Zobrazit lékaře

14044 , Praha , hl. město Praha

Nejbližší zařízení

• P
    Lékař: MUDr. Tomáš Mundil Jiný

Zkušeností vícero: Před několika lety pětihodinové čekání s dcerou s výsledkem jen předepsání mastičky nevhodné pro děti. Nyní moje ochromující bolest svalu v třísle, od arogantního chirurga jsem byla poslána sem - zde téměř žádné čekání (asi korona),velmi pečlivé, jemné, empatické vyšetření MUDr Mundilem, léčba (opich a léky) výborně zabrala. Stejně příjemné a pečlivé bylo i kontrolní vyšetření. Sestra není moc přívětivá, ale dlouholetá sehranost s lékařem je znát.

• B
    Lékař: MUDr. Karolína Hovorková Jiný

Paní doktorka Hovorková, mě mile překvapila, je velice milá, krásná, empatická, vše srozumitelně vysvětlila, navrhla postup léčby, dala prostor pro dotazy. Sama zajistila objednání u dalších specialistů. Je velice systematická a praktická. Přístup má velice lidský a empatický. Moc za její přístup a péči děkuji a po návštěvě věřím, že vše dobře dopadne.

• B
    Lékař: MUDr. Karolína Hovorková Jiný

Paní doktorka Hovorková léčí už pozdravem. Je nesmírně empatická. Škoda, že některým doktorům to chybí, myslím, že by k paní doktorce mohli chodit na školení.

• E
    Lékař: MDDr. Kourousis Epameinondas bolest zubu

K panu doktorovi chodím "bohužel" pravidelně, ale vždy mi pomůže a je velmi milý. Vše vysvětlí a sestřička je také velmi příjemná. Trhal mi i osmičku, která byla dost náročná, ale vše zvládl profesionálně a na jedničku, takže si od něj nechám vytrhnout i tu další. Když máte opravdu bolesti, snaží se najít nejbližší termín. Za mě mohu jen doporučit a mám s čím porovnávat, protože jsem dříve dělala přímo na stomatologické klinice. Pokud hledáte dobrého zubaře, tak tady se určitě nespálíte. Doporučuji. Eva

• I
    Lékař: MUDr. Ivo Michalička diagnostika, operace, pooperační péče

Pan doktor Michalička je neobyčejně příjemný a vstřícný lékař. Vždy má na své pacienty čas, kdykoli když máte problém tak ho okamžitě řeší. Navíc je opravdu velmi šikovný chirurg. Před i po operaci všechno vysvětlí a odpoví trpělivě na každou otázku. Vděčím panu doktorovi doslova za svůj život.

• N
    Lékař: MUDr. Ivo Michalička onkologické konzultace

Byla jsem si u pana doktora pro konzultaci a uprimne me mile prekvapil,kdyz mi podal hned ruku. Celkovy pristup byl mily,lidsky,profesionalni a za me naprosto uzasny. Nekouka na vas jako na nekoho,kdo ho otravuje,ale opravdu mi mile odpovedel vsechny dotazy,na ktere jsem se ptala. Tuhle praci ma jako poslani a jeho to poslani opravdu bavi a jde to videt:)a ja si ho za to moc cenim.

• K
    Lékař: MDDr. Kourousis Epameinondas Změna lékaře

Pana doktora jsem si vybrala podle recenzi a začala k němu chodit. Pan doktor je sice velmi pečlivý, udelal všechny rentgeny, kde bylo potřeba, ale rozhodl se mi vyměnit skoro všechny plomby za nové a čistit kanálky, kde jsem posléze zjistila u další zubarky, ze to nebylo vůbec potřeba. Pan doktor odjel pryč na cele léto a nechal mi zub otevřeny, musela jsem si najít jiného zubaře. Po roce a půl od ošetření mě ošetřovány zub začal znovu bolet a budu muset jít na předělání k jinému zubari.

• A
    Lékař: MUDr. Ivo Michalička operace prsou

Jedine čakacia doba pred ambulanciou je dlhšia. Ale dá sa to na pripraviť. Max. 2 hodiny. Na druhej strane pán doktor má ľudský a vysokoprofesionálny prístup. Venuje sa komplexne pacientom. Dôraz kladie nielen na prípravu na zákrok, samotný zákrok, ale i na kontroly. Vrelo odporúčam. A verím, že takýchto lekárov budeme mať čím ďalej tým viac.

• M
    Lékař: MUDr. Tomáš Mundil odstranění ganglionu

Boule na zápěstí. Bez sono vyšetření pan doktor diagnostikoval ganglion. Provedl punkci, aniž by díky sonu viděl jak je umístěn. Po prvním odsati prohmatal místo a řekl, ze je tam další. Provedl další punkci. Nevím jestli je standard provádět punkce bez znecitliveni, ale punkce na 2x, kdy při druhem pokusu se trefil do žily? Možná díky sonu by se to nestalo. Vypadá to, ze pan doktor podceňuje zobrazovací metody a anestézie. Já bych dnes za lokální znecitliveni dala půl kralovstvi a princeznu.

• Ověřeny pacient
    Lékař: MDDr. Kourousis Epameinondas

Pár slovy, profesionalita, pečlivost a v mém případě i trpělivost. Pokud někdo hledá nového zubaře, vřele doporučuji.a dávám palec????.

• Došlo k chybě, zkuste to znovu