MUDr.

Lucia Opletalová verifiedCreated with Sketch.

Kontaktní informace

• MUDr. Lucia Opletalova

Lesnická 19, 61300 Brno, jihomoravský

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Bankovní převod, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Hotovost, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Všeobecná zdravotní pojišťovna Více (2)

• I

Zatím jsem na ošetření nečekal déle než 5 minut. Hezká nová ordinace. Příjemná zubařka, která veškeré zákroky vysvětlí. Příjemná sestřička. Bezbolestné ošetření. Byl jsem spokojen.

• Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

Dalibor Korčák
    Dalibor Korčák
    Lesnická 1802/11, Brno
    pana doktora Korčáka mohu hodnotit velmi pozitivně, jak z hlediska lidského tak z hlediska odborosti, která vzhledem… Více

Ondřej Kříž
    Ondřej Kříž
    Žampachova 3, Brno
    Pan doktor je špičkový lékař na svém místě. Svou práci miluje a je to vidět nejen na výsledcích, především na jeho… Více

Jana Boháčová
    Jana Boháčová
    Žampachova 3, Brno

Veronika Kršková
    Veronika Kršková
    Rotalova, Brno
    Po první návštěvě, úplná spokojenost. Paní doktorka Kršková, je velice příjemná, milá a vše krásně vysvětlí. Její… Více

Dana Pokorná
    Dana Pokorná
    Bratří Čapků 384/14, Veveří, Brno
    Paní doktorka byla velice milá, ochotná a příjemná. Všechno potřebné dopředu vysvětlila. Netahá z pacienta zbytečně… Více

Zkušenosti a dovednosti

• Moderne vybavena ordinace v centru Brna, kde snadno i zaparkujete.
      Mluvíme plynule anglicky a německy.
      Od podzimu 2014 nabízíme i služby dentální hygienistky.
      Krátká objednání doba.

• dentální hygiena
    • zubní lékař - stomatolog

Nemoci

Služby

Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• L

K paní doktorce jsem se prihlasila na doporuceni znameho, bohuzel jsem se velice zklamala... vstupni osetreni velice bolestive, necitlivy pristup .. zub je od te doby stale citlivy... mozna jsme si nesedly, coz se muze stat. K teto pani zubarce chodit nechci.

• Názor přidán dne 07.12.16 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

• I

• M

Paní doktorka je skvělá. Než jsem k ní začala chodit, vždy jsem se návštěvy zubaře hrozně bála. To se naštěstí změnilo a jsem vděčná osudu, že mě přivedl právě do ordinace paní doktorky Opletalové.

• M

Maximalna spokojnost jak s osetrenim tak s pristupom pani doktorky aj sestricky + rychle objednanie a v ambulancii som necakala ani minutu. Vrele doporucujem *****

• Velmi příjemná a ochotná paní zubařka, vysvětlí, poradí a dělá maximum pro pacienta.
      Bezbolestné a kvalitní ošetření. Byla jsem moc spokojená stejně tak i syn.

• Velmi milá paní doktorka,vše vysvětlí,poradí.Měla jsem několik zubařů,i v zahraničí,ale z těch z Brna co jsem navštívila je pro mě nejlepší.
      Řekne vždy co bude dělat,bolest není ani tak veliká.
      I na děti je velmi milá.
      Sestřička také.
      Nevím,nejdéle jsem čekala půl hodiny v čekárně a to jsem tam chodila jednu dobu často,dělala mi nové zuby.

• Zuby na pohled zdravé, podle RTG konzultace na jednom zubu jenom mírne odvápnení, no v skutečnosti (názor 3 jiných odborníku) spomenutej zub s kazem a jeden další také. Jinak pani doktorka velice příjemná. Profesionalita je ale na prvním míste.

• Velmi milá a příjemná, pacient u ní netrpí bolestí. Vše trpělivě vysvětlí. Díky ní jsem se přestala bát zubaře. Nová ordinace na Černých polích je skvělá. Nemám žádné námitky.

• Pre deti určite super doktorka, keďže aj ja dospelý človek "Ja" "strachoputka" čo nebola 4 roky u zubárky si sadla do kresla a cítila sa dobre.