Adresa

Táborská 325/57, Praha
Nuselská Poliklinika (mapa)

Na tento adrese online kalendář není aktivní

Požádat o spuštění kalendáře
Nedostatek informací o službách a cenách

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
22 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
M
Ověřeny pacient

K paní doktorce chodím už přes dvacet let, a to při mém strachu z doktorů vypovídá o všem :)
Špičková odbornice. Doufám, že ještě dalších dvacet let bude praktikovat, jinak nevím, co si počnu :)


J
Ověřeny pacient

Výborná zubařka, nemám co bych vytknul. A i paní sestřička je sympatická, žádné zmíněné hulvátské projevy jsem nikdy nezaznamenal (a to jsem byl poslední rok v jejich ordinaci pečenej vařenej...)


K
Ověřeny pacient

Doktorka je skvělá a moc fajn. Ale sestřička je fakt nepříjemná megera, sprdne vás jako malé dítě a to je jí tak 28 let. Až to bude starší ženská, tak Vás na té chodbě asi i profackuje :)


E
Ověřeny pacient

S paní doktorkou mám jen dobré zkušenosti. Při prohlídce je vždy velmi pečlivá, i když nikde problém nevidí, je připravená mé podezření na kaz ověřit třeba pomocí zkoušky na chlad/ rentgenu. Jako první zubařka mi v mých 25 letech nechala udělat panoramatický rentgen, aby viděla, jak vypadají mé nevyklubané zuby moudrosti. Je precizní, jemná a velmi příjemná, návštěva u zubaře se pro mě díky ní stala skoro příjemnou záležitostí. Zodpoví všechny dotazy, všechno vysvětlí, poradí s péčí o chrup a prevencí.


M
Ověřeny pacient

Vynikající lékařka, po odborné i lidské stránce. Navíc vyzařuje klid a pohodu a vše řeší tak zručně, že to bolí jen minimálně. Šetrnějšího a šikovnějšího zubaře neznám, paní doktorka je opravdu skvělá!


M
Ověřeny pacient

Celá naše rodina chodí k pí doktorce Vetíškové, v hodnocení nelze vůbec nic vytknout, ošetřovaný zde zjistí lidský přístup, příjemné jednání a odborné řešení zubního problému. A pacienta umí uklidnit.


Vynikajici doktorka, moc mila a ochotna, ale ma novou sestricku, jejiz chovani presahuje vsechny meze: neochotna, nesnesitelna, drza az sprosta. K pani doktorce chodim spoustu let a byl jsem vzdy spokojen (spolu s byvalou sestrickou byly "skvela dvojice"). Ale vzhledem k tomu, ze nova sestricka je schopna cloveka "setrit" a chova se hulvatsky, se bohuzel prave prehlasuji jinam. Pani doktorko, moc Vas zdravim (a az si najdete novou sestricku, urcite se vratim)!


Ověřeny pacient

K paní doktorce chodím už přes 10 let. Je to ta nejohleduplnější a nejšíkovnější zubařka, kterou jsem kdy zažil. Mám od ní perfektní můstek už přes 10 let, spoustu dalších oprav a zákroků. Nemůžu si ji vynachválit.


Příjemná zubařka, ochotná, milá.


Pani doktorka je rozhodně tou nejlepší ke které jsem kdy chodila.Velmi milá a vždy vše vysvětlí.Chodí k ní má celá rodina a vždy je vše na jedničku.Všem doporučuji.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti