Praktický lékař pro dospělé
Ke Zdravotnímu středisku 9/447, Praha

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

S panem doktorem Karlem Kimlou se znám mnoho roků.Vždy v pohodě.Nemusím se před ním a sestřičkou bát mluvit tak,jak problém cítím a naopak dostanu jasnou a stručnou odpověď.Za mne super.

Chodim tam roky a vzdy super. Vzdy spravne urci, poradi a vyleci. Kdyz nahodou nevi tak posle k odbornikovi. Jsem u nej 3x rocne :) a jeste "neslapl vedle". Dokonce byl lepsi nez doktori na kardiu ;) Elias

Pan doktor Kimla je skvělý doktor,ochotný a příjemný.I sestřička je super.Jen doporučuji.

Pan doktor je vynikajici lekar, ktery se snazi udelat pro cloveka maximum. Rozhodne bych nikdy nemenila.

Pan doktor je moc fajn , poradí , vyléčí , není-li si diagnozou plně jist zašle na podrobnější vyšetření . Milý člověk , fajn chlap

nemá příliš rád pacienty s chřipkou a podobnými nemocemi, pak s nimi jedná velmi svérázně. Ale ve chvíli, kdy je choroba vážnější se mění na naprosto výborného doktora i člověka. nenapadlo by mě, že nemoc, kterou se mi snažili diagnostikovat všude možně 3 roky, nakonec vyřeší praktický lékař.

Pan doktor ordinuje podle toho jakou si pacient určí diagnozu sám.
Jinak je to lékař na svém místě,vypsat recept umí.

skvělý lékař

super