Medtempl, s.r.o.
Nové náměstí 1270/20, Praha

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Medtempl, s.r.o. Jiný

Nevynechal rozhovor s pacientem hned po operaci,ukončený přátelským podáním ruky. Operace byla provedeny v R N Beroun,spolu s pooperační rehabilitací. Vše na vysoké úrovni.

Umístění: Medtempl, s.r.o. Jiný

Pan lekar nedokazal rozeznat vyhrezlou plotenku od zanetu sedaciho nervu. Odporucil rehabilitaci, kde pacient po mesici cviku, ktere na diagnozu plotenky nejsou vubec vhodne skoncil na 14 dni na kapackach v nemocnici a pote 3 mesice v laznich aby vubec mohl chodit a sedet. Kdyz jsme mu pred touhle recenzi psali, ani neodepsal. Proto pisu tady, at si priste lepe dela diagnostiku, jinak to ma takove nasledky.

Pan doktor doktor Pečený je velice milý, vstřícný.
Vše vysvětlí.
Moc mi pomohl.

Umístění: Medtempl, s.r.o. Jiný

MUDr. Pečený je už mnoho let vlastně naším rodinným lékařem, někteří z naší rodiny u něj absolvovali i více operací, např. já výměnu obou kyčelních kloubů, operaci menisku, synové operaci ramene, vnučka rovněž. U pana doktora oceňujeme jeho lidský přístup, vysvětlení problému a zejména profesionálně odvedenou práci, za niž jsme mu velmi vděčni a děkujeme.

Umístění: Medtempl, s.r.o. Jiný

Pan doktor Pečený mi operoval menisky na obou kolenou a zbavil mne tak letitých bolestí a problémů s mobilitou. Myslím, že je to odborník na svém místě a navíc vstřícný a ochotný lékař.
Mohu jen doporučit.

Umístění: Medtempl, s.r.o. Jiný

Po téměř 1/2 roku co si mě přehazovali ortopedi jako horkej brambor se jako jedinej mého zranění nebál a odoperoval ho. Ohledně Viscoseal, ten jsem také dostal jak při operaci, tak při extrakci šroubů, ke které nakonec z logických důvodů nedošlo. Každopádně ale nijak po tajnu, jak zde nějaká paní předhazuje, ale po předchozí domluvě a vysvětlení k čemu slouží. Info kolik to bude stát jsem dostal a navíc to bylo i v informovaném souhlasu před operací. Pan doktor je super, umí problematiku vysvětlit, jen je potřeba se ptát. Přes 10 let po vážném úrazu absolutně bez komplikací. Jestli něco vytknout tak tu příšernou čekací lhůtu, na které se shodneme se všemi známými co k němu chodí.

Umístění: Medtempl, s.r.o. Jiný

Po 10 letech, po X operacích které byli dělání v Plzni u jiných doktorů jsem se dostala k panu doktoru Pečenýmu . I když nemusel, přijal mě, odoperoval mě a díky němu můžu začít aspoň drobet normálně žít. Pane doktore do smrti vám budu vděčná!

Umístění: Medtempl, s.r.o. Jiný

Pan doktor Pečený je sympatický a vstřícný, operaci halluxu hodnotím kladně. O to víc mne mrzí, že při kontrolním převazu mne požádal o úhradu nadstandardní injekce Viscosealu aplikovanou při operaci, o kterou jsem nežádala a neměla jsem ani tušení, že ji dostanu. Stejnou zkušenost má i moje spolupacientka. Jednalo se o cenu v řádu tisíců, přesto musela být platba v hotovosti, stvrzenku jsem nedostala. Viscoseal je v lékárně dostupný za podstatně nižší cenu.

Umístění: Medtempl, s.r.o. Jiný

Pan doktor J.Peceny je lékař na svém místě!i když nemusel z kapacitních důvodů přijal mě a navíc mi pomohl a to nesmírně moc!!!,je vřelý ochotný milý a nechová se k pacientovi stylem pojď ukaž a vypadni! možná proto je čekání v čekárně delší a pouze orientační čas.. ostatně i u zubaře se čeká!s tím se musí počítat.Pro mě bylo čekání přijatelné jako kde jinde.Tem kdo nesouhlasí bych přála čekat na lékaře klidně pět šest hodin s tím že se na ně lékař koukne defakto pouze od stolu a po dlouhém čekání zjistí že to bylo čekání zbytečné!!Pane doktore..velmi moc vám děkuji za pomoc! Valentová Helena ️

Umístění: jiné místo

NEROZUMÍM objednacím časů.. Přišla jsem do maličké přehřáté čekárny, abych zjistila, že přede mnou je 9 -také objednaných lidí.
NEROZUMÍM tomu, proč jedna paní byla dokonce objednána na stejný čas jako já.
NEROZUMÍM tomu, proč si v ordinaci nejsou schopni zjistit pracovní dobu rentgenu, který je o jedno patro níž. Když jsem přišla na řadu, rentgen byl již zavřený, přesto mě tam doktor v klidu poslal.
NEROZUMÍM tomu, jak mě tedy může lékař objednat na druhý den ráno, když právě druhý den je rentgen mimo provoz. (celý den)
Když vyšla sestra a paní v čekárně jí ve vší slušnosti říká
"Sestři, chcete kartičku?" A ona jí odpoví
"Nechci, ale dejte mi ji."
je zřejmě něco v nepořádku.
S takovým přístupem zcela přehlížejícím lidskou důstojnost se už setkat nechci.
Takže, díky pane doktore. Možná jste výborný odborník možná ne, já se rozhodla tuto možnost už nikdy nezjišťovat na to psychicky nemám.
Katka