Praktický lékař pro dospělé
Rajmonova 1199, Praha

Umístění: Praktický lékař pro dospělé

Najlepsi prakticky lekar. Muzu jenom doporucit. Opravdu odbornik. Sestricka taky vyborna. I poliklinika budejovicka je vynikajuca poloha pro ambulanci

K panu doktorovi chodím už víc než 10 let. Je to nejlepší obvodní lékař, kterého široko daleko můžete najít. Vždy mi nasadil spolehlivou léčbu nebo odeslal na specializovaná vyšetření. Když si sjednáte návštěvu předem (řádně se objednáte) a nechodíte tam jak ke stánku pro housky, tak se mi nikdy nestalo, že bych tam čekala 2-4 hodiny jak tady někdo uvádí. Nechápu některé reakce. Mám zkušenosti i s jinými lékaři z obvodu a ti Vám položí jen dvě otázky 1. napíšu Vám neschopenku 2. co chcete napsat. Tohle nejsou lékaři, ale pan doktor Dvořák je pravý opak a to evidentně nevyhovuje každému. Takže chcete-li opravdového lékaře, který bude váš problém řešit, pak jste u pana doktora správně. Pokud potřebujete jen loutku která Vám mezi dveřmi napíše cokoliv bez toho, aniž by vůbec věděl na co, pak si zajděte jinam.

Vůbec nechápu tady ty negativní příspěvky.Já jsem velmi spokojená.Pan doktor mi přijde precizní, vše bere vážně!A takových doktorů je už málo.Bohužel! Musím říct, že sestřička je jedinečná a přijde mi naprosto dokonalá a úžasná!
Nemohu k nim nic víc říct, než jen to, že je CHVÁLÍM!!!!

Pan doktor Dvořák je jeden z mála lékařů, který se opravdu věnuje každému pacientovi. Je pečlivý a to, že se u něho dlouho čeká? Kde se nečeká? Chodím na Bulovku na oční, tam čekáte 3 hodiny a v ordinaci je 5 lékařů! Doporučuji, je to skvělý člověk a sestřička je též velice ochotná a milá.
Děkujeme za péči.

Odborně zdatný a pečlivý, sestřička dotváří příjemné prostředí.

Přístup pana doktora i sestry k pacientům je skvělý. Chodim k nim nejen sama, ale i se 75 letym tatinkem. Jejich přístup ke starým lidem je opravdu jedinečný. Rozhodně u nich nemáte dojem, že na Vás nemají čas nebo že je obtěžujete. A věřte mi, že jsem s otcem navštívila velké množství různých specialistů. Daní za osobní přístup k pacientům jsou sice někdy delší čekací doby v čekárně. Myslím však, že je vždy lepší si počkat a mít pak jistotu, že o Vás lékař skutečně přemýšlí, než být rychle neosobně odbaven s možná mylnou diagnózou.

Velmi pečlivý lékař, nechápu proč si někteří (většinou anonymové) stěžují. Já jsem zažil i lékařku, která mému kolegovi řekla, že jestli ho bolí na hrudi ak to může být buď infarkt nebo zaražené větry. To, ale nemyslela jako vtip, ale naprosto vážně. Takže si každý pacient může vybrat čemu dá přednost. Zdraví má každý jen jedno, čas je relativní veličina. Jen si srovnejte kolik ho ztratíte ve frontách v obchoech a pod. Pana doktora mohu jen doporučit.

Před X lety jsem navštěvoval závodní lékařku, která striktně dodržovala limit 20ti minut na pacienta - ovšem po svém. To znamená 3 pacienti do hodiny. To by nebylo tak zlé, kdyby pacientům opravdu těch 20 min. věnovala. Kdepak, během 5 minut jsem byl vyšetřen a vyhozen, tak jako každý. Takto vyšetřený čas věnovala lékařka kávě a soukromím telefonátum. Když jsem přišel k panu doktorovi Dvořákovi, byl jsem na čekání zvyklý a hlavně překvapený pečlivostí a odborností. Jen si myslím, že když si jde člověk pouze pro recept na léky a necítí žádné subjektivní potíže, dala by se tato procedůra podstatně urychlit.

S panem doktorem mám pouze velmi dobré zkušenosti. Ano je velmi pečlivý řekla bych že až moc ale svou pečlivostí mi odhalil onemocnění o kterých jsem neměla ani tušení .Tím mě zachránil od velmi nepříjemného konce.
Děkuji mu za péči. Zase tak dlouho nikdy nečekám. Sestřička je velmi milá a ochotná .

Nevyměnil bych ho za nic na světě.