Laila Clinic

(67 názorů)

Naše ordinace funguje od 2013, kdy jsme klientelu převzali po MUDr. Pavlu Pražákovi, který v poliklinice působil 35let. Ordinace jsme důkladně zrekonstruovali a vybavili novými přístroji a používáme t... Více

O nás

Ordinace

Laila Clinic

Sokolská 1662/35

120 00 , Praha , hl. město Praha

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

O nás

Naše ordinace funguje od 2013, kdy jsme klientelu převzali po MUDr. Pavlu Pražákovi, který v poliklinice působil 35let. Ordinace jsme důkladně zrekonstruovali a vybavili novými přístroji a používáme ty nejmodernější technologie.

Máme svůj vlastní velký rentgen i malé rentgeny umístěny přímo u křesla v ordinace. Máme kvalitní zubařská křesla i moderní vybavení, díky kterým se u nás cítíte velmi pohodlně. Snažíme se i vylepšit čekárnu, proto jsme zakoupili nové sedačky a vymalovali zdi. V budoucnu se můžete těšit i na novou podlahu. Náš personál je vždy ochotný a naši lékaři se pokusí udělat vše, aby jste byli spokojení a výsledkem jejich práce.

Výhody naší kliniky:
- Bezbolestné a rychlé ošetření
- Výborná dostupnost z centra i okolí Prahy
- Naplánování individuálního plánu léčby
- Časová flexibilita
- Ošetříme celou rodinu, dospělé i děti

Účty sociálních médií

Typ zařízení

 • klinika

Nejbližší zařízení

Názory o lékařích ze zařízení

5

Obecné skóre
67 názorů

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
 • A
  Ověřeny pacient
  Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: MDDr. Ayla Shahidi ošetření zubního kazu

  Vřele doporučuji paní Dr. Shahidi, je moc příjemná, sympatická a hlavně profesionálka. Absolvoval jsem u ní dentální hygienu a dvě plomby a všechno proběhlo jak má.

  I highly recommend Dr. Shahidi, she's very nice, kind and professional. I had two cavity treatments and dental hygiene and everything was great.
  Dr. Shahidi is a perfectionist and won't let you leave the chair until everything is great.

 • A
  Lékař: MDDr. Ayla Shahidi dentální hygiena

  Byla jsem u paní doktorky na dentální hygieně a jsem velmi spokojena, ráda v budoucnu přijdu znovu. Zcela bezbolestný zákrok, pozorný a pečlivý přístup, příjemná komunikace a perfektní výsledek. Navíc mi paní doktorka poskytla řadu užitečných informací k péči o můj chrup. Mohu vřele doporučit.

 • S
  Ověřeny pacient
  Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: Dr. Manhal Yazji Vstupní vyšetření

  Naprosto skvěle a moc milý lidi tam. Jsem rad že jsem našel toho zubní kliniku. 100% doporučuji všem.

 • J
  Lékař: MDDr. Ayla Shahidi dentální hygiena

  Zatím jsem absolvoval jen úvodní prohlídku a dentální hygienu. S obojím jsem byl spokojen a nemám co vytknout.

 • D
  Ověřeny pacient
  Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: Dr. Manhal Yazji Běžný termín

  Dr. Manhal Yazji and his assistant (whose name I unfortunately did not catch) are excellent dentists and very caring, kind doctors. I instinctively knew that I was in good hands, which was extremely helpful in reducing my fear during the complex dental procedure which I needed today. Their office is modern and comfortable. I look forward to return to my next dental treatment. If only every town had such an excellent dentist like Dr. Yazji! I am so very grateful that I found him.

 • J
  Ověřeny pacient
  Lékař: MDDr. Ayla Shahidi ošetření zubního kazu

  Really professional and friendly, made me and my partner feel really comfortable. The best dentist I’ve ever been too, really clean and a relaxing atmosphere, also perfect for English speakers. I’m no longer scared about going to the dentist, I would 100% recommend her to anyone.

 • B
  Lékař: Dr. Manhal Yazji Jiný

  Celý personál je milý, vstřícný a vše vždy proběhlo bezbolestně. Pan doktor je i vtipný, takže z vás nějaký stres rychle odpadne. Jsem spokojená a můžu určitě doporučit. :)

 • S
  Ověřeny pacient
  Lékař: MDDr. Ayla Shahidi bělení zubů

  Great service!!
  Definitely recommend to go to Mddr. AYla Shahidi for dental hygiene and teeth whitening

 • P
  Ověřeny pacient
  Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: Dr. Manhal Yazji Vstupní vyšetření

  Great experience with Dr. Yazji and his office right from the interaction with the receptionist, who speaks absolutely perfect English and is really kind, to Dr. Yazji, who inspires a great deal of confidence. I instinctively knew I was in good hands. I liked his extremely thorough exam and detailed explanation of a problem he discovered and its likely solution. He has a wonderful wait-and-watch approach--no rush to something now. It is much appreciated. Dr. Yazji's assistant, Gemil, was exceptionally kind and helpful . All in all, a superb first visit. Thank you all!

 • L
  Ověřeny pacient
  Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: MDDr. Ayla Shahidi preventivní prohlídky

  Doctor Shahidi was very nice, speaks czech and english. She explained everything and ask if anything hurts during the whole apointment. Will recommend

 • Došlo k chybě, zkuste to znovu