Kourousis  Epameinondas, zubař Praha

MDDr. Kourousis Epameinondas

Zubař Více

7 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna

Oborová zdravotní pojišťovna + 4 Více


Hotovost
Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

4.5

Obecné skóre
7 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
E
Ověřeny pacient
Umístění: Poliklinika Zelený pruh - Medicon bolest zubu

K panu doktorovi chodím "bohužel" pravidelně, ale vždy mi pomůže a je velmi milý. Vše vysvětlí a sestřička je také velmi příjemná. Trhal mi i osmičku, která byla dost náročná, ale vše zvládl profesionálně a na jedničku, takže si od něj nechám vytrhnout i tu další. Když máte opravdu bolesti, snaží se najít nejbližší termín. Za mě mohu jen doporučit a mám s čím porovnávat, protože jsem dříve dělala přímo na stomatologické klinice. Pokud hledáte dobrého zubaře, tak tady se určitě nespálíte. Doporučuji. Eva


K
Ověřeny pacient
Umístění: Poliklinika Zelený pruh - Medicon Změna lékaře

Pana doktora jsem si vybrala podle recenzi a začala k němu chodit. Pan doktor je sice velmi pečlivý, udelal všechny rentgeny, kde bylo potřeba, ale rozhodl se mi vyměnit skoro všechny plomby za nové a čistit kanálky, kde jsem posléze zjistila u další zubarky, ze to nebylo vůbec potřeba. Pan doktor odjel pryč na cele léto a nechal mi zub otevřeny, musela jsem si najít jiného zubaře. Po roce a půl od ošetření mě ošetřovány zub začal znovu bolet a budu muset jít na předělání k jinému zubari.


Ověřeny pacient
Umístění: Poliklinika Zelený pruh - Medicon

Pár slovy, profesionalita, pečlivost a v mém případě i trpělivost. Pokud někdo hledá nového zubaře, vřele doporučuji.a dávám palec????.


K
Ověřeny pacient
Umístění: Poliklinika Zelený pruh - Medicon

Jednoznačně nejlepší a nejprofesionálnější zubař, kterého jsem potkala. Hned po první návštěvě mě poslal na rentgen, aby si mohl udělat celkový obrázek o mých zubech. Společně jsme vytvořili plán, jak dát všechno do pořádku - a to i s ohlédnutím na mé finanční možnosti studenta. Nikdy nebyl problém se objednat a vždy jsem měla jistotu, že pro zdraví mých zubů udělal maximum.


K
Ověřeny pacient
Umístění: Poliklinika Zelený pruh - Medicon

Je to nejlepší zubař, jakého si člověk může přát a nemusí se vůbec bát.Vse Vám vysvětlí a je to naprosto bezbolestné.Drive mě odradily přístupy,neochota jiných zubařů.Pan doktor je opravdu milý.A člověk se opravdu bát nemusí.
Kristýna


R
Ověřeny pacient

nejlepsi zubar jakeho si clovek muze jen prat. vstricny, ochotny, vse vysvetli a je trpelivy. cekaci doby jsou vazne maly a z ordinace clovek odchazi skoro pokazdy s pocitem ze se vlastne skoro nic nedelo. uplne vsem tohoto lekare doporucuju


Ověřeny pacient

Bezbolestné, precizní, vše vysvětlí a prostě nejlepší zubař kterého jsem kdy měla. Mohu jen doporučit. K panu doktorovi chodím s radostí.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti