Praktické lékařství Baxová s.r.o.
Senovážné náměstí 23, Praha

Přijímám: dospělí

• všeobecný praktický lékař

Umístění: Praktické lékařství Baxová s.r.o. Jiný

Moje zkušenost s doktorkou Baxovou je bohužel negativní. Komunikace sestry v ordinaci je nepříjemná, cítíte se jako hromosvod její permanentní špatné nálady. Paní Baxová je sice jistě odbornicí, ale lidsky svou práci nezvládá. Moje poslední zkušenost byla taková, že jsem se od ní okamžitě odhlásila jinam a to stejné doporučila i jejím dalším dvěma klientkám (které dobře znám), a které k ní chodí a mají podobně nepříjemné zážitky. Doktor a zdravotnický personál by měl své klienty respektovat. To se tady nedaří ani jedné ze zmíněných žen. Spíš vám dávají najevo, jak moc je otravujete. Ordinaci doporučuji velkou dávku sebereflexe a vám hledat praktika jinde.

Paní doktorka Baxová je velmi dobrý lékař. Cením si toho, že umí vyslechnout, pak rozebere problém. Nikdy se tam necítíme jako nevítaní. Mohu doporučit.

Za tuhle paní doktorku jsem strašně ráda, je milá, vstřícná, trpělivě vysvětlí, co je potřeba. Když jsem byla těhotná, vzala mě přednostně, abych se nenakazila v čekárně. Víc takových lékařů!

Paní doktorka je velmi ochotná a je na našem obvodě nejlepší lékařkou, kterou jsem měl možnost poznat.Děkuji za její péči.

Opravdu mohu doporučit, je fakt skvělá!!!

C

Paní MUDr. Baxová nejlepší praktická lékařka

Paní doktorka je velmi ochotná, milá, má velké znalosti a pochopení pro pacienta.
Vřele doporučuji.

Empatické jednání, vyšetření na úrovni dobrého standardu, komplexní zájem.

Paní doktorka Baxová je skvělá lékařka s velice citlivým přístupem k pacientovi
a zaslouží si to nejvyšší hodnocení. Velmi si paní doktorky vážím a děkuji za její péči.

Jsme velmi spokojení jak s milým přístupem, tak s pečlivým vyšetřením. Vřele doporučujeme. Brůhovi