Praktický lékař pro dospělé
Ruská 100, Praha

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

K paní doktorce Ščukové chodím už od začátku, kdy se stala naší obvodní lékařkou. Považuji za životní štěstí, že k ní mohu chodit. Ochotná vždy pomoci - a to velmi dobře. Poradí - a opět dobře. A hlavně správně rozpozná co je pro pacienta nejlepší a vyléčí. Vždy chotná a s úsměvěm. moc děkuji paní doktorce Ščukové.

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

K paní doktorce chodím přes 20 let. A nyní jí dost možná vděčím i za svůj život. Když jsem loni na podzim měla dost ošklivý průběh covidu, napsala mi hned nejen antibiotika, ale i Clexane na ředění krve. Vzhledem k tomu, jaké jsem po nemoci měla hodnoty rozboru krve, to mohlo být rozhodující. Plně jí důvěřuji a moc děkuji.

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

K pani doktorce chodim od roku 2012 naprosta spokojenost ...Muzu jen poděkovat za vse Nikdy nic nezanedba ihned posila na vysetreni atd...Ale s rymickou tam nebeham .

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Paní doktorka Ščuková je odborník a hodný člověk. Chodím k ní 25 let. Dřív jsem skoro nic nepotřebovala, ted jsem stará a nemocná a když k ní příjdu, nejen že mi vždy pomůže, ale vždy se směje. Jiného takového lékaře neznám. Ing. Olga Mynářová

Umístění: Praktický lékař pro dospělé

U paní doktorky jsem za poslední 3 roky byla jen párkrát a nikdy neměla důvod si stěžovat. Ale po mé poslední návštěvě - těhotenská prohlídka - radikálně měním názor. Po změření tlaku (na vlastní žádost) mi bylo velmi nepříjemně řečeno, ať v případě jakýchkoli zdravotních potíží včetně nachlazení nebo chřipky jdu rovnou za svým gynekologem, že tady mi nenapíší ani kapky do nosu natož vystaví příp. neschopenku.
Jsem opravdu velmi zklamaná a přecházím k jinému lékaři.

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Chrohnova choroba

Naprosto špičková Dr. jsem u Paní doktorky 8 let a naprosto špičkový přístup a vždy nenechala nic náhodě a vždy poradila a vyléčila.
DOPORUČUJI 101% Jiří Janeček

Velmi dobra lekarka, ktera se vsim pomuze a vyresi snad kazdy problem.

Paní Dr. Ščuková je nejen velmi dobrá lékařka ale je to člověk se zájmem o své pacienty a mě se u paní Dr. vždy dostalo 100% péče, vřele doporučuji...

Je to super doktorka!!!

Paní doktorka je opravdu Paní doktorka, škoda, že jich není více, celá má rodina chodí k paní doktorce přes deset let a opravdu je nejlepší, děkuji.
p.s. má tu nejlepší zdravotnín sestru :-)