Lékařský dům Praha 7
Janovského 48, Praha

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Lékařský dům Praha 7 Jiný

Obávala jsem se první návštěvy u lékaře, ale mé obavy se rychle rozplynuly již po prvním kontaktu s velice milou a ochotnou sestřičkou. Panu doktorovi můžu dát jen to nejlepší hodnocení od pacienta: vstřícný, milý, trpělivý, vše dobře vysvětlil, profesionální přístup.

Velmi empatický, zasvěcený a milý přístup lékaře i sestry, kéž by byli všichni takoví! Dokonce bez sebemenší nervozity a arogance i v administrativní záležitosti.

Jsem spokojená, pan doktor i sestřička jsou milí a snaží se mi pomoci, poradit, ulevit od bolesti. Odblokování páteře = 1* = už neboli
Bolavá kolena právě řešíme.
Doufám, že něm pan doktor bude ještě dlouho pomáhat... Než odejde do důchodu... Moc mu děkuji

Velmi milý přístup. Korektní jednání a krátký pobyt v čekárně. Velmi mi pomohl. Nezbývá si než přát aby co nejvíce lékařů mělo vlastnosti a schopnosti tohoto zástupce jejich druhu :-)

Toto je "PAN DOKTOR",mnoho let pomáhá s celé naší rodině i mým známým.Mám pouze pozitivní zkušenosti,pokud jsem potřeboval operativní zákrok souhlasil jsem,jak jinak,já jsem odborník v jiném oboru.Pěťáky,které platím ve zdravotnictví jsou dané zákonem.Před více než 10ti lety mi odoperoval obě kolena,po měsíci jsem normálně chodil,po pár měsících pro mne nebylo problémem ujít 30 km,nebo lyžovat v Alpách.Po operaci šlach na dlani natáhnu všechny prsty do roviny a mohu s rukou dělat cokoli.Při ukrutných bolestech zad mě poslal na rehabilitaci,to co předepsal na poukaz mi udělali a tři roky nemám žádný problém.Já si lékaře pečlivě vybírám a potom mu musím bezpodmínečně věřit a spolehnout se na to,že mě chce vyléčit. Jiří Sazima 64 let Praha

Tenhle muž mi doslova zachránil život.. Sice mi zakázal brusle, ale dal mi dohromady kolena, záda, kotník.. a Hlavně, drazí pacienti. když pan Kulíšek naráží na váhu, dejte na něj.... Mě řekl, že 65 kg na moje kosti je hrozně moc, zhubla jsem 10 kilo a lítám jako ptáček a po bolestech kolen ani památky, i když je mam pořád v dezolátním stavu..
Ale je pravda, že pan doktor nesnáší pacienty, kteří přijdou a určí si diagnosu sami.

Já mám s panem doktorem Kulíšem jen ty nejlepší zkušenosti. Zbavil mě letitých potíží s koleny, už nemám žádné bolesti ani potíže. Oceňuji velkou vstřínost, dokonce mi i sám od sebe dal okopírovaný článek z časopisu, kde se psalo o kolenních chrupavkách pro představu jak fungují a čeho se vyvarovat. Jeho jsem si přejmenovala na Sluníčkovou, protože je strašně příjemná. Poslala jsem k nim i svého přítele, kterému pomohli při velkých bolestech zad. Když ho poslali na rehabilitace, pomohlo mu to. Nemůžu říct jediné špatné slovo. Pan doktor sice po pár letech měnil působiště, ale ráda za ním pojedu klidně přes celou Prahu.

Velice prijemny a zkuseny lekar

Přikláním se k několikrát zde zmíněnému názoru, že panu doktorovi se nedaří (nebo nechce) určit diagnozu. Přišla jsem k němu na doporučení neurologa, ke konzultaci nálezu na CT. Pan doktor moje problémy s páteří a klouby ve věku lehce přes 30 let bagatelizoval, dokonce se mě ptal, proč mi vadí, že se mi páteř opakovaně blokuje. Na CD s CTčkem páteře se odmítl podívat, že prý by mu spadl počítač. Přesto že ve zprávě bylo, že jsem absolvovala několikrát rehabilitaci a nedávno i lázně, tak jeho jediným doporučením bylo, že by bylo dobré zkusit rehabilitaci. Když jsem mu řekla, že rehabilituji denně, že jinak bych se asi ani nehýbala, tak se mě zeptal, jestli ráno nebo večer a tím celou věc uzavřel. Byla jsem u něj v ordinaci v Lékařském domě v Holešovicích, při objednání jsem se ptala, jestli se neplatí nějaký poplatek, řekli mi že ne, ale při příchodu po mě přesto sestra na recepci chtěla 400,- Kč, přestože jsem měla doporučení. V tomto lékařském zařízení mají i rehabilitace, které pan doktor propagoval, čekárna však byla plná a během doby co jsem na pana doktora čekala, tak se strhly mezi pacienty dohady, kdo půjde na řadu, jelikož 3 pacienti byli objednání k jedné rehabilitační pracovnici na stejný čas. Takže nedoporučuji tohoto lékaře ani lékařské zařízení, ve kterém vykonává svou praxi

Jednoznačně nejlepší, pomohl mi poprvé v roce 2004 a po čtvrté letos v roce 2011. Prostě machr s úžasným přístupem k pacientům. Díky pane doktore! A. Váňová