Laila Clinic

(71 názorů)

Naše ordinace funguje od 2013, kdy jsme klientelu převzali po MUDr. Pavlu Pražákovi, který v poliklinice působil 35let. Ordinace jsme důkladně zrekonstruovali a vybavili novými přístroji a používáme t... Více

O nás

Ordinace

Laila Clinic

Sokolská 1662/35, Praha 2

120 00, Praha, hl. město Praha

Kontaktní údaje

O nás

Naše ordinace funguje od 2013, kdy jsme klientelu převzali po MUDr. Pavlu Pražákovi, který v poliklinice působil 35let. Ordinace jsme důkladně zrekonstruovali a vybavili novými přístroji a používáme ty nejmodernější technologie.

Máme svůj vlastní velký rentgen i malé rentgeny umístěny přímo u křesla v ordinace. Máme kvalitní zubařská křesla i moderní vybavení, díky kterým se u nás cítíte velmi pohodlně. Snažíme se i vylepšit čekárnu, proto jsme zakoupili nové sedačky a vymalovali zdi. V budoucnu se můžete těšit i na novou podlahu. Náš personál je vždy ochotný a naši lékaři se pokusí udělat vše, aby jste byli spokojení a výsledkem jejich práce.

Výhody naší kliniky:
- Bezbolestné a rychlé ošetření
- Výborná dostupnost z centra i okolí Prahy
- Naplánování individuálního plánu léčby
- Časová flexibilita
- Ošetříme celou rodinu, dospělé i děti

Účty sociálních médií

Typ zařízení

 • klinika

Nejbližší zařízení

Názory o lékařích ze zařízení

 • Yuri Mimori

  Zubař, Dentální Hygienistka, Hygienista, MDDr.

  • L
   Návštěva z ZnamyLekar.cz
   Umístění: Laila ClinicSlužby: dentální hygiena

   Skvěle odvedená práce, všechen zubní kámen je pryč, paní doktorka krásně vyčistila i mezizubní prostory a ten pocit absolutní čistoty zubů po dentální hygieně byl skvělý. Zákrok byl bezbolestný a po celou dobu hrála relaxační hudba.
   Jen ten začátek byl trochu rozpačitý - po mém příchodu paní doktorka dívala do počítače a až po několika minutách se otočila a teprve mi podala ruku. Ale to je jen detail, pak už byla milá a vysvětlila jak bude zákrok probíhat a kolik bude stát atd.
   Ale popravdě jsem čekala, že zuby budou po pískování bělejší, rozdíl v barvě je téměř nepatrný.

  • K
   Návštěva z ZnamyLekar.cz
   Umístění: Laila ClinicSlužby: ošetření zubního kazu

   Paní doktorka Mimori je první zubařka u které jsem se cítila opravdu pohodlně a dokonce jsem se na návštěvu těšila. Je milá, trpělivá, hodná. Velmi ochotně a sama od sebe mi vysvětlila postup ošetření a následující kroky. Paní doktorku doporučuji všem, kdo měl negativní zkušenost s předchozími zubaři.

   Kamila Ježková

  Podívejte se na všechny názory (27) na lékaře


 • Ayla Shahidi

  Zubař, Dentální Hygienistka, Hygienista, MDDr.

  • Š
   Umístění: Laila ClinicSlužby: dentální hygiena

   Paní doktora je opravdu velmi pečlivá. Naše sezení bylo rychlé, ale odcházel jsem s perfektně vyčištěnými zuby. Dostal jsem zároveň několik užitečných tipů, kterými jsem se začal řídit. Samotná klinika má skvělou lokalitu a nabízí služby za dostupné ceny. Paní doktorku i kliniku tedy doporučuji na 100 %!

  • R
   Umístění: Laila Clinic

   Excellent doctor! Very thorough, professional, and caring. She goes the extra mile to make you feel comfortable. I'm very satisfied and I would recommend her!

  Podívejte se na všechny názory (9) na lékaře


 • Manhal Yazji

  Zubař, Dentální Hygienistka, Hygienista, Dr.

  • P
   Návštěva z ZnamyLekar.cz
   Umístění: Laila ClinicSlužby: dentální hygiena

   Nejlepší a nejpreciznější dentální hygiena kterou jsem zažila. Určitě se ještě vrátím, pan doktor věnoval každému zubu největší péči. Dělal i úkony, které při běžné hygieně většina dentálních specialistů nedělá. Doporučuji všem!

  • P
   Návštěva z ZnamyLekar.cz
   Umístění: Laila ClinicSlužby: dentální hygiena

   Na základě pozitivních recenzi jsem navštívila pana doktora Manhal Yazji. Při vstupu mě uvítala milá a ochotná sestřička. Udělali mě snímek Rtg a pečlivou prohlídku chrupu . Ihned jsem se dala registrovat .
   Také pan doktor mě pochválil jak dobře starám o svoje zuby a že bohužel příští návštěva až za půl roku :) Můžu jen doporučit, kvalitně odvedená práce a super přístup, uvolněná atmosféra. Píšou tady že panu doktorovi není rozumět, vůbec to není pravda, lze s ním normálně mluvit ale te odborné věci samozřejmě říká v angličtině na co má tam ještě šikovnou sestřičku která ještě vše Vám přeloží do češtiny. Takže žádné obavy, doporučuji vyzkoušet a udělat vlastní názor. Za mě na jedničku.

  Podívejte se na všechny názory (28) na lékaře


 • Milad Hammal

  Zubař, Dentální Hygienistka, Hygienista, Ostatní, Dr.

  • V
   Návštěva z ZnamyLekar.cz
   Umístění: Laila ClinicSlužby: ošetření zubního kazu

   + řekne na rovinu o co jde a jaké jsou možnosti léčby
   + jeho lidský přístup pomůže lidem co se třeba zubaře bojí aby se uvolnili zároveň je ale velmi profesionální

   - ceny (2000,- na ošetření kazu mi přijde dost, jde o malé kazy které ani neni nutno vrtat, praskly mi plomby a dělají hned pod nimi)

   - řekne jaký postup používá a je na něm vidět že nemá úplně rád když ten postup někdo neschválí, např. používá takovou zelenou blanku aby separoval zub ale já se toho bojim a neznám to. Jenže on se pořád dokola...asi 10x pořád ptal jestli to opravdu nechci nebo že je to lepší a podobně. Nerespektoval že prostě nechci.

   - nezeptá se Vás jakou barvu (bílou nebo šedou) plombu chcete, rovnou si Vás objedná na bílou a rovnou řekne 2000, přitom jsou různé typy, z různých ceny a samozřejmě i za levnější ceny

   Celkové shrnutí pro lidi co neřeší peníze určitě doporučuji a co mají třeba strach ze zubařů také určitě. Ale finančně je to si myslím dražší než by být muselo a proto jen 4 *

  • Umístění: jiné místoSlužby: preventivní prohlídka + jiné zákroky

   Velice individuální a profesionální přístup. Doktor Hammal pracuje velmi citlivě, což odbouralo můj strach ze zubařů. Kladně hodnotím také vysvětlení všech úkonů, které nadcházejí. Doporučuji.

  Podívejte se na všechny názory (6) na lékaře


 • Basel Azar

  Zubař, Dentální Hygienistka, Hygienista, MDDr.

  • J
   Umístění: Laila ClinicSlužby: Vyražené zuby.

   Úžasný zubař. Už nebudu chodit jinam. Pan doktor se zabývá hlavně implantáty, ale zvládá všechno. Člověk se s ním zasměje, v těžké chvilce povzbudí a zuby jsou perfektní.

  • Umístění: Laila Clinic

   I visited Leila clinic in Prague for some dental work and I was very pleased by the treatment and the professionalism of the whole team. Ali from UK