Laila Clinic

(74 názorů)

Laila Clinic

Sokolská 1662/35

120 00 , Praha , hl. město Praha

Naše ordinace funguje od 2013, kdy jsme klientelu převzali po MUDr. Pavlu Pražákovi, který v poliklinice působil 35let. Ordinace jsme důkladně zrekonstruovali a vybavili novými přístroji a používáme ty nejmodernější technologie.

Máme svůj vlastní velký rentgen i malé rentgeny umístěny přímo u křesla v ordinace. Máme kvalitní zubařská křesla i moderní vybavení, díky kterým se u nás cítíte velmi pohodlně. Snažíme se i vylepšit čekárnu, proto jsme zakoupili nové sedačky a vymalovali zdi. V budoucnu se můžete těšit i na novou podlahu. Náš personál je vždy ochotný a naši lékaři se pokusí udělat vše, aby jste byli spokojení a výsledkem jejich práce.

Výhody naší kliniky:
- Bezbolestné a rychlé ošetření
- Výborná dostupnost z centra i okolí Prahy
- Naplánování individuálního plánu léčby
- Časová flexibilita
- Ošetříme celou rodinu, dospělé i děti

Účty sociálních médií

Typ zařízení

• klinika

Nejbližší zařízení

• Yuri Mimori

• L
      Umístění: Laila ClinicSlužby: dentální hygiena

Skvěle odvedená práce, všechen zubní kámen je pryč, paní doktorka krásně vyčistila i mezizubní prostory a ten pocit absolutní čistoty zubů po dentální hygieně byl skvělý. Zákrok byl bezbolestný a po celou dobu hrála relaxační hudba.
      Jen ten začátek byl trochu rozpačitý - po mém příchodu paní doktorka dívala do počítače a až po několika minutách se otočila a teprve mi podala ruku. Ale to je jen detail, pak už byla milá a vysvětlila jak bude zákrok probíhat a kolik bude stát atd.
      Ale popravdě jsem čekala, že zuby budou po pískování bělejší, rozdíl v barvě je téměř nepatrný.

• K
      Umístění: Laila ClinicSlužby: ošetření zubního kazu

Paní doktorka Mimori je první zubařka u které jsem se cítila opravdu pohodlně a dokonce jsem se na návštěvu těšila. Je milá, trpělivá, hodná. Velmi ochotně a sama od sebe mi vysvětlila postup ošetření a následující kroky. Paní doktorku doporučuji všem, kdo měl negativní zkušenost s předchozími zubaři.

Kamila Ježková

Podívejte se na všechny názory (27) na lékaře

• Manhal Yazji

Zubař, Dentální Hygienistka, Hygienista, Dr.

• A
      Umístění: Laila ClinicSlužby: Vstupní vyšetření

Dochvilnost, snaha pomoci. Byla jsem u pana zubaře na prohlídce a primárně kvůli ulomené osmičce, o kterou jsem nechtěla přijít a pan zubař se pokusil o její záchranu, přestože většinou se zuby moudrosti trhají. Všechno je zatím v pořádku, tak snad to tak vydrží

• P
      Umístění: Laila ClinicSlužby: dentální hygiena

Nejlepší a nejpreciznější dentální hygiena kterou jsem zažila. Určitě se ještě vrátím, pan doktor věnoval každému zubu největší péči. Dělal i úkony, které při běžné hygieně většina dentálních specialistů nedělá. Doporučuji všem!

Podívejte se na všechny názory (29) na lékaře

• Ayla Shahidi

• L
      Umístění: Laila ClinicSlužby: preventivní prohlídky

Doctor Shahidi was very nice, speaks czech and english. She explained everything and ask if anything hurts during the whole apointment. Will recommend

• A
      Umístění: Laila ClinicSlužby: preventivní prohlídky

Paní doktorka je velmi milá, dokázala si skvělě poradit s mou čtyřletou dcerou, která se poprvé u zubaře nebála. I ke mně projevila citlivý přístup a čeká mě u ní dentální hygiena.
      Jednalo se o naši první návštěvu, objednávali jsme se přes Známého lékaře a ze začátku s námi nepočítali, takže jsme čekali asi půl hodiny. To ale bylo způsobeno právě tím, že nás nejdřív nenašli v systému.

Podívejte se na všechny názory (11) na lékaře

• Milad Hammal

Zubař, Dentální Hygienistka, Hygienista, Ostatní, Dr.

• V
      Umístění: Laila ClinicSlužby: ošetření zubního kazu

+ řekne na rovinu o co jde a jaké jsou možnosti léčby
      + jeho lidský přístup pomůže lidem co se třeba zubaře bojí aby se uvolnili zároveň je ale velmi profesionální

- ceny (2000,- na ošetření kazu mi přijde dost, jde o malé kazy které ani neni nutno vrtat, praskly mi plomby a dělají hned pod nimi)

- řekne jaký postup používá a je na něm vidět že nemá úplně rád když ten postup někdo neschválí, např. používá takovou zelenou blanku aby separoval zub ale já se toho bojim a neznám to. Jenže on se pořád dokola...asi 10x pořád ptal jestli to opravdu nechci nebo že je to lepší a podobně. Nerespektoval že prostě nechci.

- nezeptá se Vás jakou barvu (bílou nebo šedou) plombu chcete, rovnou si Vás objedná na bílou a rovnou řekne 2000, přitom jsou různé typy, z různých ceny a samozřejmě i za levnější ceny

Celkové shrnutí pro lidi co neřeší peníze určitě doporučuji a co mají třeba strach ze zubařů také určitě. Ale finančně je to si myslím dražší než by být muselo a proto jen 4 *

• Umístění: jiné místoSlužby: preventivní prohlídka + jiné zákroky

Velice individuální a profesionální přístup. Doktor Hammal pracuje velmi citlivě, což odbouralo můj strach ze zubařů. Kladně hodnotím také vysvětlení všech úkonů, které nadcházejí. Doporučuji.

Podívejte se na všechny názory (6) na lékaře

• Basel Azar

• J
      Umístění: Laila ClinicSlužby: Vyražené zuby.

Úžasný zubař. Už nebudu chodit jinam. Pan doktor se zabývá hlavně implantáty, ale zvládá všechno. Člověk se s ním zasměje, v těžké chvilce povzbudí a zuby jsou perfektní.

• Umístění: Laila Clinic

I visited Leila clinic in Prague for some dental work and I was very pleased by the treatment and the professionalism of the whole team. Ali from UK