Spravovat zařízení Upravit údaje Zobrazit lékaře
Zobrazit telefonní číslo

Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Jak to funguje?

O nás

Ordinace

Poliklinika Zelený pruh - Medicon

Roškotova 1717/2

14044 , Praha , hl. město Praha

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

Nejbližší zařízení

Názory o lékařích ze zařízení

Obecné skóre

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
  A
  Lékař: MUDr. Veronika Brázdilová Jiný

  Paní doktorka i sestrička jsou moc hodné! Vysvětlila mi proč mám tento problém a předepsala mastičku, která okamzitě hned pomohla.


  P
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Tomáš Mundil Jiný

  Zkušeností vícero: Před několika lety pětihodinové čekání s dcerou s výsledkem jen předepsání mastičky nevhodné pro děti. Nyní moje ochromující bolest svalu v třísle, od arogantního chirurga jsem byla poslána sem - zde téměř žádné čekání (asi korona),velmi pečlivé, jemné, empatické vyšetření MUDr Mundilem, léčba (opich a léky) výborně zabrala. Stejně příjemné a pečlivé bylo i kontrolní vyšetření. Sestra není moc přívětivá, ale dlouholetá sehranost s lékařem je znát.


  B
  Lékař: MUDr. Karolína Hovorková Jiný

  Paní doktorka Hovorková, mě mile překvapila, je velice milá, krásná, empatická, vše srozumitelně vysvětlila, navrhla postup léčby, dala prostor pro dotazy. Sama zajistila objednání u dalších specialistů. Je velice systematická a praktická. Přístup má velice lidský a empatický. Moc za její přístup a péči děkuji a po návštěvě věřím, že vše dobře dopadne.


  B
  Lékař: MUDr. Karolína Hovorková Jiný

  Paní doktorka Hovorková léčí už pozdravem. Je nesmírně empatická. Škoda, že některým doktorům to chybí, myslím, že by k paní doktorce mohli chodit na školení.


  E
  Ověřeny pacient
  Lékař: MDDr. Kourousis Epameinondas bolest zubu

  K panu doktorovi chodím "bohužel" pravidelně, ale vždy mi pomůže a je velmi milý. Vše vysvětlí a sestřička je také velmi příjemná. Trhal mi i osmičku, která byla dost náročná, ale vše zvládl profesionálně a na jedničku, takže si od něj nechám vytrhnout i tu další. Když máte opravdu bolesti, snaží se najít nejbližší termín. Za mě mohu jen doporučit a mám s čím porovnávat, protože jsem dříve dělala přímo na stomatologické klinice. Pokud hledáte dobrého zubaře, tak tady se určitě nespálíte. Doporučuji. Eva


  I
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Ivo Michalička diagnostika, operace, pooperační péče

  Pan doktor Michalička je neobyčejně příjemný a vstřícný lékař. Vždy má na své pacienty čas, kdykoli když máte problém tak ho okamžitě řeší. Navíc je opravdu velmi šikovný chirurg. Před i po operaci všechno vysvětlí a odpoví trpělivě na každou otázku. Vděčím panu doktorovi doslova za svůj život.


  N
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Ivo Michalička onkologické konzultace

  Byla jsem si u pana doktora pro konzultaci a uprimne me mile prekvapil,kdyz mi podal hned ruku. Celkovy pristup byl mily,lidsky,profesionalni a za me naprosto uzasny. Nekouka na vas jako na nekoho,kdo ho otravuje,ale opravdu mi mile odpovedel vsechny dotazy,na ktere jsem se ptala. Tuhle praci ma jako poslani a jeho to poslani opravdu bavi a jde to videt:)a ja si ho za to moc cenim.


  K
  Ověřeny pacient
  Lékař: MDDr. Kourousis Epameinondas Změna lékaře

  Pana doktora jsem si vybrala podle recenzi a začala k němu chodit. Pan doktor je sice velmi pečlivý, udelal všechny rentgeny, kde bylo potřeba, ale rozhodl se mi vyměnit skoro všechny plomby za nové a čistit kanálky, kde jsem posléze zjistila u další zubarky, ze to nebylo vůbec potřeba. Pan doktor odjel pryč na cele léto a nechal mi zub otevřeny, musela jsem si najít jiného zubaře. Po roce a půl od ošetření mě ošetřovány zub začal znovu bolet a budu muset jít na předělání k jinému zubari.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  A
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Ivo Michalička operace prsou

  Jedine čakacia doba pred ambulanciou je dlhšia. Ale dá sa to na pripraviť. Max. 2 hodiny. Na druhej strane pán doktor má ľudský a vysokoprofesionálny prístup. Venuje sa komplexne pacientom. Dôraz kladie nielen na prípravu na zákrok, samotný zákrok, ale i na kontroly. Vrelo odporúčam. A verím, že takýchto lekárov budeme mať čím ďalej tým viac.


  M
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Tomáš Mundil odstranění ganglionu

  Boule na zápěstí. Bez sono vyšetření pan doktor diagnostikoval ganglion. Provedl punkci, aniž by díky sonu viděl jak je umístěn. Po prvním odsati prohmatal místo a řekl, ze je tam další. Provedl další punkci. Nevím jestli je standard provádět punkce bez znecitliveni, ale punkce na 2x, kdy při druhem pokusu se trefil do žily? Možná díky sonu by se to nestalo. Vypadá to, ze pan doktor podceňuje zobrazovací metody a anestézie. Já bych dnes za lokální znecitliveni dala půl kralovstvi a princeznu.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  Došlo k chybě, zkuste to znovu