Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Poliklinika Spořilov s.r.o. Jiný

Nejlepší ortoped kterého jsem kdy měl a že jsem jich pár vystřídal jako aktivní sportovec. Skvěle udělaná plastika LCA. Mohu srovnávat s předchozí plastikou udělanou jiným ortopedem.

Umístění: Poliklinika Spořilov s.r.o. Dvě operace kolene

Po nepodařené operaci křížového vazu v koleni a neustálých potíží mi byl doporučen MUDr. Jiří Beznoska. V první chvíli jsem se vylekala jeho hodnocení stavu mého kolene, které bylo už vhodné na totální endoprotézu, ale ještě jsme se domluvili na artroskopii a následně injekcích mojí plazmy. Přestože bylo moje koleno v havarijním stavu, artroskopie byla doktorem Beznoskou tak perfektně provedena, že i když mi dávali 1 rok do totální endoprotézy, vydržela jsem 7 let. Po těchto letech mi opět MUDr. Beznoska provedl operaci totální endoprotézy a nyní, po 10 měsících po operaci, se cítím jako s vlastním kolenem, nemám žádné potíže, ani otoky, mohu cvičit a provádět většinu i sportovních aktivit jako před nehodou. Musím opravdu uznat, že MUDr. Jiří Beznoska je tak výjimečně schopný a výborný ortoped, že mi nestačí slova chvály a uznání. Vřele děkuji jemu a celému týmu ortopedie nemocnice v Benešově, který pracuje pod jeho vedením primáře oddělení a věřte, že si každým dnem pochvaluji jak jeho práci, tak perfektní umělé koleno a doporučuji všem, kdo se trápí ortopedickými problémy. Ivana Bartůšková-Del Castillová

Umístění: Poliklinika Spořilov s.r.o. Výměna kyčelního kloubu

Dobrý den. jen velmi zřídka mne něco donutí komentovat něco na netu...rád říkám názory do očí...,ale PAN DOKTOR Beznoska si zaslouží vyjímku...od prvního kontaktu na poliklinice Spořilov až po vykonanou operaci a následnou pooperační péči jeho i celého kolektivu nemocnice Rudolfa a Stefanie v Benešově. Pan primář je upřímný,dobrosrdečný a jistě by se našlo ještě více hezkých slov na jeho adresu,ale hlavně je to machr...i přes moji značnou nadváhu mne fantasticky odoperoval a nová titanová kyčel sedí jak ulitá a noha už teď(necelé dva měsíce po operaci) funguje fantasticky....měl jsem štěstí že jsem se dostal pod jeho doslova zlaté ručičky.. Děkuju pane doktore a Vaše slova si vezmu k srdci...Martin Netrefa

Pan primář Beznoska je opravdu lékař na svém místě. Nikdo mi nechtěl odoperovat kolena, protože jsem v minulosti prodělala v jedné noze růži. Jediný pan primář mi vysvětlil rizika operace a seznámil mne s možnou léčbou před operací. Díky tomu proběhly operace obou kolen bez komplikací a dnes již celkem dobře chodím. Jsem panu primáři neskonale vděčná za to, co pro mne udělal a pomohl mi. je to velice milý, laskavý a chápající lékař. Velké poděkování. Helena Studničková

Pan doktor Beznoska je vynikající odborník. Jeho přístup k pacientům je přátelský, na první pohled mu stoprocentně věříte. Jeho oddělení v nemocnici v Benešově je velice příjemné. Už nikdy bych nešla na operaci jinam. Hana Nigrínová

Pan doktor Beznoska je nejlepší ortoped, kterého jsme za celé roky poznali. Operační zákroky které provedl na mé dceři v době, kdy byla dvouletá jsou perfektní a výsledky jsou takové, že z diagnozy jiných lékařů, že nebude chodit je z mé dcery sportovkyně, chodila již do tanečních, dělá Hip Hop a její pooperační stav není nikde vidět. Prostě můj názor" MUDr.Beznoska je vynikající.
PhDr.Mgr.Věra Scherer Malá

Je to nejlepší ortoped co znám. Vždy se snaží vymyslet alternativní léčbu a operace je u něj až jako poslední možnost, pokud teda není hned jasné, že jinak to léčit nejde. Prostě je nejlepší a k jinému ortopedovi bych v životě nešla.

Nevím jak dobrý lékař to je v porovnání s ostatními, ale já jsem velmi spokojen. Po nekolika "ortopedech", co mě nutili nosit ortézy nebo do me hazely prasky a rikaly ze to je bud rustove nebo jsem hypochondr, me az pan Beznoska operoval obe dve kolena. Pomohlo to a rekl, ze cca za 10 let, az vyrostu (bylo mi 14), budu muset operace podstoupit znova. 10 let je tu a ja opravdu za mesic jdu pod skalpel. Rad pojedu za nim na Benesov (jsem z Prahy, kde kazdou stredu ordinuje), nez riskovat spatneho lekare v nemocnici hned vedle domu, a pak toho litovat. Jeho pristup k pacientum je profesionalni a pratelsky

Odborník na slovo vzatý. Vystřídal jsem několik ortopedů při léčbě ramene a musím uznat že prostě zná a umí. Vostoupal

specialista, odborník, ochotný