Praktický lékař
Dr. Zikmunda Wintra 8/432, Praha

Pan doktor je kvlitní lékař,ale nesmí tam mít tu svoji přechytralou sestru,která si o sobě myslí,že je doktorka.Naštěstí tam bývá jen dva dny v týdnu.

Pan doktor je moc hodný,snaží s evždy najít příčinu nemoci,když už nevi kudy kam,pošle dál..jsme všichni spokojeni..a 30 kč kolikrát ani nestihne vybrat..

Pan doktor je nejvic v pohode. Doporucuji vsem skolakum a hlavne zaskolakum. Neschopenka behem par minut. Je s nim legrace a 30 korun mu vzdy rad necham... Vrele doporucuji

s panem doktorem jsme všichni z rodiny spokojeni..vždy poradí..příp.odešle,kam je potřeba..nemuže přeci znát vše...chodí i na návštěvy,což ocení hlavne naše babička..děkuji

Velmi dobrý praktický lékař.

chtěla bych se s Vámi podělit o dost hrozný zažitek z ordinace pana Mudr.Jaroslava Novodvorského:
obrátila jsem se na Mudr.Novodvorského s akutním zdravotním problémem, jelikož má obvodní lékařka v tu dobu neordinovala. Den predtím došlo u mne k těžkému traumatickému zažitku a já byla v šoku, doprovázeným částečně ztrátou orientace, úzkostí, zvracením a omdleváním. Pán Mudr.Novodvorsky nejen, že mě odmítnul vyšetřit,ale poskytnul mi odborné kázání o mém spánku, tlaku,(nezná mne však, nevyšetřil mne..) a ironicky mi odpovídal na každý můj problém a nakonec me z ordinace vyhodil. Předtím, než jsem odešla, však zkasíroval svých 30 Czk.
Po 18-ti letém pobytu v zahraničí jsem se vrátila do České Republiky a chci jen říct - a myslím to naprosto vážně - že Vy pane Novodvorský - by jste neměl léčit pacienty, a že za takové chování vůči pacinetům by Vám v jiných zemích vzali povolení zabývat se lékařsdkou praxí.
Nikomu Vás nedoporučuji!!!!!!!!!!!!!!!

Výborný lékař, chodím k němu přes 10 let a vždy pomohl a zdravotní problém vyřešil. Pacienty posílá k odborným lékařům - pokud je to třeba - je to totiž praktický lékař a žádný lékař nemá specializaci na všechno. K pacientům chodí na návštěvy, a to pěšky nebo MHD. Několikrát jsem ho na cestě k pacientovi potkala. Je milý, má smysl pro humor a hlavně lidský přístup - s tím jsem se u lékařů setkala jen málokdy. Stále se průběžně vzdělává (mimochodem to lékaři musejí), dovolenou si bere jen minimálně, takže je téměř stále k dispozici. Ke všem pacientům se chová stejně dobře (i k těm slabomyslným, kterých je mezi námi spousta). Doporučuji!!!

NO nejlepší jek lekaře nepotřebovat.Lékař na svém místě.Od toho prakt.lékař je aby odeslal ke specialistum.Tatam je doba felčarů kteří vás v klidu stáje za husičku operoval.Já jsem spokojen s veškerou péčí a moje rodina si také nestěžuje.Komunikace s pacientem je nutná věc a mam dojem,že vubec nezaleží o čem si lekař vs pacient par minut u vyšetření povídají./to mohl napsat jenom blbec./Reaguji tim na předchozí příspěvek.
Mam jednoduchou radu - nelíbí se ti?NECHOD A JDI JINAM! MNĚ SE LIBÍ TAK CHODIT BUDU!!! ZDAREC

Velmi ochotný a vzdělaný. Naše rodina s ní má dobré zkušenosti, i když ordinuje antibiotika častěji, než je třeba.

Pan doktor léčí mě i celou mou rodinu, všichni si ho chválíme - je profík, vzdělává se, vysvětlí o co jde, jaké jsou možnosti, když si není jistý pošle ke specialistovi. Vřele doporučuji.