Zobrazit lékaře

Poliklinika Zelený pruh - Medicon

Roškotova 1717/2

14044, Praha, hl. město Praha

Kontaktní údaje +420 23...

Nejbližší zařízení

• Irena Burešová

Kardiolog, MUDr.

• Jsem dlouhodobý pacient této lékařky a jsem s její prací maximálně spokojen. Jedná se o vynikající odbornici s dlouhodobou praxí. Její rozhodnutí ke zlepšení zdravotního stavu pacienta jsou vždy cíleně zaměřena a nesetkal jsem se případem, kdy by se zmýlila - vždy po jejím rozhodnutí došlo k nápravě a zlepšení zdravotního stavu. Na oplátku zase od pacienta vyžaduje nekompromisně dodržování léčebného režimu.

• Václav Pecha

• N

Predevším díky panu doktoru Pechovi jsem tady jiz 13 let. Děkuji pane Doktoře! Hodně zdrávi a uspěchu. Natalya Makarenko

• M

Nejůžasnější doktor a člověk, kterého jsem kdy potkala !!!!!!!! Děkuji za vše pane DOKTORE !!! Monika Faltová z Ústí nad Labem

Podívejte se na všechny názory (26) na lékaře

• Ladislav Aschenbrener

Internista,

• M

Pan doktor Aschenbrener dokáže svým přístupem k pacientovi pomoci nejen léčbou z hlediska interního lékařství, ale bere svého pacienta i jako člověka, který potřebuje poradit, povzbudit, pochopit.
      Kéž by to dokázali i ostatní lékaři.
      Od pana doktora Aschenbrenera vždy odcházím s pocitem, že jsem vlastně zdravá a hned je mi i líp.
      Moc mu děkuju.
      Marta Filípková

• J

20.let profesionální péče o mne - pacienta! Okamžité řešení všech problémú! Před panem Doktorem nelze jinak než "smeknout" klobouk.

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře

• Marie Opltová

Internista, Praktický Lékař,

• V

Paní doktorka je úžasná, pečlivá, vstřícná a sečtělá. Je ochotná pacientovi naslouchat, vždy Vás přivítá s úsměvem. Manžel by ji také nevyměnil.

• E

Skvělá paní doktorka. Dokáže pacienta vyslechnout, mám vždy dobrou náladu a chová se velmi mile a vstřícně. Doporučuje čemu by se člověk měl vyvarovat, tím nejen léčí, ale i uzdravuje.

Podívejte se na všechny názory (4) na lékaře

• Petra Hrabětová

• I

Moje jen ta nejlepší zkušenost, k MUDr. Hrabětové jsem pojala pocit naprosté důvěry hned od první konzultace navrhované léčby, hodinu po sdělení diagnózy rakoviny prsu mi její velice kompetentní a zároveň ohromně lidský a osobně zainteresovaný přístup velmi pomohl se se vším srovnat a léčbou procházet(stále procházím).

• Eva Karasová

Neurolog,

• V

Skvělá doktorka,umí dobře poradit a vyšetřit,a příjemná jako člověk,jen dobrá zkušenost. A hlavně ochota pomoct pacientům.

• Pani doktorku Karasovou mohu vřele doporučit každému. Je velmi milá a ochotná. Snaží se pomoci co nejlépe od akutní bolesti plus udělat si co nejlepší obrázek o příčině akutních problému. Pošle bez problémů na CT či MR vyšetření, objedná na obstřik pod CT popřípadě doporučí konzultaci s neurochirurgem, pokud je třeba. Máte-li akutní bolesti, nenechá vás čekat ve frontě. Velmi dobrá neuroložka.

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře

• Veronika Brázdilová

Dermatolog, MUDr.

• M

Skvělá paní doktorka :-) Ochotná, milá, poradí a celkově je to paní doktorka, která i porozumí a nechá člověka hovořit a nepřerušuje ho. Doporučuji :)

• B

Já měla bohužel zcela jiné zkušenosti...Nebyla jsem objednaná, a tak jsem počítala s delším čekáním, ale 90 minut se mi zdá opravdu příliš. Zvláště, když mezi jednotlivými pacienty byla prodleva i 15 minut. Také na přístupu sestry a paní doktorky jsem neshledala ani náznak jakékoliv empatie či zájmů o můj problém. Takže u paní MUDr. Brázdilové si dělám poznámku - nikdy více!

Podívejte se na všechny názory (9) na lékaře

• Magdalena Dobešová

Praktický Lékař, MUDr.

• H

Very good doctor. Nevery had any problem with the docotr and always had the correct treatments and overview. The only think is that i left there after 8 years because of the sestra who works with her. She was very inpleasant and even shouting on me. So i am just sorry to leave dr. Dobesova.

• Vyjímečná, pečlivá praktická lékařka, užívá moderní metody diagnostiky, v mém případě úspěšně léčí. Nechci jinou :-)

Podívejte se na všechny názory (8) na lékaře

• Ivo Michalička

Chirurg, Onkolog, MUDr.

• S

Konečně se pan doktor rozhodl ordinovat i v Praze. Jeho přístup je vysoce profesionální, lidský, je to sympaťák. Doufám, že se nám v Praze nezkazí :) Díky za něj.
      Sylva Špačková

• T

Podobně jako ostatní pacienti, musím zmínit dlouhou dobu čekání na ošetření, ale rozhodně se nesmírně vyplatí. Pan Michalička je vřelý, příjemný, upřímný člověk. Mohu jen doporučit.

Podívejte se na všechny názory (25) na lékaře

• Karolína Hovorková

Onkolog, MUDr.

• Paní doktorka je velmi pečlivá s milým přístupem k pacientům, zodpoví veškeré dotazy a velmi dobře poradí. Nedám na ni dopustit. Vděčná pacientka Jana Horová

• Souhlsím s nazory ostatních pocientek.S paní doktorkou si mohu ovšem pohovořit a hlavně říká jak to je.Jsem velice spokojena .Všichni doktoři i sestry mají vyborný přístup k pacientům.Mohu jen doporučit. Vděčná pcientka Anna Nováková

Podívejte se na všechny názory (5) na lékaře