Praktický lékař pro dospělé
Vršovická 51/478, Praha

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Paní doktorka je naprosto skvělá. Vždy ochotná, vstřícná, nápomocná, energická. Opravdu v pravém slova smyslu praktická. Lepší jsem nikdy neměla.

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

naprosto jsem stastny ze jsem poznal tak skvelou zenu Mudr.Dobra. Neznam lepsiho lekare. Vzdy poradi a vyleci. Pokud nevi , tak me poslala za odbodnikem ktery me dal do kupy. Pani doktorka je vazne MOC DOBRA

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Pani doktorka me vzala me, i kdyz nemusela. Poradila mi, byla naprosto mila a profesionalni. Zatim nejlepší, co jsem potkala.

Umístění: Praktický lékař pro dospělé

K paní doktorce chodíme již od dob kdy byla ještě závodní lékařkou ve Stavoservisu. Za celou dobu až dodnes jsme s paní doktorkou velmi spokojeni. Je opravdu velká profesionálka. Děkujeme jí za její péči. Manželé Šnebergrovi.

Chodíme k paní doktorce celá naše rodina. Jsme za ni vděčni. Vždy poradí, pomůže, ošetří a hlavně vyléčí. Neznáme lepšího lékaře než je právě ona. Má příjemné chování a profesionální vystupování. Hlavně má zájem. Děkujeme jí za mnohé. S pozdravem Hildebrandová

Paní doktorka je naprosto skvělá a i když k ní zatím moc chodit nemusím, pokaždé mi pomohla a s léčbou jsem byla spokojená. Vzala mne, i když se zdravotní pojišťovnou u které jsem byla, neměla smlouvu, byla tehdy jediná v Praze, proto za mne i mého muže, který je s paní doktorkou také naprosto spokojen, to nejlepší hodnocení. ANO paní doktorka Dobrá, by se opravdu měla jmenovat Velmi Dobrá ! .

Stále s úsměvem, trpělivě poradí pomůže. Její přístup k pacientům je hodně lidský... Zůstávám u ní, přestože se už několikrát musela stěhovat. Jsem rád, že jsem ji poznal.

Lékařka je více než stoprocentní....její přístup k pacientům je vice než nadstandartní.....doporučuji....chodím k ní již několik let a s lepší lékařkou jsem se nesetkala.....

já bych svojí hodnou a milou paní doktorku taky nikdy nevyměnila :-) .Jezdím za ní taky z druhého konce Prahy, ale za lékařskou pomoc a radu, kterou vždy pohotově a stoprocentně pomůže to opravdu stojí.
Děkuji, paní doktorko ;-)
Alena Hackländerová

Jedna z nemnoha lidí, kterých si upřímně vážím za to, že jsem je mohl poznat. Děkuji.