Ubined s.r.o.
Černokostelecká 154, Praha

Umístění: Ubined s.r.o. Jiný

Nejlepší praktický lékař, kterého jsem kdy měla. Vyvážit zlatem by bylo málo. Paní doktorka je opravdu skvělá a umí. Jsem velmi vděčná, že jí máme!

Umístění: Ubined s.r.o. Jiný

Neznám lepší, milejší a vstřícnější paní doktorku i sestřičku. Za každých okolností se snaží pomoci pacientovi. Moc děkuji za vaši pomoc, bez vás bych se do té nemocnice včas nedostala.

Umístění: Ubined s.r.o. Jiný

Paní doktorka i její sestra jsou velmi vstřícné a dokáží pomoci v každé situaci.
Je velmi pečlivá a o pacienta se dobře stará. Jsem velmi rád, že jsem jejím pacientem. Děkuji.

Umístění: Ubined s.r.o.

Včetně sestřičky úžasný a milý tým.
Připadám si jako bych byl ve špičkové soukromé ordinaci nabité optimismem!
Děkuji
Vladimír Kovářík

Umístění: Ubined s.r.o. Bolest ruky

Skvělá paní doktorka i sestřička - obě nabité velmi pozitivní energií.
Snaží se nic nepodcenit a raději je paní doktorka více opatrná a obezřetná, aby se nic nezanedbalo. Moc děkuji z péči.

Skvělá paní doktorka, jsem z ní nadšená, pečlivá, milá. Je pravda, že člověka raději prožene přes všechna možná vyšetření než aby něco zanedbala, ale to je správně. Sestřička se snaží člověka uklidnit a povzbudit. Jen tak dál milé dámy, jsem moc ráda, že Vás máme a mnohokrát děkuji!!!

Dnes jsem přišla do ordinace, abych si vyzvedla kartu a změnila praktického lékaře. K mému překvapení mě tam přivítala velmi vstřícná nová paní doktorka, paní Cimprichová. Důkladně mě vyšetřila a trpělivě zodpověděla všechny moje dotazy. Úplně z ní vyzařovalo, že ji tato práce baví a že jí záleží na individuálních potřebách každého pacienta. Se sestřičkou jsou sehraná dvojka a svým přátelským chováním mi úplně zvedly náladu. Umějí pacienty vyšetřit rychle a efektivně, aniž by v nich vyvolaly pocit, že se jich chtějí co nejdříve zbyvit. Bez váhání jsem se rozhodla si u nich kartu nechat a těším se na další návštěvu.

Z paní doktorky i sestřičky jsem nadšená! Obě jsou moc milé, ochotné a šikovné :-). Paní doktorka každého pacienta vyšetřuje opravdu důkladně, v klidu vyslechne co ho trápí a hlavně poradí - pomůže. V čekárně proto strávíte možná trošku víc času, než byste rádi, ale za stojí to za to! Milá paní doktorko i milá sestřičko - děkuji Vám.