Ordinace PL pro dospělé
Soukalova 3355, Praha

Umístění: Ordinace PL pro dospělé neléčitelný kašel

Než jsem přestoupil k této doktorce trpěl jsem asi měsíc a půl hrozným kašlem a špatným dýcháním.V té době jsem navštěvoval doktory v MOJE AMBULANCE a byly mi předepisovány antibiotika, kapky na kašel atd. aniž by se pozastavili nad jiným problémem a nebylo jim to divné ani po takové době.
Došla mi trpělivost, přestoupil jsem k MUDr. Červenkové ta mě okamžitě poslala na plicní kde mi zjistili astma a nyní se úspěšně léčím.
Tímto chci doktorce poděkovat za její vzornou a příkladnou péči o své pacienty.
Nikdy nebyl problém a komunikace je též na vysoké úrovni.

Jan Vojáček

S vysokou teplotou a bolestí břicha jsem se v 11.45 dotazovala sestry, zda paní doktorka dnes ordinuje, protože v pátky má střídavou ordinaci. Bylo mi vynadáno, že teplotu mám jistě už od rána, takže jsem měla přijít dřív, že paní doktora už končí. Na můj dotaz, že ji tedy ordinace končí až ve 13 hod., mi bylo odpovězeno, že MUDr. musí ještě na oběd a má tu nějaké papíry... Co k tomu víc dodat??? Jestli paní MUDr. Červenková spolupracuje s takovouto sestrou, vrhá to špatné světlo především na ní.

Svědomitý a komunikativní lékař.

je ostražitá při prohlídce pacienta, má velmi zodpovědný přístup a
v případě pochybnosti situaci neřeší sama, ale pošle k odborníkovi.jj

U MUDr. Červenkové jsem již kolem 12 let a naprosto výborná doktorka. Pokud má nějaké podezření, posílá okamžitě ke specialistovi. Současně nepředepisuje zbytečné léky, jen aby měla body. Vřele doporučuji!

Naprosto vynikající lékařka, která při důvodném podezření (to bych tu viděl jako podstatné i pro ostatní příspěvky) okamžitě pošle ke specialistovi. Ač jsem se před lety přestěhoval z Modřan do jiné části prahy, navštěvuji ji pořád. Moje hodnocení 100%.