Poliklinika Lípa Centrum
Seydlerova 2451, Praha 13, Praha

Po, St a Čt 8-13, Út 13-18, Pá 8-12

Umístění: Poliklinika Lípa Centrum Jiný

Paní doktorka vše řádně vysvětlí, má partnerský přístup při volbě léčebné strategie, je empatická a milá.

Umístění: Poliklinika Lípa Centrum Jiný

Pani doktorka je velmi milá s profesionálním přístupem. Chodim k ní už léta a som velmi spokojená Vždy se snaží pomocí.

Umístění: Poliklinika Lípa Centrum Nemoc, prevence, odborna vyšetření

Pani dr. SRAJEROVA, je clovek na svem místě. Pecuje o nasi rodinu a vzdy s profesionalnim a lidskym pristupem. Je to "andel", kterého je potřeba si vazit pro to co dela. V dnesni době je to neco, co neni samozrejmost. LUCIE Z.

Uz dlouho jsem se nesetkal s tak arogantnim clovekem, jako je pani doktorka Srajerova. Telefonicky jsem si objednal termin registrace. V dany termin jsem dorazil do ordinace, kde jiz sedela jedna pani. Pul hodiny se z ordinace nikdo neozyval, tak jsem se rozhodl zaklepat. Pani doktorka mi ihned vynadala, nasledne vynadala i pani, ktera cekala prede mnou a nasledne i velmi stare pani, ktera mela nejaky aktuni problem. Toto mi stacilo a registraci jsem zrusil. Pani doktorku silne nedoporucuji

Přistěhovali jsme se s rodinou do pražských Butovic z jihu Čech, kde byl, krom jiného, problém nalézt praktického lékaře. Našli jsme s manželkou na úřadu městské části letáček paní doktorky s informací, že registruje nové pacienty. Jaké však bylo naše zklamání. Paní doktorka nás nejprve nechala čekat 1 a1/2 hodiny v prázdné čekárně, následně nás velmi neochotně přijala v ordinaci, kdy se k nám chovala povýšeně, mimo jiné, když jsem se ohradil proti takovému jednání, mi řekla, že jsme měli "zůstat tam, odkud jsme přitáhli". Tuto "lékařku" rozhodně nedoporučuji. Jedním slovem ZKLAMÁNÍ

Paní doktorka je úžasná, ale zástup ve forme dr. Klimkove byl totální přehmat. Dr. Klimkova - jako neosobní, odtazita, která vám nadává když přijdete nemocní, obavám se, ze dr. Klimkova měla jít raději do pitevny než k živým a nemocným pacientům, které ji evidentně obtezovali...

Doktorka neadekvátně přistupuje k léčbě. Když řeknete, že jste zakašlal, diagnostikuje Vám rakovinu. Jdete na testy, které podezření vyvrátí, ale doktorka si trvá na svém. Myslel jsem, že horší doktorka nemůže existovat. Zvolením svých zástupců během rodičovské dovolené (dr. Klimková a dr. Šuková) mě bohužel přesvědčila o pravém opaku. Ocenil bych, kdyby doktorka byla pečlivá a svědomitá, ale nesmí být paranoidní a když se v diagnóze splete, mohla by svou chybu přiznat. A jako jediná doktorka široko daleko bere třicetikorunový poplatek i za preventivní prohlídku.

Příjemná lékařka, profesionální s lidským přístupem a pochopením.Jsme s ní spokojeni už léta Rovněž MUDr.Klimková je velmi spolehlivá, když ji někdy zastupuje.

Do její ordinace doprovázím svoji matku,které je 74 let.Jsem velmi spokojena s Mudr.Šrajerovou i s Mudr.Klimkovou.Nikdy jsem se tam nesetkala s arogancí a neochotou.Nikdy maminku neodbyla ani jedna z nich.Vždy jsou profesionální.

Výborná lékařka, necpe hned pacientovi antibiotika, snaží se opravdu léčit. Bohužel je poslední dobou furt pryč a zastupuje za ni taková stará světlovlasá lékařka, která to bere jak na běžícím pásu.