Praktický lékař pro dospělé
Novosibřinská 111, Praha

X
Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

kdyz jsem k této osobě (doktorkou rozhodne nebudu nazývat) začala chodit, bylo mi opravdu velice zle, z ordinace jsem odcházela s tím, ze otravuju s virózou, at si dam česnek.. po několika dlouhých měsících co mi nebylo lépe jsem na imunologii zjistila ze mam mononukleózu a pásový opar., ano opravdu je to virové onemocnění, ale léčbu samozřejmě potřebovalo a nejen. Nyní podruhé řeším zdravotní problémy a opět průběh stejný, tedy po odmítnutí vyšetření jsem zamířila na imunologii, kde mi byl zjištěn problém, pan doktor byl velice rozčílen z jednání této osoby vzhledem k tomu, jakou dobu mne nechala ve vyčerpávajícím stavu v šestinedělí s miminkem.. když jsem ji volala abych svůj stav konzultovala, řekla mi ze ani nemá služební e-mail, kam bych mohla zaslat výsledky z imunologii..
Největší vrchol všeho byl, když mi v ordinaci napsala recept na mast na oko, odešla jsem dolu do lékárny, kde měli pouze krém nikoli mast a pan magistr z lékárny mi sdělil, ze musí doktorce nahoru zavolat, aby to s ni zkonzultoval, zvedla to sestra a řekla ze je doktorka na dovolené… pet minut po mem odchodu z ordinace, kdy jsem s ni mluvila face to face.. k aroganci a příšernému jednání jak sestry, tak doktorky se vyjadřovat ani nebudu! Zvažuji žalobu.

Paní Balášová nyní zaskakuje u mé obvodní doktorky každé pondělí. Její přístup je naprosto příšerný. Pacienta ignoruje, ordinuje metodikou, kdy pokud nemáte teplotu a CRP pozitivní, tak jste simulant (a samozřejmě vás stihne alespoň jednou urazit). Vzhledem k tomu,že mi bylo dost špatně, tak jsem urážky a nereagoval na její urážky, halvně proto že jsem potřeboval neschopenku, kterou nakonec napsala a já mohl jít stonat domů, ale ona si evidentně myslela, že asi jedu někam na dovolenou. Bez jakékoli diskuse, si většinu doby vedla monolog a přimíchávala do něj urážky. Mimo jiné ordinuje evidentně nemocná, což podle mě není vhodné. Pokud to jde, vyvarujte se této paní v zájmu svého zdraví.

Jednoznačně nejhorší zkušenost s doktory vůbec. Paní doktorka je velmi neochotná, arogantní a svým nelidským přístupem až odporná, jak Vámi naprosto pohrdá a vysmívá se. Jednou mi v ordinaci stanovila diagnózu během pěti minut, aniž by si mě poradně vyslechla a jakkoliv mě prohlédla, předepsala mi antidepresiva a léky na spaní, už tehdy se chovala velmi povrchně a moje pocity naprosto shazovala. Další velmi nepříjemná zkušenost byla opakovaně po telefonu, kdy jsem se kvůli karanténě nemohla dostavit osobně. Vynadala mi, že jsem zcela nepřipravená na konzultaci a že mrhám jejím časem (měla jsem dle pokynu sestřičky vyčkat na doktorku kvůli ukončení PN), po jejím proslovu, kdy se cítíte naprosto nemožně mi típla hovor ve chvíli, kdy jsem jí popisovala, jak mi je. Druhý hovor byl ještě horší, totální arogance, neochota, urážlivé chování a výsměch s ukončením hovoru se slovy “blablabla” když ji popisujete svůj zdravotní stav. Takoví doktoři jsou podle mě zodpovědní za situace, kdy raději lidé ke svému lékaři nechodí, i když jim je opravdu zle, aby se necítili právě jako já po opakovaných zkušenostech s MUDr. Balášovou, a že to někdy může skončit fatálně.. Opravdu nedoporučuji, nikdy více.

Jedna z nejhorších zkušeností s lékaři. Doktorka se nesnaží pomoci, jen vás přesvědčuje, že nemáte pravdu a uráží vás. Naprosto souhlasím s ostatními recenzemi. Už nikdy více.

Dlouhodobě jsem zde nespokojená, ale dnes to byl vrchol všeho! Když jsem vstoupila a pozdravila, ani se na mě nepodívala a dál si dělala práci pro předchozího pacienta (nevím, proč mě volaly dovnitř), několik minut jsem tedy mlčky seděla a čekala. Pak se na mě konečně otočila, co teda jako chci. Přišla jsem primárně kvůli pracovní prohlídce, takže jsem jí předala dokumentaci od zaměstnavatele. Vynadala mi, že nemám předepsané "lejstro", a nějakou dobu ťukala do počítače. Pak se mě zeptala na naprosto jedinou otázku, a to jestli nosím brýle. To bylo veškerá její zdravotní prohlídka! A okamžitě mě zkasírovala. Dále jsem jí řekla, že jsem dostala prudkou a celkem vážnou reakci na léky na alergii - bylo mi hrozně zle od srdce, málem jsme volali doma záchranku. Dokonce tato reakce byla uvedená mezi častými příznaky, což jsem jí i ukázala. Okamžitě mi opět vynadala a prohlásila, že jsem ten den určitě málo pila. Když jsem odpověděla, že piju hodně, tak mi víceméně řekla, že mi je zle od srdce, protože jsem tlustá. Vysvětlila jsem jí, že ano, přibrala jsem, protože jsem rok zavřená doma (covid, omezení pohybu, práce z domova, však to znáte), ale že se teď hýbu a snažím se zhubnout. Zase mi začala nadávat, že to jí nezajímá, že ona má dvě práce a že přece nebylo vyhlášené stanné právo a ven jsem za ten rok mohla. V ten moment mi začala tvrdit, že je mi určitě blbě, když jdu do schodů. Pokusila jsem se jí vysvětlit, že mi od srdce bylo zle, když jsem byla úplně v klidu večer doma a nebylo to po žádné námaze. Že jsem třeba teď šla k ní z domova 4km pěšky a nic mi není. Dál mi tvrdila, že mám určitě zvýšený tlak. V poslední době mi shodou náhod dva lékaři tlak měřili (na alergologii a na gynekologii), takže jsem věděla, že mám tlak v normě, což jsem jí také řekla. To už mi nadávala, jaktože nevím přesnou hodnotu, že každý normální člověk ví přesné hodnoty svého tlaku, místo toho, aby řešil, kolik fialové má na sobě (měla jsem na sobě dva kusy fialového oblečení). To už jsem byla naštvaná a doktorka mi začala měřit tlak, který byl samozřejmě v ten moment vysoký, takže mi začala nadávat, že ho mám zvýšený. To už jsem víceméně začala pěnit, tak mi hodila papír z pracovní "prohlídky" a šla jsem. Reálně tedy žádný můj zdravotní problém se srdcem neřešila, jen mě urážela. Nedoporučuju!

Umístění: Praktický lékař pro dospělé

Naprosto souhlasím se všemi negativními komentáři. Doktorka neochotná, arogantní, musí ukázat, že je něco víc. Rozhodne si myslí, že ze všech oborů zná všechno nejlépe. Když jsem jí opravila, nepřiznala chybu. Skákala mi neustále do řeči, skoro se mi ani nepodívala do očí, neobtěžovala se na mě ani otočit při vstupu do ordinace. Když jsem jí taky začala skákat do řeči, abych vůbec dokončila větu a řekla jí svůj názor, trochu se svým příšerným chováním přestala. Každopádně mi v mých ani ne 30 letech řekla, ať si na bolest zvyknu, že mi s tím asi stejně nikdo nic neudělá...vzala jsem žádanku, slušně poděkovala a rychle odešla...

Nikomu nedoporučuji! Nepříjemná a vulgární. Takhle by se neměl žádný doktor chovat, raději jsem změnil lékaře. Navíc si za službu řekla o 50 Kč více, než bylo uvedeno na dveřích.

Od mé dnešní návštěvy u této paní doktorky uplynulo již dlouhých 11 hodin.Stále nejsem schopna pochopit jak se takto může lékař chovat.Šla jsem na vstupní prohlídku,při vstupu do ordinace lékařka neodpověděla na pozdrav a začala se chovat velmi nadřazeně.Byla arogantní,neochotná a neustále mě předhazovala že si vymýšlím.Můžu řict ,že mě tak psychicky zničila že jsem za chvilku ani nevěděla jak se jmenuju.Dávala mě najevo že ona má tu moc a může ale taky nemusí mě pustit do nového zaměstnání na pozici prodavačka kosmetiky a drogerie.Odcházela jsem z ordinace zcela zničená a vyšťavená.Za mě opravdu NEDOPORUČUJI.Chce to od paní doktorky víc lidského přístupu a pochopení.Pevně doufám že slib který skládala při promoci,není pouhou formalitou....

Dvě návštěvy a stačilo. Nemohu nijak extra hodnotit medicínské znalosti a schopnosti, ale z hlediska lidského přístupu jsem se s ničím podobným nikdy nesetkala. Paní doktorka byla velmi neochotná, arogantní, naznačovala že si problémy vymýšlím. Z ordinace jsem vycházela absolutně konsternovaná jejím pohrdavým tónem a drzostí. Po deseti letech byla má karta od dětského lékaře stále nerozbalená... Po rozbalení se paní doktorka nestačila divit co všechno tam nenajde. I tak bylo ale velmi těžké dostat doporučení na další vyšetření - protože je prý drahé. Zpochybnila také diagnozu specialistů které navštěvuji. Z mé zkušenosti tedy nedoporučuji...

obětavá,precizní,komunikativní,systematická,humánní.