstupní vyšetření

  Great office located in New Town. The front desk staff was super friendly made me feel very comfortable as soon as I walked in. Everything was on time I didn’t have to wait. Very clean space with a nice view!! The doctor and nurse both spoke English (great for foreigners) was very helpful with my wisdom tooth situation! This is a great place to take care of your teeth I felt I was in good hands.

  M
  Dr. Manhal Yazji Jiný

  The overall experience was great! All Laila Clinic personnel is speaking English, the visit started at a scheduled hour and the procedure itself was better than "painless". Doctor found something other dentist haven't and I am glad it happened. I felt very informed at all times and intuitively knew I found a right place with a real specialist in it!

  I
  Ověřený profil
  Návštěva z ZnamyLekar.cz
  MDDr. Ayla Shahidi zubní vyšetření

  One of the most pleasant experience I ever had visiting a dentist :) Ayla is very nice, professional and attentive. Already recommended her to some of my friends.

  A
  Ověřený profil
  Návštěva z ZnamyLekar.cz
  MDDr. Ayla Shahidi ošetření zubního kazu

  Vřele doporučuji paní Dr. Shahidi, je moc příjemná, sympatická a hlavně profesionálka. Absolvoval jsem u ní dentální hygienu a dvě plomby a všechno proběhlo jak má.

  I highly recommend Dr. Shahidi, she's very nice, kind and professional. I had two cavity treatments and dental hygiene and everything was great.
  Dr. Shahidi is a perfectionist and won't let you leave the chair until everything is great.

  A
  MDDr. Ayla Shahidi dentální hygiena

  Byla jsem u paní doktorky na dentální hygieně a jsem velmi spokojena, ráda v budoucnu přijdu znovu. Zcela bezbolestný zákrok, pozorný a pečlivý přístup, příjemná komunikace a perfektní výsledek. Navíc mi paní doktorka poskytla řadu užitečných informací k péči o můj chrup. Mohu vřele doporučit.

  S
  Ověřený profil
  Návštěva z ZnamyLekar.cz
  Dr. Manhal Yazji Vstupní vyšetření

  Naprosto skvěle a moc milý lidi tam. Jsem rad že jsem našel toho zubní kliniku. 100% doporučuji všem.

  J
  MDDr. Ayla Shahidi dentální hygiena

  Zatím jsem absolvoval jen úvodní prohlídku a dentální hygienu. S obojím jsem byl spokojen a nemám co vytknout.

  D
  Ověřený profil
  Návštěva z ZnamyLekar.cz
  Dr. Manhal Yazji Běžný termín

  Dr. Manhal Yazji and his assistant (whose name I unfortunately did not catch) are excellent dentists and very caring, kind doctors. I instinctively knew that I was in good hands, which was extremely helpful in reducing my fear during the complex dental procedure which I needed today. Their office is modern and comfortable. I look forward to return to my next dental treatment. If only every town had such an excellent dentist like Dr. Yazji! I am so very grateful that I found him.

  J
  Ověřený profil
  MDDr. Ayla Shahidi ošetření zubního kazu

  Really professional and friendly, made me and my partner feel really comfortable. The best dentist I’ve ever been too, really clean and a relaxing atmosphere, also perfect for English speakers. I’m no longer scared about going to the dentist, I would 100% recommend her to anyone.

  Došlo k chybě, zkuste to znovu