O nás

Naše ordinace funguje od 2013, kdy jsme klientelu převzali po MUDr. Pavlu Pražákovi, který v poliklinice působil 35let. Ordinace jsme důkladně zrekonstruovali a vybavili novými přístroji a používáme ty nejmodernější technologie.

Máme svůj vlastní velký rentgen i malé rentgeny umístěny přímo u křesla v ordinace. Máme kvalitní zubařská křesla i moderní vybavení, díky kterým se u nás cítíte velmi pohodlně. Snažíme se i vylepšit čekárnu, proto jsme zakoupili nové sedačky a vymalovali zdi. V budoucnu se můžete těšit i na novou podlahu. Náš personál je vždy ochotný a naši lékaři se pokusí udělat vše, aby jste byli spokojení a výsledkem jejich práce.

Výhody naší kliniky:
- Bezbolestné a rychlé ošetření
- Výborná dostupnost z centra i okolí Prahy
- Naplánování individuálního plánu léčby
- Časová flexibilita
- Ošetříme celou rodinu, dospělé i děti
Přečtěte si více

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (71)

Obecné skóre

  O
  Ověřený profil
  Lékař: MDDr. Ayla Shahidi ošetření zubního kazu

  My experience is after just two visits, however I left very happy with MDDr. Aula Shahidi every time.
  She took her time and give me the feeling that she did all she could for my well-being. On top of that she comunicted everything clearly and was very gentle :) I'll be coming back.

  H
  Ověřený profil
  Návštěva z ZnamyLekar.cz
  Lékař: Dr. Manhal Yazji Vstupní vyšetření

  Great office located in New Town. The front desk staff was super friendly made me feel very comfortable as soon as I walked in. Everything was on time I didn’t have to wait. Very clean space with a nice view!! The doctor and nurse both spoke English (great for foreigners) was very helpful with my wisdom tooth situation! This is a great place to take care of your teeth I felt I was in good hands.

  M
  Lékař: Dr. Manhal Yazji Jiný

  The overall experience was great! All Laila Clinic personnel is speaking English, the visit started at a scheduled hour and the procedure itself was better than "painless". Doctor found something other dentist haven't and I am glad it happened. I felt very informed at all times and intuitively knew I found a right place with a real specialist in it!

  I
  Ověřený profil
  Návštěva z ZnamyLekar.cz
  Lékař: MDDr. Ayla Shahidi zubní vyšetření

  One of the most pleasant experience I ever had visiting a dentist :) Ayla is very nice, professional and attentive. Already recommended her to some of my friends.

  A
  Ověřený profil
  Návštěva z ZnamyLekar.cz
  Lékař: MDDr. Ayla Shahidi ošetření zubního kazu

  Vřele doporučuji paní Dr. Shahidi, je moc příjemná, sympatická a hlavně profesionálka. Absolvoval jsem u ní dentální hygienu a dvě plomby a všechno proběhlo jak má.

  I highly recommend Dr. Shahidi, she's very nice, kind and professional. I had two cavity treatments and dental hygiene and everything was great.
  Dr. Shahidi is a perfectionist and won't let you leave the chair until everything is great.

  A
  Lékař: MDDr. Ayla Shahidi dentální hygiena

  Byla jsem u paní doktorky na dentální hygieně a jsem velmi spokojena, ráda v budoucnu přijdu znovu. Zcela bezbolestný zákrok, pozorný a pečlivý přístup, příjemná komunikace a perfektní výsledek. Navíc mi paní doktorka poskytla řadu užitečných informací k péči o můj chrup. Mohu vřele doporučit.

  S
  Ověřený profil
  Návštěva z ZnamyLekar.cz
  Lékař: Dr. Manhal Yazji Vstupní vyšetření

  Naprosto skvěle a moc milý lidi tam. Jsem rad že jsem našel toho zubní kliniku. 100% doporučuji všem.

  J
  Lékař: MDDr. Ayla Shahidi dentální hygiena

  Zatím jsem absolvoval jen úvodní prohlídku a dentální hygienu. S obojím jsem byl spokojen a nemám co vytknout.

  D
  Ověřený profil
  Návštěva z ZnamyLekar.cz
  Lékař: Dr. Manhal Yazji Běžný termín

  Dr. Manhal Yazji and his assistant (whose name I unfortunately did not catch) are excellent dentists and very caring, kind doctors. I instinctively knew that I was in good hands, which was extremely helpful in reducing my fear during the complex dental procedure which I needed today. Their office is modern and comfortable. I look forward to return to my next dental treatment. If only every town had such an excellent dentist like Dr. Yazji! I am so very grateful that I found him.

  J
  Ověřený profil
  Lékař: MDDr. Ayla Shahidi ošetření zubního kazu

  Really professional and friendly, made me and my partner feel really comfortable. The best dentist I’ve ever been too, really clean and a relaxing atmosphere, also perfect for English speakers. I’m no longer scared about going to the dentist, I would 100% recommend her to anyone.

  Došlo k chybě, zkuste to znovu

Kontakt

Sokolská 1662/35, Praha 120 00 Zobrazit v Goole Maps
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda, Pojišťovna VZP, a.s.
Související vyhledávání