Samostatná ordinace PL pro dospělé
Pernerova 19/250, Praha

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Umístění: Samostatná ordinace PL pro dospělé

Paní doktorka i sestřička jsou naprosto perfektní. Chovají se velmi přátelsky, vždy mi ochotně se vším pomohly a především u nich není nikdy nic problém. Za obě mnohokrát děkuji. Jakub Kalvach

Bohužel musim pridat negativni hodnoceni. Velika neochota ze strany pani doktorky a setricka je velice neprijemna. NEDOPORUCUJI!!!!

Paní doktorka raději šetří peníze a s bolestmi břicha mě poslala domů než aby mě doporučila ke specialistovi. Naštěstí jsem na její radu bolest vyležet v posteli nedala, šla k jinému doktorovi a záhy na operaci. K paní doktorce už nikdy více.

K paní doktorce a sestřičce chodím od 18 let, jsem s oběma nadmíru spokojená a byly mi vždy velkou oporou i v mých těžkých dobách, moc Vám děkuji Pavla Holomá

tuto paní doktorku mám prostě rád. O. Kosina

Ve chvíli, kdy se dusíte vlastní mandlí a nenávidíte své tělo, za produkci slin, které Vás nutí polknout, oceníte vlastnosti paní doktorky Kohlové. Mám špatné zkušenosti s lékařem, který razil heslo:"On to ten Fleming s plísní asi fakt myslel dobře".Dr.Kohlová je nejmateřštější a nejprofesionálnější doktor, k jakému jsem kdy chodila. S pozdravem vděčná pacientka Jana Pejsarová

Paní doktorka, pečuje vzorně o celou naší rodinu, velmi si vážíme lidského přístupu a její starostlivosti o všechny své klienty.

Chodím hlavně ke specialistům, s paní doktorkou řeším především administrativní záležitosti, chová se velice vstřícně, je s ní výborná domluva.

již po několikáte jsem se u paní doktorky přesvědčila o její nespolupráci s pacientem a její neschopnosti alespoň trochu přijmout názory jiných odborníků na daný stav pacienta, možná podle ostatních recenzí bude dobrá lékařka, já bohužel z vlastní zkušenosti jejich názor nesdílím.

Profesionální přístup ke každému jednotlivci, ochota a vstřícnost.