A-Z Praktik s.r.o.
Vinohradská 176, Praha

Výborná lékařka. Vždycky pomůže - je mojí praktickou lékařkou již více než 10 let . Velmi lidský přístup.

Paní doktorka je úžasnáá, moc milá,sympatická a kdykoliv jsem za ní zašla, vždy mi velmi pomohla a to nejen jako praktická lékařka, je velmi všestranná a taky úžasně léčí pomocí akupunktury. A připojuji má moc milou sestřičku:-) Markéta Slunečná

Skvělá praktická doktorka. Sympatická, velice milá a ochotná pomoci. Takových by mělo být víc! Lenka J.

Paní doktorka je velice empatická a pečlivá. Vřele ji doporučuji.

Jitka Kratochvílová

Dnes som sa u pani doktorky zaregistrovala, bez akychkolvek problemov a komplikacii. Pani doktorka bola od prevho telefonatu velmi ochotna a mila a to iste sestricka. Vstupne vysetrenie velmi odborne. Som velmi rada, ze som nasla prave tuto pani doktorku.

Výborná lékařka, spolu se zdravotní sestřičkou vytváří skvělý tým. Radka K.

Výborná lékařka, mohu jen doporučit. Jan Hála

Lékařka je velmi vzdělaná, zabývá se každým pacientem, pracuje bez přestávek, nekouří, jak někdo psal, spolupracuje s velmi dobrými specialisty, mohu jen doporučit.
Irena Vildová

S paní doktorkou jsem velice spokojená. Má milý přístup a vždy mi se vším pomohla.

Paní doktorka je miláček a vděčím jí za svůj život. J. Rudolf, pacient