ORDINACE FLORA s.r.o.
U Zeleného ptáka 1164, Praha

Pana doktora nedoporučuji. Bohužel jsem byla nucena se silnými bolestmi zad , navštívit ordinaci pana dr.Šalanského. Asi že jsem nebyla jeho pacientkou ,( moje doktorka bohužel ordinovala v odpoledních hodinách ), tak mi pan doktor předepsal léky na bolest . Prášky samozřejmě nezabraly a za 2dny jsem omdlela doma bolestí a poté jsem byla odvezena odvezena sanitkou, kde mi byla stanovena diagnoza- zablokované SI skloubení. I pro mě jako laika a i když jsem se zády měla poprvé problém jsem myslela, že mě pošle k ortopedovi nebo k fyzioterapeutovi.
Za mě neprofesionální chování a podcenění léčby.

Hledala jsem ordinační hodiny pana doktora Šalanského a našla tyto stránky. S manželem jsme v jeho péči již 21 let a nemohu potvrdit jedinou negativní zkušenost. Za tu dobu už se člověku leccos přihodí. Vždy nás však ochotně vyšetřil a následně i bezchybně vyléčil. A sestřička - ta je prostě boží. Její vitalitu bych brala. Na ní se vždy vyloženě těším, protože i když mi není nejlépe ( jindy tam také nechodím), pobaví mě a spraví náladu. Jsme rádi, že patříme mezi jejich pacienty.

Dnes jsem po dlouhé době zabloudil na tyto webové stránky. PROBOHA !!! - ty negativní reakce na tuto ordinaci jsou ABSOLUTNĚ MIMO !!! K panu doktorovi chodím cca 10 let. NIKDY jsem se nesetkal s jeho tzv. "arogancí" a jeho sestřička byla VŽDY velmi vstřícná. V mém případě se NIKDY nezmýlil v diagnoze nemoci. Myslím si, že tyto negativní názory šíří ZAKOMPLEXOVANÝ ZLÝ ČLOVĚK, KTERÝ MÁ OPAKOVANOU POTŘEBU NEUSTÁLE NĚKOMU ŠKODIT. Je mi ho líto, protože jeho život je asi dost otřesný a těžký.
Děkuji Vám za vyslechnutí mého názoru.
Zdeněk Havlena (mail: guttka@seznam.cz)

Chodím tam asi 10 let - sestřička hrůza! Doktor průměr.

Zatím jsem s panem doktorem ani se sestrou neměla žádný problém. Mohu doporučit!

Jsem pacientkou pana dr.Šalanského asi 5 let a jsem s ním tak spokojena že u něj
chci zůstat i nadále i když to k němu mám velmi daleko! Rovněž se sestrou jsem
spokojena,vždy se ke mně chová slušně a nikdy jsem nebyla svědkem jejího špatného
chování ani k jinému pacientovi.Oba jsou velmi ochotní a rádi poradí.Nevěřím žádné-
mu negat.hodnocení zde uvedenému,podle mně je chyba spíš v pacientovi který takové
hodnocení psal.Když je tak nespokojen, proč nepřejde jinam ???

E.Švabíková

Výborný lékař, působí profesionálně, medicinsky se stará se o celou naši rodinu . Nikdy se nespletl v diagnoze .Je příjemný a má zájem o pacienta. Více takových lékařů.Má usměvavou sestřičku.

K doktorovi moc často nechodím. Tak 1x za dva roky, když mě přepadne opravdu ošklivá chřipka. Každopádně pokaždé když se dostavím do ordinace a upozorňuji, že jako student vždy jen v odpoledních hodinách, kouká na mě jak pan doktor tak i pani sestřička jak na simulanta, který si jde jen pro razítko, které jsem ale také nikdy nežádala.
Při poslední návštěvě jsem potřebovala napsat pouze doporučení na ortopedii a pan doktor mi sdělil, že ho dostanu až za půl roku s vysvětlením, že mají spoustu práce. Nejsem zlá a dovolím si říci, že pokaždé jdu do ordinace s dobrou náladou, ale toto chování mi přijde opravdu neprofesionální.
To nemluvím ani o tom, že jsem čekala hodinu a půl v úplně prázdné čekárně, doktor byl bez pacienta a z ordinace se ozýval bujarý smích.

Do ordinace dr. Šalanského docházím již několik let. Předešlé negativní komentáře mě udivují. Jsem v částečném invalidním důchodu, proto často navštěvuji jeho ordinaci. Nikdy se nestalo, aby se sestra chovala, jak zde někteří popisují!
Pan doktor byl vždy velmi vstřícný a sestra také. Mohu jen doporučit.

S panem doktorem a jeho sestřičkou jsem velmi spokojen, a Ty co si stěžuií považuji za bandu ubožáků, kterí si myslím, že se všechno bude točit jen okolo nich bez ohledu na lidi okolo.