Lesnická 19, Brno
MUDr. Lucia Opletalova (mapa)

Bankovní převod, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, + 4 Více

Porcelánové korunky • 4 300 Kč

Ošetření zubního kazu • 500 Kč

Fluoridace • 150 Kč +7 Více

Prevence zubního kazu • 800 Kč

Estetická stomatologie • 500 Kč

Ošetření kořenových kanálků • 500 Kč

Moderne vybavena ordinace v centru Brna, kde snadno i zaparkujete. Mluvíme plynule anglicky a německy. Od podzimu 2014 nabízíme i služby dentální ...

• skřípání zubů

3 000 Kč

3 000 Kč

Dentální hygiena

MUDr. Lucia Opletalova

K paní doktorce jsem se prihlasila na doporuceni znameho, bohuzel jsem se velice zklamala... vstupni osetreni velice bolestive, necitlivy pristup .. zub je od te doby stale citlivy... mozna jsme si nesedly, coz se muze stat. K teto pani zubarce chodit nechci.

Názor přidán dne 07.12.16 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

Zatím jsem na ošetření nečekal déle než 5 minut. Hezká nová ordinace. Příjemná zubařka, která veškeré zákroky vysvětlí. Příjemná sestřička. Bezbolestné ošetření. Byl jsem spokojen.

Paní doktorka je skvělá. Než jsem k ní začala chodit, vždy jsem se návštěvy zubaře hrozně bála. To se naštěstí změnilo a jsem vděčná osudu, že mě přivedl právě do ordinace paní doktorky Opletalové.

Maximalna spokojnost jak s osetrenim tak s pristupom pani doktorky aj sestricky + rychle objednanie a v ambulancii som necakala ani minutu. Vrele doporucujem *****

Velmi příjemná a ochotná paní zubařka, vysvětlí, poradí a dělá maximum pro pacienta.
Bezbolestné a kvalitní ošetření. Byla jsem moc spokojená stejně tak i syn.

Velmi milá paní doktorka,vše vysvětlí,poradí.Měla jsem několik zubařů,i v zahraničí,ale z těch z Brna co jsem navštívila je pro mě nejlepší.
Řekne vždy co bude dělat,bolest není ani tak veliká.
I na děti je velmi milá.
Sestřička také.
Nevím,nejdéle jsem čekala půl hodiny v čekárně a to jsem tam chodila jednu dobu často,dělala mi nové zuby.

Zuby na pohled zdravé, podle RTG konzultace na jednom zubu jenom mírne odvápnení, no v skutečnosti (názor 3 jiných odborníku) spomenutej zub s kazem a jeden další také. Jinak pani doktorka velice příjemná. Profesionalita je ale na prvním míste.

Velmi milá a příjemná, pacient u ní netrpí bolestí. Vše trpělivě vysvětlí. Díky ní jsem se přestala bát zubaře. Nová ordinace na Černých polích je skvělá. Nemám žádné námitky.

Pre deti určite super doktorka, keďže aj ja dospelý človek "Ja" "strachoputka" čo nebola 4 roky u zubárky si sadla do kresla a cítila sa dobre.

3 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den,lehce mě při zkusu jidla pobolívá 6 v pravo nahoře.Je to mrtvý zub,s krásně vyplněnym kořenem a je vyplněn bilou plonbou.Bolì mě asi 2,5měs.,nechci o zub přijít.Rtg je bez změn.Dá se prosìm nějak zachránit.Myslím,že vytrhnutí,je už to poslední.Koušu raději na druhé straně.Děkuji za odpověď.S pozdravem L.K.

možná stačí vyartikulovat výplň, nebo ji snížit, aby nebyl zub přetěžovaný. To Vám udělá lékař, který dělal bílou plombu

MUDr. Lucia Opletalová

• Dobrý den mám cistu na dásní a najednou mi z toho nejspíš vytéká hnis mám dotaz jeslí to je dobře že vytéká nebo zda ne je to slané a žluté děkuji za odpověď

hnis je žlutý, je potřeba udělat rtg. Máte v ústech časovanou bombu.

MUDr. Lucia Opletalová

• skřípání zubů