Pod Krejcárkem 975/2, Praha 3, Praha

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku

Zubní lékaři s.r.o., MDDr. Kateřina Chaloupková Fojtová

Nabízíme komplexní péči o zuby celé Vaší rodiny. Pracujeme s moderními přístroji a kvalitními materiály. Klademe velký důraz na prevenci, hygienu a es...

• zubní lékař - stomatolog

Umístění: Zubní lékaři s.r.o., MDDr. Kateřina Chaloupková Fojtová estetická stomatologie

Paní doktorka je skvělá. Poprvé za celý můj život jsem nepocítil zákrok - vrtání. Je milá, popisuje, co se chystá udělat, poradí, vysvětlí, uklidní, poctivě kontroluje stav chrupu a je vidět, že je jí práce posláním.

Umístění: Zubní lékaři s.r.o., MDDr. Kateřina Chaloupková Fojtová ošetření kořenových kanálků

Paní doktorka má pochopení pro ty, co se zákroků bojí. Díky za její trpělivost a popis toho, co se chystá konat. :-) S paní sestřickou tvoří dobrý tandem. Doporučuji.

Konečně mi někdo ulevil od bolestí!

Velmi dobra a mlada pani doktorka, ktera chape Vase problemy. Vzdy se o me s usmevem postarala ( i kdyz nejsem ta z poctivych pacientu) a bez problemu me prijme do tydne. Cenove dostupna.

Konečně jsem byl u zubaře! Tak s tímto pocitem jsem odcházel z rdinace paní doktorky. Zejména oceňuji vstřícný, profesiální přístup a ochotu vysvětlit postup zákroku. Z mého pohledu bych rád vyjádřil spokojenost s férovou cenou za služby a péči paní doktorky, která odpovídá jejich kvalitě a přitom je stále dostupná všem.

Vynikající přístup k pacientům, příjemná atomosféra a sympatická mladá paní doktorka. Z mého pohledu skvělá volba. Navíc vše v příjemném a moderním prostředí. Při prvním telefonátu jsem se dostával přes nepříliš příjemnou paní recepční, ale uvedené číslo už by mělo být přímo k paní doktorce do ordinace. Pokud vím, bere dospělé i děti.