Moje Ambulance
Budova A, Prosecká 851/64, Praha

S jedním paní doktorky jsem byla velice spokojená. Byla velice profesionální a ochotná. Ve svých 71letech jsem potřebovala potvrzení na řidičský průkaz a bez problémů mi toto vystavila.

Umístění: Moje Ambulance Jiný

Nejhorší doktorka, nikomu ji nedoporučuji, neposlouchá vůbec, nesnaží se ti pomoct, píše do zprávy co chce a nadává proč jste k ní vůbec přišla. Trápili mě bolesti břicha a chodila jsem k chirurgovi pak na gynekologii do kola, protože paní doktorka nechtěla řešit můj problém.

Umístění: Moje Ambulance

Arogantní, povýšená, drzá... Pro příště se této doktorce vyhnu velkým obloukem. Do zprávy si píše co chce, a když ji opravíte, že takový problém ale nemáte, tak po vás vyštěkne, že přece "není blbá a ví, co to znamená, ale nechce se jí to vypisovat. Ale že to teda smaže a přepíše, když ji kontrolujete!"
No zkrátka, nikdy více.

Umístění: Moje Ambulance

U paní doktorky jsem byla před rokem a nyní po druhé. Stejně jako minule, tak i nyní byla nepříjemná, arogantní až drzá. Absolutně neprofesionální chování bez projevu jakékoli úcty a respektu k pacientovi. Na všechny dotazy jen odsekávala. Zajímá mě můj zdravotní stav a co znamená to či ono, ale paní doktorka má evidentně pocit, že to vědět nepotřebujeme. Co se ošetření týče, na rýmu a kašel mi předepsala šest různých druhů léků, které jsem měla brát všechny naráz, jen v různých rozestupech. Nejsem odborník, ale množství a kombinace všech léků mi přišla spíš ještě na zkažený žaludku a „oddělání“ jater. O hromadě všech častých nežádoucích účinků dohromady ze všech léků ani nemluvě. Jeden den jsem zkusila vše brát a k viróze se mi přidala bolest žaludku a nespavost. Samozřejmě chápu, že výskyt nežádoucích účinků je individuální, ale při tom množství mě to nepřekvapilo. K této doktorce už nepůjdu, od lékaře chci minimálně profesionální a vstřícnější přístup.

Mám s paní doktorkou dobrou zkušenost, moc milá, ochotně poradí a snaží se vyřešit problém co nejlépe a nejrychleji! Nyní ordinuje v Praze na Lužinách.

Doporučuji!

Neprofesionální, arogantní, nepříjemná. Každá návštěva této lékařky je pro mne trestem. Vždy se tváří, jako bych ji obtěžoval, že její práce je důležitější než moje problémy.

Dobrý den paní doktorka je velmi milá ochotná a velice pečlivá moc mi pomohla zajistit mi invalidní duchod . dOPORUČUJI jANA

Paní doktorka byla nepříjemná, používala posměšný tón (takové mladé nic nebude, to si jenom myslíte). Nazývala mě dívenkou, div že mi netykala. Po výsledku CRP 11 mi předepsala antibiotika, že to teda je nastupující viróza. Když jsem to řekla před mou známou zdravotnicí byla dost v šoku, že u takového výsledku se antibiotika nenasazují, protože na to stejně nezaberou. Nenasadila jsem je a samozřejmě viróza nikde. K této lékařce už raději příště ne.

Paní doktorka mi sdělila: ,,Vy inženýři , vy jste nejhorší. Vy přírodě vůbec nerozumíte. Jak můžete položit tak hloupý dotaz." Pouze jsme se zeptala, co mám za virovou infekci. No, zkrátka, radost chodit k paní doktorce.

Nemám komentář přímo k této paní doktorce, i když jsem u ní nedávno byla a neporadila mi. Střelila několik nemocí od boku a napsala několik doporučenek .. Co mi ale nejvíce vadí je dlouhá čekací doba, protože kvůli tomu jsem přešla od své předešlé lékařky. I jako objednaný pacient budete čekat minimálně půl hodiny! Dovolat se tam nedá. Zdravotní kartu od mé lékařky si nevyžádali, ačkoliv tak mi to bylo původně řečeno. Zkrátka: nedoporučuji!