600 Kč

1 400 Kč

Studio 32 - soukromá zubní klinika

V roce 1989 jsem promoval na Stomatologické fakultě UK v Plzni. V roce 2002 jsem otevřel první pracoviště mikrochirurgické endodoncie v ČR, které se p...

Léčené nemoci

Zobrazit všechny léčené nemoci

• zubní lékař - stomatolog

Umístění: Studio 32 - soukromá zubní klinika bolest zubů

Navštívil jsem studio32 protože muj stavající zubař nedokazal vyřešit během měsice a pul problem s bolestí meho zubu,, na doporučení me známé ktera měla podobný problem a dokazali jí pomoct jen ve studiu 32 jsem se rozhodl vyzkoušet to také. Při první navšťevě byla dukladna diagnostika meho chrupu,, při te zjistili záňet nervu .Po té jsem hned dostal termín o dva dny později kde při jedné navšťevě muj problém hned vyřešili.. Musím vážňe říc že ve studiu 32 jsou určiťe profesionálové jak personal tak i vybavení ,, fungují jako tým což jsem poznal hned kdy si paní doktorka asi nebyla uplňe jista protože jsem to měl dost komplikovany ,, proto si raději přizvala dalšího lekaře,, což velice oceñuji že se takto zachovala než aby ñeco podcenila a ja musel další dny snàšet dale bolest,,Při odchodu jsem dostal na papíře přesňe popsané jak se ošetřený zub muže dale chovat . Každopadňe mi okamžiťe pomohli od bolesti i když jsem byl nový pacient,, tím to bych chťel i poďekovat za to že jsem bez bolesti a určiťe vřele doporučuji navštivit tu to zubní kliniku kde je super a profesionalní personal

MUDr. Jiří Škrdlant je prostě ten nejlepší ve svém oboru. Od kdy chodím k němu, tak asi nejsem normální, protože se k zubaři těším a svým způsobem si návštěvou u pana doktora dělám radost :-). A mimochodem, už teď se těším na odstranění zbývajících tří osmiček, protože od něho je radost si nechat odstranit i osmičky, absolvoval jsem teď v pondělí odstranění spodní levé, s minimem bolesti, mírným opuchem a po čtyřech dnes jsem absolutně fit, otok rychle mizí a já si vesele baštím :-) Prostě THE BEST a je jedno jestli odstraňuje osmičku, dělá ree, korunky, nebo implantát, vše naprosto špičkové. Dík.

MUDr. Jiří Škrdlant

Dobrý den, moc děkuji za tyto řádky. Jsme moc rádi, když pacienti vnímají ošetření takto a ještě se o to podělí s jinými, kteří třeba návštěvu lékaře vnímají jinak. Přejeme Vám mnoho zdraví (nejen toho zubního) a budeme se na Vás těšit.

Dobrý den , již rok a půl jsem vděčnou pacientkou mistra svého oboru Mudr Škrdlanta .Jen těžko hledám slova ,která by vystihla jeho odbornost,lidský přístup , rodinné prostředí .Ještě nejsem na konci léčby ,ale již nyní mám zavedených 6 implantátů a lékařovi zlaté ručičky a pohodu u zákroků,bych přála zažít každému pacientovi. Moc děkuji za dosavadní péči a těším se na další ošetření Císařová

MUDr. Jiří Škrdlant

Vážená pan Císařová, děkujeme Vám za milá slova. Moc nás to těší. Obecně jen málo který pacient se na ošetření těší. Jsme rádi, že je to u nás může být jinak :-)

Ráda bych touto cestou znovu poděkovala panu doktorovi za vstřícnost, naprosto profesionální přístup a hlavně jeho um. Pomohl mi v situaci, kdy mi můj stomatolog doporučil resekci zubu z důvodu rozsáhlého zánětu. Pan doktor mi vysvětlil, že by toto řešení v mém případě vůbec nepomohlo a navíc bych stejně brzy o zub přišla a nevyhla se tak implantátu. Zub mi zachránil, provedl pod operačním mikroskopem znovu ošetření špatně ošetřeného kanálku a zhotovil mi novou, naprosto dokonalou korunku. Pane doktore, velmi si cením toho, že jste se zabýval mým problémem i přes to, že nejsem Vaší stálou pacientkou. Kdybych bydlela blíž, určitě bych k Vám docházela i s celou svojí rodinou. Pana doktora a jeho tým mohu jen a jen doporučit. Iva P., Vysočina

Vážená paní Ivo,
děkujeme za vyjádření důvěry a milá slova. Zpětná vazba nás vždy potěší v denní rutinní práci. Reendodoncie (opakované ošetření zubních kanálků) není pro praktické zubní lékaře jednoduchý výkon (ani v plánování, ani v provedení). Jsme rádi, že Vás Váš lékař odeslal na specializované pracoviště (nebo jste hledala informace sama a nespolehla se na navrhované řešení).

Som pacientom p. Dr. Skrdlanta uz niekolko rokov. Jeho profesionalny celistvy pristup o moj chrup a chrup niekolkych clenov mojej rodiny si skutocne zasluzi velku pochvalu.
Dr. Skrdlant je skutocny odbornik, ktory posuva stomatologiu u nas vpred. Ako prvy lekar v CR zacal pouzivat operacny mikroskop a vsetky osetrenia, ktore som u neho absolvoval robil len a len s mikroskopom.
Je skutocne vidiet, ze Dr. Skrdlant kladie velky doraz na modernu stomatologiu a sledovat cely zakrok v specialnych brylach bolo pre mna ako pacienta neskutocnym zazitkom.
Jeho ludsky pristup a snaha, aby zakaznik odchadzal spokojny si zasluzi naozaj velku pochvalu!
Doporucujem ho vsetkym, ktori maju zaujem byt osetreny pravdepodobne najlepsou diagnostickou a liecebnou metodologiou v CZ a Slovensku!

MUDr. Jiří Škrdlant

Vážený pane Lukáši, děkuji Vám důvěru a doporučení. Podle toho totiž poznáme, že je klient spokojen, což nás vždy potěší. Já velmi oceňuji Vaši perfektní spolupráci v průběhu celé léčby. Děkuji a věřím, že se v budoucnu v ordinaci uvidíme pouze v rámci preventivních kontrol.

K zubarum jsem se vzdycky bal jit. Ted myslim, ze uz nemusim. Naprosto profesionalni jendani, vse hezky popsano a trhani moudraku nezabralo ani minutku! Hlavne nebolelo a nevedel jsem, ze je venku. Mohu jen doporucit. Zatím nejlepší stomatolog, jaký kdy ošetřoval mé zuby.

Vážený pane Jiří,
děkuji za Vaše slova a také za čas, který jste si pro napsání tohoto komentáře našel. Celý kolektiv Studia 32 Vám rád pomůže udržet si zdravý chrup.

Nechápu negativy ,možná málo dražší ale za nejlepší supr kvalitu !!! to mohu stoprocentně garantovat Já i moje žena máme od p. Škrdlanta implantáty a profesionálnější přístup jsem nikdy nikde v čr nezažil ,byli jsme u něj ještě když měl ordinaci na Lípě na praze 5 a i v nové ordinaci Co vím od své doktorky p Vášové p. Škrdlant má ty nejlepší stáže a školy jak z USA tak ze Švýcarska a že je mírně dražší -ano ale používá jen ty nejkvalitnější certifikované materiály takže za celou naší rodinu děkujeme Milan a Alena Kubincovi praha 4

Vážená paní a pane Kubincovi,
děkuji za milá slova, která povzbudí do další práce. Mou snahou je nejen kvalitně ošetřovat, ale také předávat zkušenosti mladým lékařům a stážistům, aby spokojených pacientů bylo více nejen u nás.

Já i manžel jsme u něj absolvovali několik zákroku - implantáty, korunky plus nějaké "obyčejné" kazy. jeho práce je na dobré úrovni, i když ani jeden zákrok neklapnul hned na poprvé ( korunku mi dělali na třikrát, implantáty po týdnu praskly - prý chyba laboratoře - ale stejně...). Velký problém pro mě představuje to, že pan doktor nedrží pred zakrokem dohodnute ceny ( stalo se tak mně, manželovi i mé přítelkyni) a klidně pod nejakym pro laika nesrozumitelnym zduvodnenim prihodi dva az tri tisice. Pacient je pro něj dojná kráva...

Vážená paní Miluno,
mrzí mě, že jste nebyla s naší prací spokojena. Neúspěšných výkonů či selhání výrobků laboratoře máme v porovnání s jinými lékaři naprosté minimum. Ale dokážu pochopit, že očekáváte od práce zubního lékaře ještě větší spolehlivost, než je vůbec dosažitelná. Také bych rád jezdil celý život v jednom autě, které by se neporouchávalo. Vaše korunka byla patrně předělávána z estetických důvodů, jsou zuby (například horní jednička), u kterých je extrémně obtížné dosáhnout perfektní estetiky a vícenásobná korekce je mnohdy nezbytná.
Již několik let zpracováváme velmi podrobné plány léčby včetně kalkulací. Tyto kalkulace pak dodržujeme po celou dobu léčby. Výjimkou je přerušení léčby ze strany pacienta a také vícepráce, které jsou po domluvě zhotoveny nad rámec kalkulace. Přestože se snažíme plány léčby a kalkulace psát srozumitelně, chápu, že některým termínům či názvům nemusí laik porozumět. Případné nesrovnalosti se vždy snažíme vždy řešit osobní schůzkou, kde si vše vysvětlíme. Nevím, z jakého důvodu k tomu u Vás nedošlo. Vzhledem k Vašemu pseudonimu Vám osobní schůzku nemohu navrhnout jinou cestou než přes tento portál.

K MUDR. Škrdlantovi jsem se dostala na doporučení jiného stomatologa začátkem minulého roku. Jsem starší osoba (73), u zubního lékaře jsem byla naposled cca v r.1985 a tomu odpovídal i stav mého chrupu. K panu doktorovi jsem šla s velkými obavami a strachem z budoucích zákroků. Měla jsem stále ještě v paměti zážitky z minulých ošetření. Hned při vstupní prohlídce jsem k panu doktorovi, dík jeho velice laskavému přístupu, získala naprostou důvěru a souhlasila se všemi navrženými výkony.
V jednom dni mi pan doktor vytrhal asi 6 zubů, zavedl 4 implantáty a nasadil provizorní náhradu, která byla ihned plně funkční. Zákrok trval cca 5 hodin a co bylo pro mne důležité, byl bezbolestný. Následně jsem ještě absolvovala endodontická ošetření tří zubů a opět bezbolestně. Pan doktor má opravdu zlaté ruce a plně souhlasím s názorem, že je špičkovým odborníkem.
Nyní mám již i definitivní náhradu, která je tak profesionálně zhotovená, že mé okolí vůbec nepoznává, že se jedná o umělý chrup a domnívají se, že to jsou mé vlastní zuby. Já osobně mám stejný pocit a to nejen estetický, ale hlavně funkční.
Na klinice jsem v loňském roce absolvovala asi 10 návštěv a přiznávám se, že jsem tam šla vždy ráda a beze strachu. Interiér kliniky působí velmi uklidňujícím dojmem a k celkové příjemné atmosféře přispívá celý kolektiv Studia 32.
Chtěla bych touto cestou panu MUDr. Škrdlantovi a celému kolektivu Studia 32 poděkovat za skvěle odvedenou práci, za to, že mám opět plně funkční chrup a také za to, že mne po cca 25ti letech zbavili strachu z návštěvy zubaře a již nyní se těším na shledání se všemi při příští kontrole. Mimochodem, za panem doktorem jezdím až z Děčína, a to ráda.

Vážená paní K.S.
jsem velmi rád, že se ošetření Vašeho chrupu podařilo dle plánu a že jste s výsledkem i průběhem léčby spokojená. A děkuji, že jste si našla čas svou spokojenost takto krásně vyjádřit zde na tomto portálu. Přeji hodně zdraví a úspěchů.

MUDr. Jiří Škrdlant je doslova a do písmene mág ve svém oboru.Je to špičkový lékař a úžasný profesionál. Pro pacienty má vždy uklidňující úsměv, náruč empatie a laskavosti. Nic u něj nebolí, výsledky jeho práce jsou famózní. Zvuk vrtačky mi po zkušenostech s ním připadá nyní jako rajská hudba. Vřele doporučuji, neznám lepšího lékaře.