Ordinace stomatologa
Šumperská 652, Praha

K pani doktorce uz chodim dlouho. Mam panickou hruzu z navstevy zubare, ale diky ni to zvladam. Je strasne hodna, uklidni me a vse se snazi udelat tak, abych to vydrzela. A ze si pani doktorka nenasadi rukavice? A jako proc? Prede mnou si vzdy poradne umyje ruce a nevidim v tom problem. Pred lety jsem chodila k jedne, ktera mela rukavice i masku a bylo mi to strasne neprijemny. Za me muzu doporucit, chodimr k ni cela rodina. Krasne mi spravila zuby, kdyz jsem se na kontroly bala chodit a je strasne vstricna, kdyz se neco stane, tak me hnedka vezme, i tesne pred ordinacnimi hodinami!

Jsem velmi spokojena.Paní doktorka je šikovná,vstřícná,umí svoji profesi.Hodnotím jako velmi dobré.Dnes se opět objednávám.

Dobrý den,byla jsem u paní doktorky 2x a už mě tam vživotě nikdo neuvidí. Nejhorší šok pro mne byl když se paní doktorka ani neobtěžovala před vyšetřením nasadit rukavice a sahala mi do úst holýma rukama.Už nikdy víc!petra

chtěla bych se Vás prosím zeptat, jestli nevíte, zda paní doktorka přijímá nové pacienty? A ještě bych Vás chtěla požádat, jaké mohu očekávat u paní doktorky ceny za vyšetření, plombu apod. Bohužel jsem se to nikde nedočetla.
Děkuji mnohokrát.

Opravdu vynikající zubní lékařka, která má mnoho zkušeností a rychle správně vše odhalí :-)I její muž a dcera jsou vynikající zubaři. Chodíme k ní celá velká rodina a jsme všichni velmi moc spokojeni. Přejeme paní doktorce a její rodině jen a jen samé poslušné pacienty se kterými bude mít radost pracovat! Iveta Copáková

Můžu říct nejlepší pani doktorka co znám a taky má dobrý personál hlavne laboranta. Jsem velmni spokojena. Velmi ochotná milá a hlavne odborne na vysokej úrovni. Krupárová

Velmi dobrá doktorka mala som problémy so zubami, pretože doktorka pred nou čo ma liečila mi uplne urobila špatne mostík a paní dr Ténaiová mi to dala do poriadku a som jej velmi povdačná, mala som fakt stastie že som sa k nej dostala. Doporučujem. Kruparová

Příjemné jednání, ochotná

Také můžu říct, že paní doktorka je moc ochotná a šikovná. Každopádně bych trošku zaapeloval na čistotu přístroje, který je v záhybech zašlý a zažlutlý,což se neslučuje moc stím, že přístroj je dosti nový. Nevěřím, že to nejde vyčistit.Je to ošklivé a nepříjemné. Ale jinak fajn doktorka i sestřička.

K paní zubařce chodí celá naše rodina,je výborná,milá,ochotná pomoci.