MUDr.

Lucia Opletalová

Zubař

Kontaktní informace

• I

Zatím jsem na ošetření nečekal déle než 5 minut. Hezká nová ordinace. Příjemná zubařka, která veškeré zákroky vysvětlí. Příjemná sestřička. Bezbolestné ošetření. Byl jsem spokojen.

• Zkušenosti a dovednosti

• Moderne vybavena ordinace v centru Brna, kde snadno i zaparkujete.
      Mluvíme plynule anglicky a německy.
      Od podzimu 2014 nabízíme i služby dentální hygienistky.
      Krátká objednání doba.

• dentální hygiena
    • zubní lékař - stomatolog

Nemoci

Služby

Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• L

K paní doktorce jsem se prihlasila na doporuceni znameho, bohuzel jsem se velice zklamala... vstupni osetreni velice bolestive, necitlivy pristup .. zub je od te doby stale citlivy... mozna jsme si nesedly, coz se muze stat. K teto pani zubarce chodit nechci.

• Názor přidán dne 07.12.16 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

• I

• M

Paní doktorka je skvělá. Než jsem k ní začala chodit, vždy jsem se návštěvy zubaře hrozně bála. To se naštěstí změnilo a jsem vděčná osudu, že mě přivedl právě do ordinace paní doktorky Opletalové.

• M

Maximalna spokojnost jak s osetrenim tak s pristupom pani doktorky aj sestricky + rychle objednanie a v ambulancii som necakala ani minutu. Vrele doporucujem *****

• Velmi příjemná a ochotná paní zubařka, vysvětlí, poradí a dělá maximum pro pacienta.
      Bezbolestné a kvalitní ošetření. Byla jsem moc spokojená stejně tak i syn.

• Velmi milá paní doktorka,vše vysvětlí,poradí.Měla jsem několik zubařů,i v zahraničí,ale z těch z Brna co jsem navštívila je pro mě nejlepší.
      Řekne vždy co bude dělat,bolest není ani tak veliká.
      I na děti je velmi milá.
      Sestřička také.
      Nevím,nejdéle jsem čekala půl hodiny v čekárně a to jsem tam chodila jednu dobu často,dělala mi nové zuby.

• Zuby na pohled zdravé, podle RTG konzultace na jednom zubu jenom mírne odvápnení, no v skutečnosti (názor 3 jiných odborníku) spomenutej zub s kazem a jeden další také. Jinak pani doktorka velice příjemná. Profesionalita je ale na prvním míste.

• Velmi milá a příjemná, pacient u ní netrpí bolestí. Vše trpělivě vysvětlí. Díky ní jsem se přestala bát zubaře. Nová ordinace na Černých polích je skvělá. Nemám žádné námitky.

• Pre deti určite super doktorka, keďže aj ja dospelý človek "Ja" "strachoputka" čo nebola 4 roky u zubárky si sadla do kresla a cítila sa dobre.