Ordinace praktic. lékaře pro dospělé
Milíčova 1/413, Praha

Umístění: Ordinace praktic. lékaře pro dospělé Jiný

Paní doktorka je prostě zlatá - nemohu si ji vynachválit, i její tým je prostě na jedničku s hvězdičkou. DĚKUJU !

Umístění: Ordinace praktic. lékaře pro dospělé Jiný

V péči paní doktorky Vrškové jsem několik let. Za ty roky se mi nestalo, že by mě paní doktorka odmítla vyšetřit (i když jsem nebyla objednaná) a to jsem velmi problémový pacient a v čekárně sedím každou chvíli. Paní doktorka je vždy příjemná, důsledná a pečlivá - nic nepodcení a udělá veškerá vyšetření, nesmírně empatická, pohotová při akutních zdravotních problémech, nápomocná při hledání specialisty. Paní doktorka a tým sestřiček jsou jedním slovem skvělé a zvládají svoji práci na jedničku. Nemám nic co bych vytknula, jen velké poděkování za nadstandardní péči, která se mi dostává.

Umístění: Ordinace praktic. lékaře pro dospělé Jiný

K paní doktorce jsem chodila v době, kdy jsem bydlela na Žižkově. Objevila jsem ji náhodou, byl to nejbližší praktik od domu.
Po přestěhování do Vysočan jsem, protože jsem v té době trpěla na těžké angíny, nezvládla jezdit s horečkou MHD. Dodneška na ni vzpomínám a mrzí mě to, je to fantastický praktický lékař, skutečný rodinný lékař. Je velmi, velmi empatická, má takový ten šestý smysl, dokázala vycítit , že mé zdravotní potíže tkvěly v psychice. I tak mě ale nejprve poslala na kardiologii (šílená noční bušení srdce a z toho plynoucí nespavost), se slovy, klidně si myslíte, že jsem hysterka ale berete ty a ty léky, a ty mohou způsobit to a to, raději tam okamžitě jděte, ať něco nezanedbáme. Pečlivá, hodná, empatická, to samé sestřička. Navíc krásná, elegantní dáma že které vede, dýchal až něco mateřského. Cítila jsem k ní skutečnou důvěru,
měla zájem a péči o pacienta. Stále na ni vzpomínám, a doporučuji ji jako toho něj praktika, jakého můžete najít.

Umístění: Ordinace praktic. lékaře pro dospělé Jiný

Paní doktorka i paní sestřička jsou obě
prostě skvělé.
Jsou tu obě úžasné ženy se srdcem na pravém místě, naprosté profesionálky oddané svému poslání.
Lidský přístup, laskavost a ochota je u nich na prvním místě.
O pacienty pečují s láskou. Píši z vlastní zkušenosti. Dochází do ordinace skoro dvacet let a vždy jsou obě milé a příjemné. Vždy se zajímají o problém atd.
Moc za ně děkuji.

C
Umístění: Ordinace praktic. lékaře pro dospělé

Během vánočních svátků jsem dostal těžkou bronchitidu a jako astmatik to nebylo nic moc.Po zákroku na pohotovosti a po pár dnech užívání předepsaných léků,jsem potřeboval konzultovat další
postup léčby.Mudr Vršková mě velmi ochotně navštívila doma abych
nemusel mezi nemocné .Smekám a děkuji

Paní doktorka vždy vnímala co se s pacientem děje i po psychické stránce a to pomohlo nejvíc. Děkuji.... Jana Fišerová

no, jak to tak pročítám, nevím, kolik lidí tu s paní doktorkou opravdu řešilo něco jiného než předepsání léků proti kašli nebo podobné triviálnosti. Chodila jsem k paní doktorce přes 3 roky, byla jsem u ní celkem 7x, pokaždé to byla katastrofa - jednak předepisuje antibiotika jak na běžícím páse. přijdu tam s nachlazením a bolestí hlavy, nečeká mě víc než 3minutové posezení na židli, kdy dr. koukne do krku, zeptá se na teplotu, poslechne dýchání a předepíše Amoksiklav a doporučí pít a inhalovat Vincentku. Kdybych konzumovala všechny ty ATB, co předepsala, jsem už nejspíš rezistentní, nehledě na další účinky. Nevím, zda paní doktorka slyšela o CRP, možná se do thoo bojí jít, protože by najednou neměla co předepisovat. mám z ní pocit, že pracuje jak automat, pokaždé to samé. Neposlouchá, co pacient říká, nespojuje jedno s druhým.
2 zážiky byly obzvlášť záživné - před 2 lety jsem začala trpět vážným zvracením, které vždy doprovázela bolest hlavy, prozvracela jsem vždy celou noc, pak zvracení i bolest havy ustoupila. Tato "zvracecí epizoda" se opakovala několikrát, mimo epizody jsem se cítila zcela v pořídku, nemohla jsem přjít na spouštěč. Šla jse k doktorce Vrškové, popisovala jsem symptomy s tím, že se zdá, jakoby to yvolávala nějaká potravina, ale nemůžu detekovat která. paní doktorka - jako obvykle - neposlouchala a nespojovala popisované informace. poslala mě na ORL, že prý, když mě bolí hlava, mohly by to být dutiny. měla jsem pocit, že neslyšela nic z toho, co jsem říkala - bolest hlavy byla jen průvodním symptomem celé nevolnosti, navíc, pokud by šlo o dutiny, neustala by bolest zároveň se zvracením, ale trvala by kontinuálně po dobu onemocnění dutin. Na to člověk nemusí mít lékařský diplom, aby tohle věděl. Opakovala jsem, že bolest hlavy nemá povahu onemocnění dutin a objevuje se jen s nevolností a zvracením. Pan doktorka na to sdělila, že i tak mám jít na to ORL zkonrolovat ty dutiny a když "to nevyjde, zkusíme něco jiného" ! Na ORL jsem nešla, nakonec jsem vypozoroala, že nevolst souvisí s nově vyvinutou nesnášenlivostí kofeinu (kávu jsem před tím 15 let hojně pila bez problémů), nyní se kofeinu vyhýbám už 2 roky a vše je ok. Neviním dr. z toho, že hned nezjistila kofeinoou nesnášenlivost, to ani nešlo, ale z naprosto nesmyslného závěru/ diagnózy, který nikterk nezohledňoval sdělená fakta a její "když to nevyjde, zkusíme něco jiného" považuji za zcela neprofesonální
Druhá zkušenost byla, když jsem si z dovolené přivezla těžký suchý kašel (bez dalších průvodních příznaků - bez teploty, rýmy a bolesti v krku, jen úporný kašel s tíhou na průduškách, bez odkašlávání) - paní doktorka bez velkého vyšetřování předepsala....ano antibiotika, tablety na odkašlávání a doporučila vincentku. Když jsem přišla za 8 dní na kontrolu s tím, že kašel je pořád stejný (suchý, bez odkašlávání, stejná úporná intenzita) a kromě toho jsem ješte dostala rýmu, paní doktorka mi předepsala (bez jakéhokoli vyšetření a dotazování) Claritine, protože ta rýma by prý moha být alergická ! (jsem alergik a poznám alergickou rýmu od běžné z nachlazení, nehledě na to, že onemocnění bylo v listopadu, kdy žádný z mých alergenů není v sezóně). Kašel neřešila vůbec, prý mám dobrat ATB a inhalovat Vincentku :/. Onemocnění přešlo tak nějak samo za 4 týdny, k doktorce už jsem nešla a zažádala jsem o převod jinam.
Nedělám si velké iluze o praktických lékařích (čest výjimkám), ale co jsem zažila u Dr. Vrškové byl opravdu vrchol to, že je relativně milá i příjemná na tom amaterismu nic nemění.

Paní doktorka Vršková je velice milá dáma a především vynikající lékařka. Od té doby, co mě má v péči, tak jsem sni neměla ani jeden problém. Vřele doporučuji!

Paní doktorka Vršková je profesionál a člověk na správném místě. Jsem s její péčí spokojena a jsem ráda, že mohu být její pacientkou. Mé zdravotní problémy nepodceňuje a vždy mi poskytne veškerou možnou péči. Se sestřičkou jsou skvělý tým. Děkuji :)

Děkujeme za skvělou péči,kterou nám poskytujete, za rady i co se týkají osobního života. Jestliže tady někdo plácá takové bludy,že je ordinace spíš jako kosmetický salon a, že paní doktorka chodí v civilu, tak opravdu patří do starých struktur. Na mě osobně to právě působí strašně pozitivně, když příjdu a vidím příjemnou DÁMU, jak sedí v pracovně za stolem , podívá se na Vás usměje a pohladí pohledem. Polovina problémů zmizí. I přez to, že má fůru práce je vždy příjemná.
Co by jste proboha chtěli? Zelené kachlíky a protivnou starou bábu jako na pitevně? Ano tak to kdysi u lékařů bylo. Chvála bohu, že bylo.
Paní Vršková i sestřička se věnují pacientům z plných sil. Doporučuji ji a budu ji doporučovat všem svým známým. Zatím komu jsem paní doktorku dopručil je nad míru spokojený.
Paní doktorka Vršková a dnes i Růžičková je opravdu naším domácím a rodinným lékařem a psychologem.
Děkujeme za vše co pro nás děláte.

Petr a Vašek