Ordinace praktického lékaře
Kolbenova 36, Praha

Za mě i moji maminku naprostá spokojenost. Tento Doktor je nejen vysoce vzdělaný, ale má přehled, je velmi empatický, pečlivý a obchod. Zatím jsem nikdy neměla žádný z problém a to ani s jinými lékaři, kteří byli místo něj v ordinaci. Opravdu za mě naprostá spokojenost a vděčnost za takového lékaře.

Umístění: Ordinace praktického lékaře

Bohuzel pana doktora nemuzu doporucit. Ani jednou za 5 let co jsem tam byla mi neudelal preventivni prohlidku, jednou prehlidl resp. Se ani nepodival do vysedku krve, mela jsem tezkou anemii, nechal me s tym behat po svete a dokonce me po roce s hemoglobinem 80 jeste doporucil i k operaci. Po operaci jsem musela dostat transfuzi , lekari i sestry v nemocnici se velmi divili a ja jsem se hodne zlobila. Odchazim od nej!

Pana doktora jsem vyhledala na základě zkušenosti, kdy do posledních dní pečoval o mou těžce nemocnou babičku. Ve volném čase docházel k ní domů a nejvíce jsme ocenili citlivou péči a citlivý přístup jak k ní, tak k nám, zbytku rodiny.
S panem doktorem jsem delší dobu řešila zdravotní problém, vstřícně mě posílal na různá vyšetření a nejvíce si cením, že ihned nepředepisoval léky, ale snažil se pomoci mi alternativně ( v dnešní době zázrak!.. ). Jsem spokojená jak já, tak zbytek rodiny, kteří k němu také přestoupili.
Pan doktor je především lidský a citlivý člověk a opravdu se snaží pomoci a ne pouze předepisovat léky. No a navíc příjemná sestřička, se kterou je vždy legrace! Vřele doporučuji.

Pan doktor prostě umí. Nejen že umí pohladit po duši, ale také vyléčí. Jeho znalost léků je neskutečná. V některých oblastech je lepší i než někteří specialisté. Pokud ještě nabírá nové pacienty, a máte rádi své zdraví, přejděte k němu!

Chtěla jsem o panu MUDr Hodisovi napsat dříve,ale neměla jsem na to sílu.Byli jsme pacienty MUDr Hodise od začátku,kdy začal na Zbraslavi ordinovat.Zdál se být zpočátku milý,léky napsal,ale nikdy nás pořádně neprohlédl.Změřil tlak,maximálně při preventivní prohlídce poslal na odběry.Když jsem se při preventivní prohlídce ptala,zda udělá EKG,nebo si mne poslechne,tak řekl,že se to nedělá,pokud nemáte potíže,a ostatní že opsal z minulé prohlídky.Nejdříve jsme kvůli němu museli přestoupit k jiné ZP,měl s ní problémy,i když pan doktor tvrdil něco jiného a ZP také.Manžela také nikdy neprohlédl,a když jsme od něj v lednu 2014 odešli a přešli k jinému lékaři,tak jsme zírali.Tento pan doktor vás prohlédne,udělá všechna potřebná vyšetření a navíc je velmi milý a ochotný.I jeho sestřička je velmi příjemná.Ale hlavně vás chci varovat před péčí MUDr Hodise,protože manžel neměl žádné potíže,(přitom měl 70 roků) tak mu maximálně změřil tlak.Náš nový pan doktor měl pochybnosti,když mu natočil EKG,poslal manžela na ECHO do Motola,a tam mu zjistili 6,5 cm velkou výduť na aortě.přímo u srdce.V nemocnici říkali,že kdyby se na to přišlo dříve,nebylo by to tak katastrofální.Manžel podstoupil operaci,ze které se neprobral a po 11 dnech v umělém spánku bohužel v dubnu zemřel.Kdyby pan doktor Hodis dělal pořádně svou práci a prohlédl lidi i když nemají potíže aspoň při preventivní prohlídce,tak to možná nemuselo dopadnout tak tragicky.Pokud jsme ještě k doktoru Hodisovi chodili,stále tam přicházeli distributoři léků a pacienti čekali.Teď má ordinaci přestěhovanou na Zbraslavském náměstí,ale co mi známí říkají,tak je tam pokaždé jiný lékař,kteří ordinují za doktora Hodise.Jak je možné,že doktor Hodis lidi ani neprohlédne,když nemají viditelné potíže.Pokud chcete dopadnout jako můj manžel,choďte dále k doktoru Hodisovi,Jen nechápu,jak někdo může být s jeho přístupem spokojený a v recenzích na něj pěje chválu.Asi potřebovali jen léky.Stále v okolí slyším,jak lidé říkají,že je odbyl. Ještě malý dodatek.Pokud pana doktora neobtěžujete s nějakými problémy,jen chcete třeba změřit tlak a napsat léky,tak je příjemný.Ale já začala mít velké problémy s nohou,a když jsem tam začala chodit častěji,tak dokonce z ordinace odešel,a nechal mě nové lékařce v zácviku.Na tom by asi nebylo nic divného,ale když se pan doktor asi za deset minut vrátil,tak se slovy"Vy jste tu ještě"znovu odešel.Proto varuji všechny,kteří chtějí něco víc,než napsat léky,a objevit se zase jen když jim dojdou.An

Pan doktor Hodis je jeden z nejlepších lékařů,které znám,je ochotný,trpělivě vyslechne názor,poradí pomůže,mám tu čest s ním spolupracovat,vím jak ochotně se stará o své klienty.Vřele doporučuji.Výborný diagnostik a člověk smekám před ním.
Romana

Po přečtení negativní recenze na Dr. Hodise musím napsat svůj názor na tohoto lékaře.
S péči pana doktora jsem velice spokojená, zvláště v paliativní péči, které se maximálně věnuje.
Je obrovskou oporou nejen pro umírající, ale i pro celou rodinu, která se o nemocného stará.
Moc mu děkuji za jeho péči a za to, že je!!!!!!, Pája

Chtěli bychom velice varovat ostatní před kontaktem s tímto člověkem. Za všemi tituly a medicínskou odborností se skrývá člověk, kterého baví pronikat do soukromí pacientů v závažných životních situacích a následně je manipulovat k obrazu svému. Velice si vážím lékařů kteří v posledních chvílích pacientů, v rámci paliativní péče, dokáží pomoci. Ale jsou velice odporní ti, kdo si z této služby udělají způsob vlastní zábavy a a ukájejí se na emocích umírajících a jejich rodin.

Ztratil mi kartu, kterou jsem měla od dětství. Naštvalo mě to velmi, protože jsem ten typ člověka, který má rád vše v pořádku. Karta přežila několik stěhování, ale zacházení sestřiček či doktora ne. Poslala bych na ně úřad pro ochranu osobních údajů, ale nemám důkaz, že u nich ta karta byla. Tak mám smůlu.

Empatický lékař, který VĚŘÍ Vašim obtížím, SROZUMITELNĚ objasní jejich možné příčiny,navrhne vhodné metody léčby. Zdravotní problémy jsou probrány do detailu a tak, aby pacient všemu rozuměl. Pokud se objednáte předem, je dodržen i čas schůzky. Mohu jedině doporučit, návštěva v ordinaci MUDr. Hodise byla skutečně příjemným překvapením.

Renata Kopřivová