Obvodní zdravot. středisko pro dospělé
Dr. Marodyho 21/460, Praha

Umístění: Obvodní zdravot. středisko pro dospělé Jiný

K paní doktorce jsem zašel, když moje lékařka měla dovolenou a já potřeboval něco řešit. Díky podrobnému vyšetření mi paní doktorka diagnostikovala závažné onemocnění a odeslala k dalšímu vyšetření do nemocnice. Bylo fajn, že má potřebné vybavení, aby např. vzorky krve sestra nemusela nikam odesílat, ale je schopná to na místo vyhodnotit.
Zachránilo mě to, že mě paní doktorka neznala a tudíž si musela udělat širší vyšetření, než by asi udělala při běžné návštěvě moje doktorka. Jsem jí opravdu vděčný.
Z minulých návštěv (taky záskok) ale vím, že paní doktorka nemá příliš "vřelý" přístup k pacientům a úsměv byste z ní nedostali ani na mučidlech. Proto jí dají přednost především pacienti, kteří mají rádi věcný a praktický přístup. Kdo se potřebuje vypovídat, tak narazí.

Umístění: Obvodní zdravot. středisko pro dospělé Jiný

Paní doktorka si pečlivě hlídá všechny termíny preventivních kontrol, očkování, různé vyšetření, související s věkem pacienta....
Je na ni spolehnutí.

Umístění: Obvodní zdravot. středisko pro dospělé Jiný

Nikdy jsem neměl negativní zkušenost. Lékařka, která ví co dělá. reaguji hlavně kvůli negativním komentářům jiných, které podle mě nejsou objektivní.

Opravdu velmi nedoporučuji! Nekdy az neomalené chovani, opravdu pokud uz se neco deje, tak je ohen na strese. Pani doktorka se neboji rict, ze vam nic neni a ze "simulujete". Pak dojdete za odbornikem a slysite mate masivni...... nebo tak ted bezte a hodte ji to na hlavu .... mesice vas klidne leci na uplne neco jineho nebo neleci vubec. Nadelalo mi to nejeden problem a jeste se nechala urazet, ze jsem hypochondr.

Musím přiznat že občas když jsem přišla s nějakým subjektivním problémem, tak se na mě také paní doktorka tvářila jako na hypochondra. Naštěstí moc nemocná nebývám, když se udělala sedimentace, tak jsem hned dostala ATB bez řečí. Fronty v čekárně jsou občas hrozný. Ale ještě jsem nikdy nevyužila možnost se objednat na čas. Třeba to je pak lepší.

Paní doktorka nerada dává potrvzení, že jste zaplatili 30Kč regulační poplatek. Když jsem potvrzení požadoval, rozlítila se do ruda, že zdržuji. Při registraci trvala na preventivní prohlídce, že to jinak nejde, přestože jsem preventivní prohlídku absolvoval u zaměstnavatele před týdnem. Když jsem se chtěl objednat, tak i když by to mělo být možné v pondělky a ve středy, bylo mi řečeno, že už je plno. Takže jsem zašel jinam, stavil se pro dokumentaci (v čekárně, když jsem odcházel, nikdo nečekal -- proč mě nemohli objednat, netuším), a už jsem jinde. Jak paní doktorka léčí jsem neměl naštěstí příležitost si ověřit, ale domluvit se na jednoduchých, technických, věcech je u ní těžké, nebo spíše nemožné. Pacient má prostě čekat v čekárně od 6:30 ráno, zaplatit a vypadnout.

Přidávám negativní hodnocení z důvodu že mamce tři týdny léčila oboustranný zápal plic paralenem jako chřipku, mamka si u ní musela vynutit alespoň rentgen který odhalil těžký zápal plic, po kterém skončila na Bulovce na kapačkách na dalších 14dní. Dále jí léčila zánět žil jako štípnutí od komára. Souhlasím s názorem že pokud člověku nic není tak je výborná :-) MZ

Paní doktorka je velmi příjemná, pokud se nic neděje... Jakmile se však vyskytne problém, je oheň na střeše... Zvláště pokud si s ním neví rady. Bohužel se musím připojit k příspěku, kdy vyšetření u specialisty bylo nutné "vydupat". Rovněž si často díky přístupu připadám jako hypochondr. Jde možná o jakousi psychickou podporu, avšak pokud zdravotní problémy jsou skutečné, život omezující, chvilková podpora a rychlé odbavení je prakticky k ničemu. Přednost je třeba dát důkladným vyšetření.

péče dle mého gusta

Za celý život jsem nechodila k lepší lékařce. Všem paní doktorku doporučuji!