MUDr.JITKA KLEINOVÁ
ŽUKOVSKÉHO 887/4, AREÁL DELTA, Praha

Umístění: MUDr.JITKA KLEINOVÁ Jiný

U Paní doktorky jsem od samého začátku ordinace ,docházela jsem k ní už do ordinace v řepích kde se střídali tři lékaři ve chvíli kdy jsem zjistila ,že Paní doktorka končí a bude mít svou ordinaci jsem ihned řekla ,že jdu k ní.
Paní Doktorka je velmi empatický člověk a vždy se snaží pomoci ,umí vše skvěle vysvětlit ale umí i naslouchat .Musím pochválit i sestřičky které se střídají v ordinaci mám s nimi opravdu dobré zkušenosti. Především sestřička která je v ordinaci s paní doktorkou nejdéle je opravdový anděl velmi ochotná a obětavá. Opravdu ordinaci moc doporučuji.

Umístění: MUDr.JITKA KLEINOVÁ Jiný

Úžasná paní doktorka, vždy poradí a pomůže, vždy ji jde o pacienta, má skvělý přístup. Pokud Vás cokoliv trápí, vždy pomůže.

Umístění: MUDr.JITKA KLEINOVÁ Jiný

Pani doktorka je moc prijemna a opravdu se snazi pomoci. Bohuzel komunikace je priserna. Ordinacni hodiny jsou jen kratce, neni mozne se do ordinace dovolat. Podle me maj vyveseny telefon kazde pondeli po celou ordinacni dobu.. Na jejich strankach je informace ze komunikuje i pres email. Odpoved na email neprisla ani po vice jak tydnu 4x po sobe. Pani doktorka nestihala. Po akutnim vysetreni v nemocnici sem se mela hlasit u pani doktorky ke kontrole. Ani po tydnu nebyla schopna me vzit a prohlednout. Pokud prijdete neobjednani poslou vas domu at se objednate. Absolutne tragicky. Lekare musim zmenit jelikoz nekdy clovek potrebuje i jinou nez vzdalenou lecbu pres telefon. S akutnim astmatem me ani neposlechla a rekla mi ze mam pockat az to prejde... pan doktor na pohotovosti malem omdlel... toto je informace pro ty, kteri maji radi bezproblemovy pristup k lekare. Kazdopadne jako lekarka je opravdu empaticka a hleda reseni, rada pomuze.

Umístění: MUDr.JITKA KLEINOVÁ Jiný

Posílám i svůj příspěvek - je to lékařka , která má své povolání jako poslání..Kdo z nás má trpělivost na nářky , bolístky celého světa den co den?
Kdo z nás má takovou empatii??Mohu odpovědně říci , že jsem šťastná , že nás paní doktorka před lety zaregistrovala celou rodinu - tudíž rodinný lékař.Byť Deltu mám přes celou Prahu..Vše co psali pacienti - nelze než souhlasit a i teď v době Covidu 19 je prostě ÚŽASNÁ!!
Se sestřičkou jsou neuvěřitelně sehrané , smekám s pokorou a vděkem.

MUDr. Jitka Kleinová je naprostý anděl mezi lékaři. Vždy příjemně naladěná, usměvavá, naslouchající, pozitivní a vždy se zajímá o pacienta.

Přihlásila jsem se k paní doktorce z čistě praktických důvodů, protože měla ordinaci jen pár kroků od našeho domu, ale nečekala jsem, že v ní najdu snad nejlepší doktorku vůbec. Při každé návštěvě pozitivní, usměvavá, naslouchající, zajímající se. Mockrát mi pomohla léčbou i svým lidským přístupem, nikdy jsem se nebála k ní jít se zdánlivě malým problémem, se vším poradila. Navíc se k ní dá objednat, což je u praktických lékařů skoro nevídané. Jen mě opravdu mrzí, že jsem se teď odstěhovala do jiného města a vím, že takovou doktorku už nenajdu:/

Velmi dobrý, to je slabé hodnocení. Vynikající, to je správné.
Paní doktorka je zkušený profesionál, vyšetří, vysvětlí.
Svým pozitivním přístupem a dobrou náladou všem vždy zlepší náladu.
V dobrém slova smyslu mám pocit, že na tento svět ani nepatří, je až moc hodná :-)

Vřele doporučiji lidem, kteří chtějí kvalitu s lidským přístupem. I návštěva takového lékaře může být s radostí :-)

Paní doktorka i sestra jsou mimořádně ochotné, příjemné a mají úžasný lidský přístup. Rozhodně doporučuji :)

Nejlepší doktor co znám , určitě velmi vřele doporučuji ... Nečekal sem a péče byla skvělá ... Komunikace byla úžasná a přistupuje k problémům osobně.