Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (16)

Obecné skóre

  I
  Lékař: MUDr. Tomáš Mundil Jiný

  100% odbornost, zázračně citlivé prsty, krátké jasné vysvětlení a potom zásah v pravou chvíli, bez váhání a s plnou odpovědností. Tu každý lékař nepředvádí, narazil jsem na některé alibisty. Děkuji, už za několik akcí.

  Z
  Lékař: MDDr. Kourousis Epameinondas Jiný

  Za mě zatím nejlepší zubař, (je mi 38 a už jsem byla u hodně zubařů v Praze i na Moravě). Moc toho nenamluví (ale to mě osobně vyhovuje, hlavně že si nepovídá se setrickou zatímco mě ošetřuje, to mě vždy u ostatních iritovalo) ale na druhou stranu když se ho člověk zeptá aby mu vysvětlil co a jak, tak to opravdu vysvětlí tak, že to pochopím. Je to příjemný a zdvořilý člověk, dobře se s ním vychází, není arogantní jako jiní někteří zubaři. Teď už tam chodí celá má rodina, i děti i manžel, všichni spokojení. I moje mamka která už je v důchodu a má opravdu strašné zuby, ale ani u ní neprojevil nidky žádné pohrdání nad jejím stavem chrupu, byl k ní profesionální a vše podrobně vysvětlil.
  Vždy odvedl dobrou práci, vždy bezbolestně s injekcí. Už jsem u něho měla opraveno asi 5 zubů a jeden vytrhnutý, vše v pořádku.

  J
  Lékař: MUDr. Tomáš Mundil Jiný

  Na volejbalu jsem si narazila palec, který se po několika dnech (mnou naordinovaného) klidu nelepšil. A tak jsem se rozhodla navštívit lékaře. Mnoho mnou obvolaných ordinací ortopédů bralo pacienty jen na objednání, sehnat někoho narychlo byl skoro nerealizovatelný úkol. Na internetu jsem pak našla, že do ordinace Mudr. Mundila lze i bez objednání, tak jsem neváhala a vyzkoušela to. Nelituji ani chvilinku svého rozhodnutí. Z přístupu pana doktora a způsobů velmi citlivého vyšetřování jsem pochopila, že pan doktor je velký odborník a velice příjemný a lidsky i profesionálně empatický člověk; stejně tak i sestřička v jeho ordinaci. Palec se ukázal jako zlomený a díky p. doktorovi je dnes již fixovaný a v léčbě. Vřele tuto ordinaci a vyšetření u p. doktora doporučuji!

  A
  Lékař: MUDr. Veronika Brázdilová Jiný

  Paní doktorka i sestrička jsou moc hodné! Vysvětlila mi proč mám tento problém a předepsala mastičku, která okamzitě hned pomohla.

  P
  Ověřený profil
  Lékař: MUDr. Tomáš Mundil Jiný

  Zkušeností vícero: Před několika lety pětihodinové čekání s dcerou s výsledkem jen předepsání mastičky nevhodné pro děti. Nyní moje ochromující bolest svalu v třísle, od arogantního chirurga jsem byla poslána sem - zde téměř žádné čekání (asi korona),velmi pečlivé, jemné, empatické vyšetření MUDr Mundilem, léčba (opich a léky) výborně zabrala. Stejně příjemné a pečlivé bylo i kontrolní vyšetření. Sestra není moc přívětivá, ale dlouholetá sehranost s lékařem je znát.

  B
  Lékař: MUDr. Karolína Hovorková Jiný

  Paní doktorka Hovorková, mě mile překvapila, je velice milá, krásná, empatická, vše srozumitelně vysvětlila, navrhla postup léčby, dala prostor pro dotazy. Sama zajistila objednání u dalších specialistů. Je velice systematická a praktická. Přístup má velice lidský a empatický. Moc za její přístup a péči děkuji a po návštěvě věřím, že vše dobře dopadne.

  B
  Lékař: MUDr. Karolína Hovorková Jiný

  Paní doktorka Hovorková léčí už pozdravem. Je nesmírně empatická. Škoda, že některým doktorům to chybí, myslím, že by k paní doktorce mohli chodit na školení.

  E
  Ověřený profil
  Lékař: MDDr. Kourousis Epameinondas bolest zubu

  K panu doktorovi chodím "bohužel" pravidelně, ale vždy mi pomůže a je velmi milý. Vše vysvětlí a sestřička je také velmi příjemná. Trhal mi i osmičku, která byla dost náročná, ale vše zvládl profesionálně a na jedničku, takže si od něj nechám vytrhnout i tu další. Když máte opravdu bolesti, snaží se najít nejbližší termín. Za mě mohu jen doporučit a mám s čím porovnávat, protože jsem dříve dělala přímo na stomatologické klinice. Pokud hledáte dobrého zubaře, tak tady se určitě nespálíte. Doporučuji. Eva

  I
  Ověřený profil
  Lékař: MUDr. Ivo Michalička diagnostika, operace, pooperační péče

  Pan doktor Michalička je neobyčejně příjemný a vstřícný lékař. Vždy má na své pacienty čas, kdykoli když máte problém tak ho okamžitě řeší. Navíc je opravdu velmi šikovný chirurg. Před i po operaci všechno vysvětlí a odpoví trpělivě na každou otázku. Vděčím panu doktorovi doslova za svůj život.

  N
  Ověřený profil
  Lékař: MUDr. Ivo Michalička onkologické konzultace

  Byla jsem si u pana doktora pro konzultaci a uprimne me mile prekvapil,kdyz mi podal hned ruku. Celkovy pristup byl mily,lidsky,profesionalni a za me naprosto uzasny. Nekouka na vas jako na nekoho,kdo ho otravuje,ale opravdu mi mile odpovedel vsechny dotazy,na ktere jsem se ptala. Tuhle praci ma jako poslani a jeho to poslani opravdu bavi a jde to videt:)a ja si ho za to moc cenim.

  Došlo k chybě, zkuste to znovu

Kontakt

Roškotova 1717/2, Praha 14044 Zobrazit v Goole Maps
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Pojišťovna VZP, a.s.
Související vyhledávání