Ordinace praktického lékaře
Generála Janouška, Praha

U paní "doktorky" jsem byla dvakrát a víckrát nee. Nevstala od stolu, neudělala ani základní prohlídku.bylo na ní vidět, že si tam jen chce odsedět pracovní dobu a nic navíc.
Naštěstí jsem našla pana doktora, který je úplný opak a jsem šťastná, že u paní už nemusím riskovat zdraví:-(

Názor na paní doktorku Švábovou je takový že je to absolutně neprofesionální doktorka !!!!
Jeden příklad za vše : Paní doktorka má začít ordinovat ve 13:00 jdu kolem polikliniky ve 13:20 a paní doktorka si myje auto houbičkou na parkovišti před poliklinikou ( moje myšlenka byla, tak to asi dneska ordinovala jenom dopoledne). příjdu do čekárny kde bylo asi cca 6 lidí koukám jako prase po první ráně když zjistím že už má ordinovat!!! po 15 min minutách se otevřou dveře do ordinace vystoupí sestra a hlásí že paní doktorka má spoždění že je na školení !!!! jenom by mě zajímalo jestli to tady někdo čte

U paní ,,doktorky" Švábové, jsem přibližně rok, musela jsem si najít praktickýho lékaře pro dospělé, jelikož sem onemocněla a neměla sem kam jít.Dostala jsem antibiotika(které sem v podtsatě nikdy předtim neměla)na úplně obyčejnou chřipku, a dříve jsem měla i závažnější problémy a antibiotiky se to neřešilo,od té doby moje zdraví stojí za prd,v podstatě v průměru každý měsíc za tento rok,jsem byla nachlazená,těma zbytečnejma antibiotikama co mi paní ,,doktorka" vždy dala na zbytečnou rýmu a kašel,mi pěkně podělala v mejch 20ti zdraví, není to nic příjemnýho pořád být nějakym způsobem nachcípaná smrkat o stošest po nocích kašlat a nemoct spát.A přesně jak píšou ostatní, bezjakýhokoliv vyšetření napíše recept dejte 30kč a jděte...p.Švábová nejspíš léčí-ničí jen antibiotiky :(

Ted začátkem listopadu jsem u ní byla s tím že mám nejspíš zánět močových cest, zeptala se:pálí vás to při čůrání(tod vše)dala mi antibiotika poslala mě na druhý den do laboratoře že jim mám jít dát moč.Zavolala jsem si o výsledky po pár dnech,a řiká:no máte tam hrozný nález, musíte si přijít pro antibiotika,ale přitom mi je už dávno napsala.Tím moje trpělivost zkončila a začínám si hledat nového doktora.

Beru Prášky na předpis poměrně dlouhou dobu a skoro pokaždé co jsem si šel pro nové,tam byl papírek na dveřích ordinace s nápisem dovolená a pod.Buď to byla opravdu smůla nebo si bere dovču tak často,no nechápu.A ještě je se závěrem hotová téměř okamžitě a nechce v podstatě o ničem diskutovat.Nejsem laik a tak vím své.
A s tou plnou čekárnou a vykecáváním je to naprostá pravda.Zažil jsem to několikrát,vlastně pokaždé,když tak o tom uvažuji:)Never ever...Znám mnohem lépe reagující a znalé doktory.

Takže abych se vyjádřila k níže popsané kritice paní doktorky Švábové...
Po zkušenostech s jinými praktickými lékaři si dovoluji tvrdit, že je to jedna z nejlepších lékařek, které znám. 1. Milý přístup paní doktorky i její sestřičky. 2. Skutečný zájem o pacienta. 3. Paní doktorka nepředepisuje na zkoušku (nebo kvůli zisku) nové neznámé léky/antibiotika, ale osvědčená farmaceutika. 4. Není to pouze lékař, který Vám napíše recept a jdete, ale radí Vám, jaké čaje a doplňky léčby užívat. 5. Nikdy jsem u ní v čekárně nečekala déle než půl hodiny (ať byla čekárna plná či prázdná. 6. Za svoje nemoci si stejně člověk může sám, lékaři jen pomáhají léčit důsledky, takže doporučuji přečíst si něco o psychosomatice;) TUTO LÉKAŘKU ROZHODNĚ DOPORUČUJI!!!

Chtěla bych poděkovat paní doktorce Švábové za vyřešení mých zdravotních problémů, se kterými jsem se léčila u několika jiných lékařů bez výsledku. Také sestra je velmi profesionální.

Velmi špatná skúsenosti - vlastne skúsenosti s touto "lekárkou" .... tolkými antibiotikami, ktoré mi predpísala , mi rozhodila totálne imunitný systém - iba som s tým mala problémy. Príde mi , že keby nemusela, ani by mi do toho hrdla nepozrela, v živote ma nepočúvala - myslím ani plúca, ani to, čo som jej hovorila. Pripadala som si , že ju vyrušujem pri "práci"... Vrcholom bolo pol hodinové skúšanie handier, keď tam mali dealerku. Ani sa neobťažovali nakuknut, či tam náhodou niekto nesedí. Potom, čo ta dealerka odišla, som si musela zaťukať, či už ako možem vyrušovať. Dorazila to totálnym nezájmom o nohu, s ktorou som prišla - fakt nepekný štípanec,ktorý bol zapálený - ani sa na to nepozrela a vraj "prepdíšem vám antibiotika". S nervami na prášky z tej nohy, v čase infikovaných klieštou a komárov, z výsledkov krvi o ktoré som sa musela dožadovat, aby mi boli vobec oznámené.... končím. Teda ona - u mňa. P.

Tato paní doktorka se mě snažila několit let léčit na vysoký cholesterol, který vyčetla z mých výsledků krve, a dala mi na něj ihned léky bez předchozích diet (podotýkám, že sportuji, jsem štíhlá, dodržují zásady zdravé výživy a nikdo v rodině se s vysokým cholesterolem nikdy neléčil). Léky jsem opakovaně odmítala a ještě více jsem se snažila dodržovat diety. Návštěvy byly vždy o tom samém, až mě opětovný nezájem paní doktorky (již někdo popisoval pozdní příchody, nezájem o plnou čekárnu, kafíčko a telefonáty) vyprovokoval ke změně doktora. Jaké bylo mé překvapení, když mi nový doktor (a i následný specialista) sdělil, že mám sice nestandardní výsledky cholesterolu, ale nikoliv špatné, ale velmi dobré a mám zvážit žalobu na doktorku, která mě doporučila jíst tak silné prášky na cholesterol...... Rozhodně nikomu tuto doktorku nedoporučuji ani pro obyčejné potvrzení, protože budete znechuceni jejím přístupem.....

Prosím vás, nemáte někdo napsané ordinační hodiny?
Pište prosím na niri.n@seznam.cz
Moc děkuji.

Chtěl bych paní doktorce a sestřičce poděkovat za profesionální a lidský přístup. Kdykoliv mi vyšly vstříc, oběma není zatěžko udělat něco navíc i nad rámec jejích pracovních povinností. Za jiného praktického lékaře bych neměnil!