Fakultní nemocnice v Motole
V Úvalu 1/84, Praha

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Poliklinika Modřany Jiný

Muzu jen souhlasit. Pristup, snaha pomoci a lidskost. Pane doktore diky Diky take personalu Berounskemu artro. centru, kdy jsem potkal jen vstricne a usmevave sestricky Jeste jednou diky vsem ‍

Z mé vlastní zkušenosti. Pan doktor Schovanec dává nadstandartní péči o své pacienty a provádí vysoce profesionální operace. Děkuji i personálu v Berounské ortopedické klinice, kde je vidět, že svojí práci dělají srdcem. Moc děkuji

Umístění: Fakultní nemocnice v Motole

P.doktor Schovanec je výborný lékař i člověk.operoval mě 2x a vždy bez problémů.dneska jdu k němu opět věřím že mi opět pomůže..již 2 m.trpim bolestmi a zatím nikdo nepomohl kam mě neurolog poslal.proto jsem nyní opět zvolila dr.Schovance.
Pane dr.predem dekuji.
Bartakova

Umístění: Poliklinika Modřany

Myslím, že pět hvězdiček je pro pana doktora málo. Určitě by si zasloužil alespoň deset. Velmi šikovný a ochotný profesionální lékař s neobyčejně lidským přístupem.

Umístění: Poliklinika Modřany Zánět kolene a přetrhaný křížový vaz

Velmi děkuji panu doktorovi i sestřičkám jak v Modřanech, tak v Berouně za skvělou a nadstandardní péči.
Pana doktorka jsem za celé dva roky, kdy se věnoval mým peripetiím neviděla ani jednou zamračeného. Je to nejen skvělý lékař, chirurg, ale hlavně člověk, který si na své pacienty udělá vždy čas. S ničím podobným jsem se v životě nesetkala a snad ani nejde vyjádřit, jak moc mu děkuji, že mi pomohl v době, kdy jsem se měla opravdu nejhůř. Děkuji mu moc za veškerou péči a pomoc!

Pana doktora Schovance si nesmírně vážím! Po šesti letech byl první lékař, který se mému problému věnoval a pomohl mi! Vynikající operatér a nesmírně milý člověk! Kéž by bylo více takových lékarů! Lucie Pálová

Pan MUDr. Schovanec, je lékař na pravém místě. Operoval synovi zlomeninu levého klíčku s posunem, kdy v Chomutově, v Ústí n/L nám bylo řečeno, že toto se neoperuje, a sroste to samo (posun cca o 2-2,5cm dolu a dozadu). Pan MUDr. Schovanec i přesto, že jsme z Chomutova se nás ujal a s maximální precizností se o syna postaral. Vše nám v klidu vysvětlil, co bude následovat před/po operaci. Velké díky za jeho ochotu. Hron Vladimír, Chomutov

Pana doktora Schovance mohu jen a jen doporučit!!! Je to skvělý lékař s lidským přístupem. Moc Vám pane doktore děkuji! RNDr. Věra Bělíková

Pana doktora mohu jenom doporucit,velmi pomohl memu synovi ktery ma kostni cystu a v nemocnici v Ceskych Budejovicich se ho báli operovat.ted to vypada,že se bude moci vrátit k aktivnímu sportu,což jsme ani nedoufali.je velmi ochotný a milý.Stejskalova

Moc dobrý Lékař