Ordinace praktického lékaře
Štěchovická 8, Praha

Umístění: Ordinace praktického lékaře Jiný

Aboslutně neprofesionální lékař s nulovou znalostí. Arogantní, neempatická a neochotná. Několikrát určena špatně diagnóza a to opravdu určena diametrálně rozdílná diagnóza. Čekání několik hodin v čekárně bez ohledu na stav pacientů. Šuškání za dvěřmi a totální neprofesionalita. Silně nedoporučuji a kdo má zdravotní problémy vezměte nohy na ramena než Vás paní doktorka "dodělá" svou neznalostí v oboru.

Umístění: Ordinace praktického lékaře Jiný

Bohužel i já musím souhlasit s negativním hodnocením. Paní doktorka je velice neochotná, arogantní s nezájmem o pacienty. Pokaždé dlouhé (i přes hodinu) čekání na vyšetření, přesto pak dr nevnímá, co ji říkáte, nic neporadí, odbornost nula, zdravotní problémy bud bagatelizuje nebo se zbavuje odesíláním k jiným lékařům. V době covidu dlouhodobě vypnula telefon a neměla jsem k dispozici léky které potřebuji. Bohužel i sestra je neochotná.

Opravdu velmi příjemná paní doktorka! Milá, ochotná, vyslechne a naplno se Vám věnuje pacientovi. Má výborný přístup k nemocným, je empatická. Děkuji!

Paní doktorka je celkem ok, ale zarážející je přístup ordinace k pacientům a doba čekání v čekárně. Paní doktorka upřednostňuje kšefty před akutním ošetřením pacienta:

Přišel jsem cca 10:30-10:35 (akutní příjem je do 11, poté objednaní) abych se vyhnul ranním pondělním frontám. Bohužel v tu dobu byly v čekárně 3 osoby. To by ještě tak nevadilo, počkám.
Třetí pacient už šel na řadu až v 11 a tou dobou přišly do ordinace nějaké obchodnice z nějaké farmaceutické firmy. Hned na to přišla dokonce další, třetí
cca kolem 11:10 přišla sestra zvenku (která tam do té doby vůbec nebyla) a vyštěkla na mě a dohadovala se semnou proč jsem přišel až v 11..
cca v 11:30 konečně třetí pacient opustil ordinaci, k mému překvapení ale šly na řadu obchodnice tlačit svoje produkty..
Od 11 je čas vyhrazený objednaný pacientům, rozhodně by akutně nemocný pacient měl mít přednost byť není objednaný, pořád je to pacient. Tuplem pokud přišel před hodinou a dříve než obchodnice.
Po hodině čekání jsem tedy čekárnu opustil a du se zaregistrovat jinam.
Aby toho nebylo málo tak to není poprvé, podobná situace o rok dříve, to jsem bohužel byl ve stavu že jsem do ordinace sotva došel a nechaly mě tam čekat minimálně hodinu a to jsem nemohl téměř stát a mluvit.

S paní doktorkou je velice dobrá domluva. Ještě nikdy jsem nečekal déle jak 30 minut. Před budovou se vždy najde volné parkovací místo zdarma ;-)

Je to velice příjemná lékařka, která mě vždy vyslechne a pošle mě na všechna možná vyšetření, která by mi mohla pomoci. To, že si někteří pacienti stěžují na delší čekání je dáno tím, že je lékařka velice svědomitá a každému se snaží co nejodborněji určit diagnózu. Jsem naprosto spokojena a mohu všem jenom vřele doporučit.

Pozdní příchody, vybavování se za dveřmi, jsou slyšet i komentáře k předchozím pacientům, čekání, čekání, čekání. K tomu sem tam špatná diagnóza. Už chodím jinam.

Doktorka je to dobrá se sestrou tvoří dobrý pár. Bohužel se zbytečně čeká na vyšetření. Menší vybavování (zvlášť když je slyšel, že si povídají o takových věcech jako je počasí - příklad) by přišlo vhod, když čekáte v bolestech... A když jsou ordinační hodiny od 8, tak to přeci neznamená, že první pacient přijde na řadu v 8:30, až si v ordinaci se sestrou poví, jaká byla cesta do práce :(.
Jinak výhrady nemám, nic nepodceňuje a opravdu vyšetří vše, co jí povíte.

Vždy s účastí a bez velkých gest vyslechne problém pacienta. Léčí i úsměvem a příjemným jednáním.

chápavý a lidský přístup, pouze dochází někdy ke zbytečnému čekání