Jana Stříteská (Kabelková), praktický lékař Praha

MUDr. Jana Stříteská (Kabelková)

Praktický lékař Více

Vinohradská, 1513/176, Praha

Bezpečnostní opatření v této ordinaci

Zobrazit

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Přijímám: dospělí

• všeobecný praktický lékař

Umístění: MUDr. Jana Kabelková s.r.o. , praktická lékařka pro dospělé, Vinohradská 1513/176, 13000 Praha 3 Jiný

Výborná komunikace a domluva. Paní doktorka i sestřička vstřícná a milá. Nikdy jsem nečekala v ordinaci déle, než 20 minut. Rozhodně doporučuji.

Změnil jsem praktického lékaře na paní doktorku Kabelkovou a nelituji. Nic není problém. Super domluva, komunikativní, lidský přístup.

Paní doktorka umí velmi dobře kombinovat naslouchání, vysvětlení potíží a léčebné doporučení. Je příjemná a pečlivá, má svoji náročnou práci praktického lékaře ráda. Posílá na do vyšetření nejasných nálezů a velmi dbá na preventivní prohlídky, pro které má vyhrazené ordinační hodiny. I přes zmíněnou pečlivost se snaží pacienty zbytečně nezatěžovat.

O

Pani doktorka prevzala ordinaci po me predchozi praktické a doufám, ze uz na trvalo. Pani doktorka je velice milá, mlada, hezka. Vyptava se na zdravotni stav a vyslechne vas. Necha vas mluvit, ne jako jini doktori. Jsem velice spokojena a odchazela jsem s dobrym pocitem. Dekuji

Very nice sympathetic Doctor. Speaks good English and is very helpful. The surgery in General is very good, from receptionists and nurses to doctors.

• všeobecný praktický lékař