Hálkova 1612/1, Praha 2, Praha

Apexlokátor pro stanovení délky kořenových kanálků

Aplikace fluoridových laků v dětském chrupu.

Bezbolestné ošetření v lokalní anestezii +9 Více

Digitální rentgen

Intraorální kamera

Kofferdam pro izolaci ošetřovaných zubů

Soukromá zubní ordinace, Praha 2

Chcete mít Vás úsměv v bezpečí? S důkladností a pečlivostí se Vám o něj profesionálně postaráme. Naše moderně vybavená soukromá zubní ordinace v Praze...

Umístění: Soukromá zubní ordinace, Praha 2 viklající se jednicka nahoře

No to jsem koukala. Uzasna, laskava pani doktorka, ktera mi ukazala, ze zubare se clovek bat ani moc nemusi. Skvely pristup, jemna, bezbolestna prace. Chodim k ni a moje zoubky jsou neuveritelne, paradent krasne zvladly, jednicka zachranena!!! Moc mila sestricka, kterou rádi vidíte. Moc dekuji, dámy. Sarka

Umístění: Soukromá zubní ordinace, Praha 2 Zubní ošetření

Úžasná paní zubařka! Vzala do péče mně , ale hlavně mou 6letou dcerku, které zachraňovala zoubky.. Za nás obě obrovská pochvala za pečlivost, lidský přístup a profesionalitu.. :)

Paní doktorka je doslova anděl. O víkendu mě chytla bolest zubu a na státní pohotovosti mi sdělili, že buď vytrhnout, nebo leky na bolest. Paní doktorka mě po zavolání na mobil vzala v neděli a 2 hodiny se mi pečlivě věnovala, vyčistila kanálky. Perfektně vysvětlovala co dělá a závěrem mi poslala na mail zprávu, co vse mi dělala včetně rentgenu,který mi zhotovila. Vystavila mi zprávu pro mého stomatologa. Za to vše jsem zaplatila částku,kterou jiní lékaři chteji jen za to, že jsou o víkendu ochotní přijít pohotovostně do ordinace.
Díky paní doktorce mám stále zub a klidný zbytek víkendu. Tak milou lékařku jsem už dlouho nepotkala.

mal som tu cest sa dostat k tejto uzasnej zubarke v dobe, ak bol moj chrup uplne na rozpadnutie,. svojim citlivym pristum a trpezlivostou mi ho zachranila a dokonale preliecila. dnes sa mozem kludne po par rokoch usmievat :) doporucujem. je vstricna a da sa s nou dohodnut a vykonzultovat vsetko.

Ještě jednou se po půl roce vracím k hodnocení paní doktorky Čechmánkové. Celý ten půl rok se opravdu intenzivně věnovala mému chrupu, a to třeba i dvě nebo dvě a půl hodiny v kuse.
Ošetření bylo vždy velmi šetrné a profesionální, atmosféra v ordinaci velmi příjemná. Paní doktorka mi zachránila několik zoubků. Navíc odhalila bruxismus a navrhla účinné opatření, čímž jako vedlejší efekt odstranila ranní ataky migrén. Navíc konzultovala i stomatologicko-preventivní a hygienická opatření. Pokud bych to měl shrnout – paní doktorka Čechmánková je nejlepší stomatolog mého života a všem ji vřele doporučuji. A paní doktorce velmi děkuji.

Nejlepší zubní lékař/ka mého života. Pracuje s citem, s pacientem hovoří a zajímá ji jeho názor. Pokud to jde, navrhne různé způsoby řešení a pacient se může sám rozhodnout, kterému dá přednost. Upozorní předem na možné komplikace a během ošetření informuje pacienta o tom, co dělá. Milá, laskavá, profesionální.

Velice děkuji paní doktorce Čechmánkové za vynikající ošetření. Ačkoliv zákrok trval více než hodinu, byl naprosto bezbolestný. Paní doktorka provedla rentgen, navrhla léčbu, permanentně se mnou komunikovala a v průběhu ošetření vysvětlovala postup. Paní doktorka odhalila i defekty, které mi momentálně akutní potíže nečiní a rovněž navrhla postup léčby. Za svůj život jsem se ještě nesetkal s tak výborným, bezbolestným a účinným stomatologickým ošetřením. Paní doktorce velmi děkuji a všem pacientům vřele doporučuji.

Paní doktorce chci tímto moc poděkovat za velmi profesionální a bezbolestné ošetření.Rozhodně nejlepší stomatolog,jakého jsem kdy měla! Skvěle to také umí s dětmi.Velmi oceňuji vstřícnost,preciznost a příjemnou atmosféru.DOPORUČUJI !!!

Pani doktorka Cechmankova je mooooc prijemna bytustka. Velmi mila, ale hlavne sikovna a ochotna pomoci treba i o vikendu. A co je nepodstatne - i ji to velmi slusi :-)

Chtěl bych tímto poděkovat za profesionální přístup při ošetření zubů. Mudr. Čechmánkovou tímto doporučuji i ostatním lidem, kteří mají problémy se zuby.

6 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, před nějakou dobou mi byl vrtán a opravován přední zub. Několik dnů potom mi začala bolest jakoby v mezeře mezi tímto zubem a tím vedlejším. Je možné, že to souvisí s opravou toho vedle? Ale proč to bolí? Už to trva asi 14 dní . Když si tento mezizubní prostor čistím, tak tu bolest citím hodně. Bolí to bohužel i samovolně. Čím by to mohlo být? Paní zubařka mi během zákroku projížděla mezizubní prostor, aby se ty dva zuby nespojily...může to být tím? Děkuji

Dobrý den,bolest může být způsobena buď podrážděním zubní dřeně u hluboké výplně,to se projevuje bolestí či zvýšenou citlivostí na chlad event. horké,citlivější může být i na skus.V tomto případě doporučuji navštívit svého zubaře.
Pokud je bolest způsobena podrážděnou dásní, tak by měla postupně spíše odeznívat, event. můžete zkusit výplach Corsodylem nebo jinou ústní vodou po chirurgii v dutině ústní.

MUDr. Jiřina Čechmánková

Dobrý den , je mi 17let ,objevil jsem v předsíni dutiny ústní ( pod vnitřní spodní stranou rtu ) pod sliznicí ploché oválné kousky , které nejsou vidět ale jenom cítit , když zde přejedu jazykem. Mají velikosti 3-4mm a je jich cca. Jedenáct , nezvětšují se ale ani nezmenšují ,nebolí , jsou pohyblivé a tuhé . Co by to mohlo být ?

Dobrý den,pravděpodobně se jedná o drobné slinné žlázy na vnitřní straně dolního rtu, což je úplně fyziologické. Eventuelně se objednejte na konsultaci ke svému zubaři.

MUDr. Jiřina Čechmánková