Zobrazit lékaře

14044 , Praha , hl. město Praha

Nejbližší zařízení

• Irena Burešová

Kardiolog, MUDr.

• Jsem dlouhodobý pacient této lékařky a jsem s její prací maximálně spokojen. Jedná se o vynikající odbornici s dlouhodobou praxí. Její rozhodnutí ke zlepšení zdravotního stavu pacienta jsou vždy cíleně zaměřena a nesetkal jsem se případem, kdy by se zmýlila - vždy po jejím rozhodnutí došlo k nápravě a zlepšení zdravotního stavu. Na oplátku zase od pacienta vyžaduje nekompromisně dodržování léčebného režimu.

• Václav Pecha

• N

Predevším díky panu doktoru Pechovi jsem tady jiz 13 let. Děkuji pane Doktoře! Hodně zdrávi a uspěchu. Natalya Makarenko

• M

Nejůžasnější doktor a člověk, kterého jsem kdy potkala !!!!!!!! Děkuji za vše pane DOKTORE !!! Monika Faltová z Ústí nad Labem

Podívejte se na všechny názory (26) na lékaře

• Ladislav Aschenbrener

Internista,

• M

Pan doktor Aschenbrener dokáže svým přístupem k pacientovi pomoci nejen léčbou z hlediska interního lékařství, ale bere svého pacienta i jako člověka, který potřebuje poradit, povzbudit, pochopit.
      Kéž by to dokázali i ostatní lékaři.
      Od pana doktora Aschenbrenera vždy odcházím s pocitem, že jsem vlastně zdravá a hned je mi i líp.
      Moc mu děkuju.
      Marta Filípková

• J

20.let profesionální péče o mne - pacienta! Okamžité řešení všech problémú! Před panem Doktorem nelze jinak než "smeknout" klobouk.

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře

• Marie Opltová

Internista, Praktický Lékař,

• V

Paní doktorka je úžasná, pečlivá, vstřícná a sečtělá. Je ochotná pacientovi naslouchat, vždy Vás přivítá s úsměvem. Manžel by ji také nevyměnil.

• E

Skvělá paní doktorka. Dokáže pacienta vyslechnout, mám vždy dobrou náladu a chová se velmi mile a vstřícně. Doporučuje čemu by se člověk měl vyvarovat, tím nejen léčí, ale i uzdravuje.

Podívejte se na všechny názory (4) na lékaře

• Petra Hrabětová

• I

Moje jen ta nejlepší zkušenost, k MUDr. Hrabětové jsem pojala pocit naprosté důvěry hned od první konzultace navrhované léčby, hodinu po sdělení diagnózy rakoviny prsu mi její velice kompetentní a zároveň ohromně lidský a osobně zainteresovaný přístup velmi pomohl se se vším srovnat a léčbou procházet(stále procházím).

• Veronika Brázdilová

Dermatolog, MUDr.

• M

Skvělá paní doktorka :-) Ochotná, milá, poradí a celkově je to paní doktorka, která i porozumí a nechá člověka hovořit a nepřerušuje ho. Doporučuji :)

• B

Já měla bohužel zcela jiné zkušenosti...Nebyla jsem objednaná, a tak jsem počítala s delším čekáním, ale 90 minut se mi zdá opravdu příliš. Zvláště, když mezi jednotlivými pacienty byla prodleva i 15 minut. Také na přístupu sestry a paní doktorky jsem neshledala ani náznak jakékoliv empatie či zájmů o můj problém. Takže u paní MUDr. Brázdilové si dělám poznámku - nikdy více!

Podívejte se na všechny názory (9) na lékaře

• Magdalena Dobešová

Praktický Lékař, MUDr.

• H

Very good doctor. Nevery had any problem with the docotr and always had the correct treatments and overview. The only think is that i left there after 8 years because of the sestra who works with her. She was very inpleasant and even shouting on me. So i am just sorry to leave dr. Dobesova.

• Vyjímečná, pečlivá praktická lékařka, užívá moderní metody diagnostiky, v mém případě úspěšně léčí. Nechci jinou :-)

Podívejte se na všechny názory (8) na lékaře

• Renata Koževnikovová

Onkolog, MUDr.

• Paní doktorka je úžasný člověk, který vždy hledá tu nejlepší léčbu pro pacienta, dokázala mi pomoci v mé nemoci a za to si ji velmi cením.

• M

Paní doktorka je naprosto vynikající člověk i lékař. Obojí dokáže výborně propojovat, a proto jí člověk důvěřuje a cítí se příjemně. Opravdu jsem se zatím nesetkala s tak vstřícným a chápavým přístupem. Paní doktorko, děkuji.

Podívejte se na všechny názory (16) na lékaře

• Ivana Rosická

Psycholog, Psychoterapeut, PhDr.

• G

Výborná psycholožka. Hned na první návštěvě mi dodala naději a pocit, že společně vše vyřešíme..Věděla jsem, že jsem zde správně. Stála mi za dojíždění až z jižních Čech a vždy si budu pamatovat její rady. Nyní bydlím ještě jižněji, jinak bych k této psycholožce chodila pořád. Pokud Vás něco trápí, nabídne rozumné řešení. Je empatická a v její společnosti se cítí člověk spíše jako s kamarádkou na kávě, než u psychologa. Pokud řešíte problém nadměrných obav, určitě je ona ten správný člověk, jež Vám ukáže druhý a pozitivnější úhel pohledu na situaci, které se bojíte. Skvěle vystihne realitu a vy najednou vidíte, že se není čeho bát. Velké díky patří paní Rosické.
      Gabriela Z.

• K

Nikdy nepřestanu být vděčná za kontakt na paní Rosickou, který jsem před rokem a půl dostala. Do té doby neúspěchy v léčbě sociální fobie konečně pominuly a já jsem cítila zlepšení s každou návštěvou. Na paní Rosické si cením především osobního přístupu a snaze najít co možná nejlepší řešení daného problému. V její přítomnosti jsem se vždy cítila velice příjemně a uvolněně. I přesto, že velká část úspěchu léčby závisí na pacientovi samotném, s pomocí paní Rosické se mi podařily projevy sociální fobie omezit tak, že mohu téměř bez problémů fungovat v každodenním životě, a za to moc děkuji :-) Nemohu jinak než vřele doporučit!

Podívejte se na všechny názory (8) na lékaře

• Tomáš Mundil

Ortoped, MUDr.

Umístění: Poliklinika Zelený pruh - Medicon Služby: odstranění ganglionu

Boule na zápěstí. Bez sono vyšetření pan doktor diagnostikoval ganglion. Provedl punkci, aniž by díky sonu viděl jak je umístěn. Po prvním odsati prohmatal místo a řekl, ze je tam další. Provedl další punkci. Nevím jestli je standard provádět punkce bez znecitliveni, ale punkce na 2x, kdy při druhem pokusu se trefil do žily? Možná díky sonu by se to nestalo. Vypadá to, ze pan doktor podceňuje zobrazovací metody a anestézie. Já bych dnes za lokální znecitliveni dala půl kralovstvi a princeznu.

• L

Sestra prijemna jak ritni otvor. Je videt, ze ji prace skutecne bavi. Po 3,5 hodinach cekani , kdy se doktor s kazdym pacientem crca temer hodinu , jsem se dostala do ordinace, abych vzapeti byla za 15 min venku. To se vyplati. Pan doktor vysetreni odflakl, neposlal me na zadne vysetreni a stanovil diagnozu pouze pohmatem a par pohyby. Potom vas poslou na kontrolu v den , ktery neni pro objednane. Pokud zavolate s obavou, ze se na vas pres dopoledne vlastne vubec nedostane, rekne vam sestra suse, ze je to vas problem, ze muzete kamkoli jinam., Docela se divim, ze s timto pristupem k nemu vubec nekdo chodi.

Podívejte se na všechny názory (17) na lékaře