Praktický lékař, homeopatie
Frýdecká 439, Praha

K pani doktorce chodím už radu let, ale az teď mne sklamala. Po jejich novych ordinačnich hodinach jsem čekala 2 hodiny v čekarne i kdyz jsme tam byly 3 lidi, od 10 hod bere lidi na objednani, takze sem se k ni uz vubec nedostala. Takze sem zaklepala na dvere, poprosila o vraceni zdravotni karticky s tim, ze uz tam neminim cekat ani minutu az se pani doktorka rozhodne, jestli bude ordinovat nebo ne. A to jsem se nedockala ani omluvy, ze tak dlouho cekam v cekarne, bez niceho nic mi sestricka vratila karticku a rekla naschle. Tym ma u mne pani doktorka a jeji ordinace velke minus.

Je dobrá

Vy hovada,když nejste spokojeni s pani doktorkou, tak si najděte nejakou jinou a je to...............díky

Paní doktorka Sochorová má velkou zkušenost a je velmi pečlivá a svědomitá.

Je dobrá

MUDr. Sochorová je velmi dobrá praktická lékařka a hlavně velmi zodpovědná.

pacientka Anna

K paní doktorce chodím již několik let a jsem velmi spokojená. Je pravda, že čekací doby jsou celkem dlouhé, ale nevím, jak kdo, ale já čekám všude a nejde o minuty, ale o hodiny. Dokonce i u zubařky, kde jsem byla vždy objednaná na urč. hodinu, jsem čekala i hodiny 2, a to jsem s sebou měla malinké dítě, které na celou čekárnu brečelo. Nicméně jsem nelenila a našla si jiného zubaře. Totéž bych doporučila každému. Kdo není s paní doktorkou Sochorovou spokojený, ať si najde někoho jiného. Já jsem. Dokonce mě tu udivila paní, co psala, že si v prvním trimestru nechala od jiného doktora napsat antibiotika (MUDr. Sochorová jí ne nenapsala) - asi jí nedošlo, že by její dítě mohlo být následky atb. dementrní. A jestli není, tak si může paní gratulovat k velkému štěstí. Já jsem vše v těhotenství nejdříve léčila homeopatií a nedám na ni dopustit. Přeci si nebudu do sebe dobrovolně cpát antibiotika, když nejsou nutná? Mně je zase nepříjemná sestřička, tu bych vyměnila. Paní doktorka je zlatá, vždy mi pomohla a poslala mě na vyšetření, pro jistotu. Já mohu jenom doporučit.

Musim se pridat k tem, kteri praci pani doktorky prilis nekvituji. Pani doktorka mi jiz nekolikrat podala spatne informace. Kdyz jsem prisla s hucenim v usich - mela jsme je totalne zalehnute, uz jsem temer ani neslysela, co mi kdo rika, naopak jsem slysela pouze, jak mi od vlastnich slov rezonuje lebka, pani doktorka mi rekla, ze mam vse od nizkeho tlaku. Nedalo mi to a sla jsem na ORL, kde mi pak doktor rekl, ze mam skoro totalne ucpanou (v obstrukci) Eustachovu trubici a poradny nabeh na tympanosklerozu a divil se, jak jsme s tim tak dlouho mohla byt. Pak me vylecil. V jine navsteve mi pani doktorka diagnostikovala anginu a ihned predepsala antibiotika. Branila jsem se, protoze nejake ty problemy s krkem uz jsem mela za sebou, a mylsim, ze asi anginu, ktera se musi lecit atb, poznam. Pani doktorka na me dost neurvale vystekla, co si mylsim, ze jsem, a ze ona je doktorka. Nedalo mi to a jeste tyz den jsem jela na ORL. Tam mi potvrdili, ze muj stav rozhodne angina neni, a ze si nemam telo huntovat zbytecne antibiotiky. Jindy zase mila pani doktorka spatne vysvetlila spirometrii - na alergologii se mi pak doktorka smala, ze pry to, na co jsme se ji zeptala, staci logika a zdravy rozum, a ze nechape, co mi to kdo napovidal za bludy. Jindy se zase pani doktorka neobtezovala zjistit, co mi vlastne je, ale hned se snazila vse ubit antibiotiky - pro jistotu. Co se tyce pristupu lidskeho, pani doktorka je mi neprijemna, zda se mi, ze pacienty odbyva, ze jsme pro ni jen obtezujici hmyz, kdezto ona je pani doktorka, kterou musi vsichni poslouchat, jinak je zle. Z ordinace se odhlasim.

Přístup paní doktorky Sochorové je velmi profesionální a lidský.Vždy poctivě vyšetří a vysvětlí.Což bohužel dnes není časté.Práci lékařky dotváří velice příjemný a vždy pohodový přístup sestřičky Deváté.Jsem rád,že jsem zaregistrován v této ordinaci.T.J.

Musím uznat že čekání v ordinaci je strašné,kord kdyýž se tam nahrnou babičky a zapomenou kdo za kým je..to mě přímo vytáčí.Myslím že problém je v tom že když vám nic není nechá vás klidně dva týdny doma ale jakmile máte vážnější nemoc nemáte šanci se uzdravit,sám sem to zažil a kdybych nezačal ignorovat její doporučené náštvěy do dnes tam chodím i když sem byl vyléčen...bohužel praktických doktorů je málo