Jaroslav Šípek, ortoped Praha

MUDr. Jaroslav Šípek

Ortoped Více

10 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresy (2)

Antala Staška 80/1670, Praha
Ortopedie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí
Poliklinika pod Marjánkou 1906/12, Praha
Poliklinika pod Marjánkou

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

3

Obecné skóre
10 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
K
Ověřeny pacient
Umístění: Ortopedie Dlouhodobá bolest v kotníku

Spokojenost. Pan doktor příjemný, ochotně odpověděl na mé dotazy, navrhnul různé možnosti léčby, respektoval mou vůli, nabídl následnou péči rhb. Bolest v kotníku trvající půl roku ustoupila za dva dny po vyšetření u pana doktora ???? Díky.


Z
Ověřeny pacient

Velmi neosobny pristup, velka bolest v kycli, v ramenu a v kolenu, on mi dal na to jenom predpis, ktery neleci duvod jenom bolest. zeptala jsem se jestli mam prijit na kontrolu a on rekl ze ne. ze po tech lecich uz mne nebude nic bolet. jdu hledat jineho lekare.


M
Ověřeny pacient

Rychle přišel na příčinu bolesti mého kolene, navrhl léčbu a po dvou týdnech jsem byl OK. Jeho přístup je rovněž OK, jen prostředí polikliniky pod Marjánkou je žalostné. Pana doktora s klidem doporučuji....


L
Ověřeny pacient

Mám úplně stejnou zkušenost. Pan doktor mi nedokázal říct pořádnou diagnostiku a když jsem naléhala na vyšetření rtg či rezonanci, tak říkal, že je to zbytečné. Nakonec jsem odešla k jinému doktorovi, který mě ihned poslal na artrokopii a zjistil urvaný meniskus a natržený přední křížový sval. Pan doktor šípek i jeho sestřička na Marjánce mi byli od začátku velmi nesympatický. Měla jsem od nich ihned odejít, a ne až po 5 týdnech léčení, které možná vedlo i k dalšímu poškození menisku.


K
Ověřeny pacient

S panem doktorem jsem byla nespokojená. Mou diagnózu (přetržený křížový vaz a prasklý meniskus) nedokázal určit. Mé bolesti odbýval tím, že to časem přejde a že když můžu nohu pokrčit směrem dozadu, tak je meniskus v pořádku. Že by mě poslal na magnetickou rezonanci, kde se mohl ukázat opak, když to nedokázal určit sám, ho ani nenapadlo. Navíc sestra (na pobočce v Marjánce) několikrát zesměšňovala styl mé chůze o berlích. Sem už se určitě nevrátím.


Ordinaci pana doktora Šípka jsem navštívil už asi pětkrát a vždy jsem odcházel spokojený a zbavený aktuálního problému, případně s receptem na lék, který mi skutečně pomohl. Děkuji.


jsem velmi spokojená s panem doktorem.


vždy ochotný pomoci. -profesionál


Operoval mi tenisový loket a zatím se to zdá být dobré.


Ahoj,

měl jsem úplně ten stejný problém. Nakonec se mi dělala plastika ACL a koleno je pořád v loji. Jakého doktora jsi nakonec zvolila?


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti