Praktické zubní lékařství
Lopatecká 11/225, Praha

Umístění: Praktické zubní lékařství Jiný

Paní doktorka je milý a laskavý profesionál. K MUDr. Novické chodíme s manželem již několik let a oba jsme vděčni za její velmi lidské chování, empatii, jakýkoliv výkon podrobně vysvětlí, doporučí a popř. odkáže, kam je potřeba. Nemáme nic, co bychom ji vytkli.

Paní doktorka je odboník k nezaplacení. Ošetřuje mne již léta. Vše co mi v puse vyčaruje vydrží léta. Postupně k ní přešli všichni rodinní příslušníci k naprosté spokjenosti. Zuby zchránila i mému otci, který má tímto vlastní zuby v 89 letech. Cenu platíte takouvou, jaký materiál si vyberete z její cenové nabídky. Podle toho jaké ceny slyším od lidí v okolí zcela běžná cena. Naprostá spokojenost. L. Kopunec

Vynikající lékařka, ke které chodím už přes 30 let. Šikovná, pečlivá, zodpovědná, citlivá. Je vidět, že pro ni je práce posláním, nikoli zaměstnáním. Kéž by bylo takových víc!

Dražší zubařku jsem nenašel. Obdobné ceny má stomatolog v Rakousku v soukromé ordinaci. A marozdíl od zdejších hodnocení, plomby mi do roka vypadaly a odešel jsem jinam. Svoboda

Dobrá zubní lékařka nicméně také na můj vkus drahá, také jsem se kolikrát divila, za co platím tolik peněz.

Velmi dobrá a citlivá stomatoložka, s velmi dobrým zázemím - protetika a pod.D

vysoká odborná úrověň, špičkový přístup k pacientům i dětským

vysoce odborný, citlivý a individuální přístup

Velmi dobrá lékařka, výsledky její práce jsou dlouhodobé až trvalé. Zatímco předtím jsem musel k zubaři co chvíli na opravu, co mi udělá ona, to mám na léta. Otci kterému je 84 zachránila zuby, protože jeho předchozí lékař řekl: parodontóza, vytrhat a potom uvidíme. Paní doktorka Novická mu zuby nejen zachránila ale dala mu je tak do pořádku že již 5 let má zuby jako nové a nemusí nosit vyndávací protézu. Ceny má myslím zcela odpovídající a není pravda že nejméně 1000 Kč jak uvádí předchozí příspěvek. Někdy nepaltíjm nic, někdy pár stovek. Samozřejmě že když chci nadstandard či větší práci na zubech musí to něco stát jako u každého zubaře. Pokud se týká mne - absolutní spokojenost. Kopunec

Oceňuji přístup paní doktorky k pacientům. Velmi dobrá, zkušená a zodpovědná zubní lékařka, obdivuji její znalosti a způsoby léčení.