Ludmila Šemetilo, praktický lékař Praha

MUDr. Ludmila Šemetilo

Uložit

Praktický lékař Více

6 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Mukařovského 1985, Praha
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
B
Ověřeny pacient

Kdyz si jdete pro zdravotnický průkaz tak vas vyšetřuje jak kdyby ste meli pomalu mor a jeste tam necháte 500kc, ( kdyz ostatni plati okolo 200 a neposílají je na rentgen plic) a pri predoperacnim vyšetření na vas ani nesahne a napise to ode dveří.

Vse, co si řeknete v oridinaci je slyšet do čekárny. Sestra velice neprijemna. Celkove jsem velice nespokojena.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


G
Ověřeny pacient

Nikomu nedoporucuji se tam objednavat, urcite vam tam nepomohou. Ani kasel neumeji vylecit, predepisou nejaky sirup z letaku a nic vic. Pani z lekarny vedle me pomohla vic a za 3 dny kasel byl pryc, pri tom lekarku (uz ani nevim jak se jmenuje, kdyz neni Semetilo) jsem navstivovala 3 tydny a utracela penize za sirupy, ktere na me vyzkousela.
Podruhe jsem tam sla kdyz chtela zadanku na odborne vysetreni jater (od detstvi s tim mam problemy). Nedaly zadnou, pry, ze nemam duvod.
Jedine, co byly schopny udelat - vzit 500kc za potvrzeni pro autoskolu. Ano, zeptat se, jestli mate nejakou vaznou nemoc a jestli dobre vidite a pak dat razitko na predem vami vypleny papir stoji 500kc

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


P
Ověřeny pacient

Som so službami ordinácie MUDr.Šemetilo spokojný. Nevidím žiadne zásadné problémy. Príjemné prostredie, aj lekári v ordinácii. Mimoriadne pozitívne hodnotím prácu sestry, pani Staňkovej. Odber krvi u nej je príjemným zážitkom, hoci to so mnou má občas dosť zložité, vďaka mojej trocha "priestornejšej fyziognómii."


Č
Ověřeny pacient

S ordinací MUDr Šemetilo jsem spokojený. Nejvíce mi vyhovuje komunikace a nepředepisování zbytečných antibiotik.
Mají internetové stránky s otevírací dobou. Když zavolám sestře, tak mi poradí či mě objedná. V čekárně má být i wifi (zatím jsem nezkoušel).
Když jsem nemocný, tak mě spíš léčí pobytem doma. Snaží se spíše předepisovat méně agresivní léky (než antibiotika) - i když jednou byla antibitika vhodnější a nakonec mi pomohla. Radí mi i které léky si vybrat na základě ceny.
Jsem spokojený a doporučuji.


Vždy se mi dostalo dobré péče, lidského přístupu a konzultace i po telefonu, dokonce když jsem měla být narychlo hospitalizována, sestra na mne počkala s receptem na nutné léky i po ordinačních hodinách. V ordinaci se sice střídají lékaři, ale zase jsou rozšířené ordinační hodiny, což je pro zaměstnaného člověka důležité. Chodím do této ordinace čtrnáct let (ještě než se jí ujala paní doktorka Šemetilo) a nikdy jsem se nesetkala s neochotou. Naopak mi pravidelně a pečlivě dělají preventivní vyšetření a "odchytli" vždycky všechny problémy ještě před vypuknutím větších potíží. Všichni lékaři se vždy chovali vstřícně a nikdy jsem se nesetkala se zanedbáním nebo odmítavým postojem, a to i při konzultaci babských rad či léčitelských metod. Čekárna je trochu nepřívětivá, ale to je vše, nač si můžu stěžovat.


Pani doktorka vás s vysokou teplotou kľudne pošle do práce, veď to predsa zvládnete. Na požiadanie Vám napokon predsa len vystaví neschopenku, ale zabudne ju poriadne vyplniť, takže ako chorý sa k nej musíte opäť vrátiť, aby napravila nedostatky. Nechápem ako niektorí doktori vôbec môžu vykonávať prax!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti