Zobrazit lékaře

14044, Praha, hl. město Praha

Nejbližší zařízení

• Irena Burešová

Kardiolog, MUDr.

• Jsem dlouhodobý pacient této lékařky a jsem s její prací maximálně spokojen. Jedná se o vynikající odbornici s dlouhodobou praxí. Její rozhodnutí ke zlepšení zdravotního stavu pacienta jsou vždy cíleně zaměřena a nesetkal jsem se případem, kdy by se zmýlila - vždy po jejím rozhodnutí došlo k nápravě a zlepšení zdravotního stavu. Na oplátku zase od pacienta vyžaduje nekompromisně dodržování léčebného režimu.

• Václav Pecha

• N

Predevším díky panu doktoru Pechovi jsem tady jiz 13 let. Děkuji pane Doktoře! Hodně zdrávi a uspěchu. Natalya Makarenko

• M

Nejůžasnější doktor a člověk, kterého jsem kdy potkala !!!!!!!! Děkuji za vše pane DOKTORE !!! Monika Faltová z Ústí nad Labem

Podívejte se na všechny názory (26) na lékaře

• Ladislav Aschenbrener

Internista,

• M

Pan doktor Aschenbrener dokáže svým přístupem k pacientovi pomoci nejen léčbou z hlediska interního lékařství, ale bere svého pacienta i jako člověka, který potřebuje poradit, povzbudit, pochopit.
      Kéž by to dokázali i ostatní lékaři.
      Od pana doktora Aschenbrenera vždy odcházím s pocitem, že jsem vlastně zdravá a hned je mi i líp.
      Moc mu děkuju.
      Marta Filípková

• J

20.let profesionální péče o mne - pacienta! Okamžité řešení všech problémú! Před panem Doktorem nelze jinak než "smeknout" klobouk.

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře

• Marie Opltová

Internista, Praktický Lékař,

• V

Paní doktorka je úžasná, pečlivá, vstřícná a sečtělá. Je ochotná pacientovi naslouchat, vždy Vás přivítá s úsměvem. Manžel by ji také nevyměnil.

• E

Skvělá paní doktorka. Dokáže pacienta vyslechnout, mám vždy dobrou náladu a chová se velmi mile a vstřícně. Doporučuje čemu by se člověk měl vyvarovat, tím nejen léčí, ale i uzdravuje.

Podívejte se na všechny názory (4) na lékaře

• Petra Hrabětová

• I

Moje jen ta nejlepší zkušenost, k MUDr. Hrabětové jsem pojala pocit naprosté důvěry hned od první konzultace navrhované léčby, hodinu po sdělení diagnózy rakoviny prsu mi její velice kompetentní a zároveň ohromně lidský a osobně zainteresovaný přístup velmi pomohl se se vším srovnat a léčbou procházet(stále procházím).

• Eva Karasová

Neurolog,

• V

Skvělá doktorka,umí dobře poradit a vyšetřit,a příjemná jako člověk,jen dobrá zkušenost. A hlavně ochota pomoct pacientům.

• Pani doktorku Karasovou mohu vřele doporučit každému. Je velmi milá a ochotná. Snaží se pomoci co nejlépe od akutní bolesti plus udělat si co nejlepší obrázek o příčině akutních problému. Pošle bez problémů na CT či MR vyšetření, objedná na obstřik pod CT popřípadě doporučí konzultaci s neurochirurgem, pokud je třeba. Máte-li akutní bolesti, nenechá vás čekat ve frontě. Velmi dobrá neuroložka.

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře

• Veronika Brázdilová

Dermatolog, MUDr.

• M

Skvělá paní doktorka :-) Ochotná, milá, poradí a celkově je to paní doktorka, která i porozumí a nechá člověka hovořit a nepřerušuje ho. Doporučuji :)

• B

Já měla bohužel zcela jiné zkušenosti...Nebyla jsem objednaná, a tak jsem počítala s delším čekáním, ale 90 minut se mi zdá opravdu příliš. Zvláště, když mezi jednotlivými pacienty byla prodleva i 15 minut. Také na přístupu sestry a paní doktorky jsem neshledala ani náznak jakékoliv empatie či zájmů o můj problém. Takže u paní MUDr. Brázdilové si dělám poznámku - nikdy více!

Podívejte se na všechny názory (9) na lékaře

• Magdalena Dobešová

Praktický Lékař, MUDr.

• H

Very good doctor. Nevery had any problem with the docotr and always had the correct treatments and overview. The only think is that i left there after 8 years because of the sestra who works with her. She was very inpleasant and even shouting on me. So i am just sorry to leave dr. Dobesova.

• Vyjímečná, pečlivá praktická lékařka, užívá moderní metody diagnostiky, v mém případě úspěšně léčí. Nechci jinou :-)

Podívejte se na všechny názory (8) na lékaře

• Karolína Hovorková

Onkolog, MUDr.

• Paní doktorka je velmi pečlivá s milým přístupem k pacientům, zodpoví veškeré dotazy a velmi dobře poradí. Nedám na ni dopustit. Vděčná pacientka Jana Horová

• Souhlsím s nazory ostatních pocientek.S paní doktorkou si mohu ovšem pohovořit a hlavně říká jak to je.Jsem velice spokojena .Všichni doktoři i sestry mají vyborný přístup k pacientům.Mohu jen doporučit. Vděčná pcientka Anna Nováková

Podívejte se na všechny názory (5) na lékaře

• Renata Koževnikovová

Onkolog, MUDr.

• Paní doktorka je úžasný člověk, který vždy hledá tu nejlepší léčbu pro pacienta, dokázala mi pomoci v mé nemoci a za to si ji velmi cením.

• M

Paní doktorka je naprosto vynikající člověk i lékař. Obojí dokáže výborně propojovat, a proto jí člověk důvěřuje a cítí se příjemně. Opravdu jsem se zatím nesetkala s tak vstřícným a chápavým přístupem. Paní doktorko, děkuji.

Podívejte se na všechny názory (16) na lékaře