Nové náměstí 1270/20, Praha
Medtempl, s.r.o.

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Medtempl, s.r.o. Jiný

Pan doktor J.Peceny je lékař na svém místě!i když nemusel z kapacitních důvodů přijal mě a navíc mi pomohl a to nesmírně moc!!!,je vřelý ochotný milý a nechová se k pacientovi stylem pojď ukaž a vypadni! možná proto je čekání v čekárně delší a pouze orientační čas.. ostatně i u zubaře se čeká!s tím se musí počítat.Pro mě bylo čekání přijatelné jako kde jinde.Tem kdo nesouhlasí bych přála čekat na lékaře klidně pět šest hodin s tím že se na ně lékař koukne defakto pouze od stolu a po dlouhém čekání zjistí že to bylo čekání zbytečné!!Pane doktore..velmi moc vám děkuji za pomoc! Valentová Helena ️

Umístění: jiné místo

NEROZUMÍM objednacím časů.. Přišla jsem do maličké přehřáté čekárny, abych zjistila, že přede mnou je 9 -také objednaných lidí.
NEROZUMÍM tomu, proč jedna paní byla dokonce objednána na stejný čas jako já.
NEROZUMÍM tomu, proč si v ordinaci nejsou schopni zjistit pracovní dobu rentgenu, který je o jedno patro níž. Když jsem přišla na řadu, rentgen byl již zavřený, přesto mě tam doktor v klidu poslal.
NEROZUMÍM tomu, jak mě tedy může lékař objednat na druhý den ráno, když právě druhý den je rentgen mimo provoz. (celý den)
Když vyšla sestra a paní v čekárně jí ve vší slušnosti říká
"Sestři, chcete kartičku?" A ona jí odpoví
"Nechci, ale dejte mi ji."
je zřejmě něco v nepořádku.
S takovým přístupem zcela přehlížejícím lidskou důstojnost se už setkat nechci.
Takže, díky pane doktore. Možná jste výborný odborník možná ne, já se rozhodla tuto možnost už nikdy nezjišťovat na to psychicky nemám.
Katka

S osobním i profesním přístupem pana doktora Pečeného jsem moc spokojená, Po operaci a následné léčně kolene, jsem schopna skoro normálně chodit, v noci klidně spát a fungovat bez bolesti. O každé mojí léčbě jsem byla vždy informovaná a s uskutečněnou léčbou jsem opravu velice spokojena. Ludmila Štáblová