Ortopedie

Poliklinika pod Marjánkou
Poliklinika pod Marjánkou 1906/12, Praha

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Ortopedie Dlouhodobá bolest v kotníku

Spokojenost. Pan doktor příjemný, ochotně odpověděl na mé dotazy, navrhnul různé možnosti léčby, respektoval mou vůli, nabídl následnou péči rhb. Bolest v kotníku trvající půl roku ustoupila za dva dny po vyšetření u pana doktora ???? Díky.

Velmi neosobny pristup, velka bolest v kycli, v ramenu a v kolenu, on mi dal na to jenom predpis, ktery neleci duvod jenom bolest. zeptala jsem se jestli mam prijit na kontrolu a on rekl ze ne. ze po tech lecich uz mne nebude nic bolet. jdu hledat jineho lekare.

Rychle přišel na příčinu bolesti mého kolene, navrhl léčbu a po dvou týdnech jsem byl OK. Jeho přístup je rovněž OK, jen prostředí polikliniky pod Marjánkou je žalostné. Pana doktora s klidem doporučuji....

Mám úplně stejnou zkušenost. Pan doktor mi nedokázal říct pořádnou diagnostiku a když jsem naléhala na vyšetření rtg či rezonanci, tak říkal, že je to zbytečné. Nakonec jsem odešla k jinému doktorovi, který mě ihned poslal na artrokopii a zjistil urvaný meniskus a natržený přední křížový sval. Pan doktor šípek i jeho sestřička na Marjánce mi byli od začátku velmi nesympatický. Měla jsem od nich ihned odejít, a ne až po 5 týdnech léčení, které možná vedlo i k dalšímu poškození menisku.

S panem doktorem jsem byla nespokojená. Mou diagnózu (přetržený křížový vaz a prasklý meniskus) nedokázal určit. Mé bolesti odbýval tím, že to časem přejde a že když můžu nohu pokrčit směrem dozadu, tak je meniskus v pořádku. Že by mě poslal na magnetickou rezonanci, kde se mohl ukázat opak, když to nedokázal určit sám, ho ani nenapadlo. Navíc sestra (na pobočce v Marjánce) několikrát zesměšňovala styl mé chůze o berlích. Sem už se určitě nevrátím.

Ordinaci pana doktora Šípka jsem navštívil už asi pětkrát a vždy jsem odcházel spokojený a zbavený aktuálního problému, případně s receptem na lék, který mi skutečně pomohl. Děkuji.

jsem velmi spokojená s panem doktorem.

vždy ochotný pomoci. -profesionál

Operoval mi tenisový loket a zatím se to zdá být dobré.

Ahoj,

měl jsem úplně ten stejný problém. Nakonec se mi dělala plastika ACL a koleno je pořád v loji. Jakého doktora jsi nakonec zvolila?