Praktický lékař pro dospělé

Středa
13 – 19 hod.
Čtvrtek
...

Opravdový profesionál, jak v přístupu k pacientovi, tak co se znalostí a dovedností týče. Nemá zájem jen na preskripci, velmi často je citlivá a nenapíše něco zbytečně a zase když je to třeba, tak neváhá napsat ani drahý lék. Vždy pomohla na jedničku.

Odbornost, profesionalita, vstřícnost. Víc klient nepotřebuje. A to paní doktorka Nemějcová splňuje. Díky.

K paní doktorce Němejcové patřím už 10 let, bez přístrojů odkázala diagnostikovat lépe, než odborný lékař s přístroji, obě i se setříčkou jsou úžasné

Velice lidský přístup, bezchybná diagnostika, příkladná péče.

S paní doktorkou Němejcovou jsem dlouhá léta velmi spokojen. Nepatřím k žádnému druhu prominentních pacientů, nicméně paní doktorka se ke mně chová vždy vstřícně, vlídně a velmi profesionálně. Mohu ji každému doporučit.

Vždy vyhověla, měla pochopení a byla v rámci možností příjemná:)

Výborná lékařka.

Byla jsem leta pacientkou paní doktorky Němejcové, vždy byla milá, vstřícná a jako lékařka odbornice na svém místě. Škoda, že není takovýchto lékařů více.V mém novém bydlišti mě takováto lékařka schází.Zrovna tak její sestra je velice hodná, ochotná a vstřícná.

K této praktické lékařce chodim 12 let a nikdy jsem s ní neměl problém. Je vstřícná, věcná a vždy mi pomohla s léčbou. Jen škoda, že u ní býva tak moc plno...

Paní doktorka je pro mě tou nejlepší praktickou lékařskou. Nejenže je milá,ochotná, vstřícná, ale pokaždé mi pomohla....Rozhodně nesouhlasím s názory, že je špatná.