Laila Clinic

(54 názorů)

Laila Clinic

Sokolská 1662/35, Praha 2

120 00, Praha, hl. město Praha

Kontaktní údaje +420 73...

Naše ordinace funguje od 2013, kdy jsme klientelu převzali po MUDr. Pavlu Pražákovi, který v poliklinice působil 35let. Ordinace jsme důkladně zrekonstruovali a vybavili novými přístroji a používáme ty nejmodernější technologie.

Máme svůj vlastní velký rentgen i malé rentgeny umístěny přímo u křesla v ordinace. Máme kvalitní zubařská křesla i moderní vybavení, díky kterým se u nás cítíte velmi pohodlně. Snažíme se i vylepšit čekárnu, proto jsme zakoupili nové sedačky a vymalovali zdi. V budoucnu se můžete těšit i na novou podlahu. Náš personál je vždy ochotný a naši lékaři se pokusí udělat vše, aby jste byli spokojení a výsledkem jejich práce.

Výhody naší kliniky:
- Bezbolestné a rychlé ošetření
- Výborná dostupnost z centra i okolí Prahy
- Naplánování individuálního plánu léčby
- Časová flexibilita
- Ošetříme celou rodinu, dospělé i děti

Účty sociálních médií

Typ zařízení

• klinika

Lékaři a specialisté na této klinice

Manhal Yazji

Dostupný termín: út 4 čvn
    Objednat se

Milad Hammal

zubař,dentální hygienistka, hygienista,ostatní
    + řekne na rovinu o co jde a jaké jsou možnosti léčby + jeho lidský přístup pomůže lidem co se třeba zubaře bojí aby se uvolnili zároveň je ale velmi...

Nejbližší zařízení

• Yuri Mimori

Zubař, Dentální Hygienistka, Hygienista, MDDr.

Umístění: Laila ClinicSlužby: ošetření zubního kazu

Paní doktorka Mimori je první zubařka u které jsem se cítila opravdu pohodlně a dokonce jsem se na návštěvu těšila. Je milá, trpělivá, hodná. Velmi ochotně a sama od sebe mi vysvětlila postup ošetření a následující kroky. Paní doktorku doporučuji všem, kdo měl negativní zkušenost s předchozími zubaři.

Kamila Ježková

Umístění: Laila ClinicSlužby: zubní vyšetření

I have finally found my favorite dentist. Everything is done in nice atmosphere, gentle and professionally. Kind person who really cares about patients.

Podívejte se na všechny názory (26) na lékaře

• Manhal Yazji

Zubař, Dentální Hygienistka, Hygienista, Dr.

• J
      Umístění: Laila Clinic

Dr. Manhal Yazji is truly a fantastic dentist - highly skilled and professional, yet very friendly and caring at the same time. I have unfortunately many fillings that need to be done/redone, but he is doing such a great job of repairing my teeth one by one and making them feel healthier and happier with each visit. What a relief! I feel taken care of in the best possible way - by him and also by the wonderful dental nurse, who is always so helpful. Thank you from all my heart, Dr. Yazji!

• K

Pan Dr. Yazji je naprosto vynikající zubař, velmi zkušený, a pečlivý. K jinému zubaři bych určitě nešla. Vytrhl mi 2 osmičky a třetí mi vyoperoval, všechny tři zuby byli venku během cca 1 hodiny. Neměla jsem žádné komplikace, otok, a nebo modřiny a bolest po operaci byla velmi snesitelná. Z přístupu pana doktora jsem nadšená. Velice doporučuji.
      P.S: sestřička byla také velmi profesionální a milá. :)

Podívejte se na všechny názory (23) na lékaře

• Milad Hammal

Zubař, Dentální Hygienistka, Hygienista, Ostatní, Dr.

• V
      Umístění: Laila ClinicSlužby: ošetření zubního kazu

+ řekne na rovinu o co jde a jaké jsou možnosti léčby
      + jeho lidský přístup pomůže lidem co se třeba zubaře bojí aby se uvolnili zároveň je ale velmi profesionální

- ceny (2000,- na ošetření kazu mi přijde dost, jde o malé kazy které ani neni nutno vrtat, praskly mi plomby a dělají hned pod nimi)

- řekne jaký postup používá a je na něm vidět že nemá úplně rád když ten postup někdo neschválí, např. používá takovou zelenou blanku aby separoval zub ale já se toho bojim a neznám to. Jenže on se pořád dokola...asi 10x pořád ptal jestli to opravdu nechci nebo že je to lepší a podobně. Nerespektoval že prostě nechci.

- nezeptá se Vás jakou barvu (bílou nebo šedou) plombu chcete, rovnou si Vás objedná na bílou a rovnou řekne 2000, přitom jsou různé typy, z různých ceny a samozřejmě i za levnější ceny

Celkové shrnutí pro lidi co neřeší peníze určitě doporučuji a co mají třeba strach ze zubařů také určitě. Ale finančně je to si myslím dražší než by být muselo a proto jen 4 *

• Umístění: jiné místoSlužby: preventivní prohlídka + jiné zákroky

Velice individuální a profesionální přístup. Doktor Hammal pracuje velmi citlivě, což odbouralo můj strach ze zubařů. Kladně hodnotím také vysvětlení všech úkonů, které nadcházejí. Doporučuji.

Podívejte se na všechny názory (6) na lékaře