Běhounkova 2534/67, Praha

Umístění: Ordinace Konzultace

Mám prozatím velice dobré zkušenosti s MUDr. Hrdinovou. Lidi si většinou stěžují, že jim doktorka nepomůže, ale zapomínají, že je třeba říci přesně, co kde bolí, jak atd. Samozřejmě, že dnes chybí velké zkušenosti starých praktiků, dnes se moc zkušeností nepředává a málokterý doktor je vševěd, to by asi lidem vyhovovalo nejvíce. Vždy u mě velice kvalitní vyšetření, rady, možnosti, případně doporučení ke specialistovi. Takže za mě úplně bezproblemů, zkrátka je to někdy i o lidech, když budu hulv.. át a dělat machra, musím počítat, že na to dojedu. Ještě musím pochválit sestru (tu v ordinaci, ne moji), dělá svoji práci velice dobře a organizovaně, je moc šikovná.

Umístění: Ordinace Záněty v urogyn oblasti

Pani doktorka me bohužel i přes moje prosby neposlala na žádná vyšetření. Do ordinace jsem přišla s bolestmi a ve špatném psychickém stavu. Bohužel me poslala domu s homeopatickymi sedativy. Ještě tentýž den jsem si volala sanitku, protože díky bolestem jsem nemohla chodit.

Umístění: Ordinace

Navštívila jsem doktorku Záchovou a byla jsem nadšená její profesionalitou, citlivostí a velkými znalostmi z různých medicínských odvětví. Díky

První návštěva před těhotenstvím, registrace byla příšerná - vyplnění 4 papírů A4 a po odevzdání se mě mudr. ptala na to samé znovu ??? Nechápu... Pak jsem ji dlouho nepotřebovala, ale nyní po 2,5 letech jsem přišla s dost akutním problémem - nechala mě čekat 3 dny, než mě poslala na odběry a moje oteklé ruce nechce řešit, neboť se prý urovná samo !!! Ruce ke své práci potřebuji a neřešení opravdu nesnáším !!! Nedoporučuji i kvůli častěmu střídání lékařů v ordinaci - jedna lékařka vnucuje homeopatika, další zase tuto léčbu zavrhuje - naprosto je protiřečí...

Tak tuhle lekarku jsem vydela jen jednou kdyz jsem se byla zaregistrovat, jsem tam uz cca 3 roky a pokazde je tam jina lekarka,,, je sice pravda ze jsem tam byla jen par krat,,,ale radeji tam nechodim,, jo a nebyla moc prjemna

Jenom slova uznání, zájem o pacienta, vyčerpávající vstupní pohovor. Je vidět, že chce lékařka pacienta poznat - i v širších souvislostech. Příjemné vlídné prostředí, ochotná sestřička. Toho, že jsem změnil praktického lékaře a jsem nyní zde, rozhodně zatím nelituji.

Vykazala uplny nezajem o akutni pripad, zapomela dat predpis i na praski proti bolesti. Vrele nedoporucuji.

Jsem u pani doktorky 2 roky, za tu dobu jsem ji videla jen 1krat. Ze zacatku mi moc nevadilo,ze se lekari stridaji, popravde jsem si oblibila zastupujici dr.Schejbalovou, a proste jsem chodila k ni. Ovsem kdyz v pondeli prijdete nemocni, pozvou si vas na kontrolu ve stredu, kde jine lekarce musite opet vysvetlit co se delo, jake leky ted vubec mate a nedejboze, abych bych byla nemocna dele, protoze ve finale jsem za 14dni nemoci slysela snad 4diagnozy od ruznych lekaru. A do toho neustale jedine novinky, ktere mi chodi do mailu jsou, ze vlastne oficialni ordinacni hodiny vubec neplati a snad kazdy tyden mi prijde mail, jak se vlastne bude ordinovat a ze se vlastne neordinuje...
Dnes jsem ve fazy, ze radsi lezim doma nemocna a k lekari nejdu, protoze vlastne ani nevim, jestli presto, ze je ordinacni doba tam vubec nekdo bude a kdyz, tak nevim kdo. Navic mi prijde, ze i pres objednaci system se stejne ceka - naposled jsem objednana cekala 3/4hodiny, coz mi prijde dost.
Kdyz to shrnu, jsem zklamana a v tuto chvili hledam noveho JEDNOHO lekare, ktery BUDE ordinovat a NEBUDE mit porad dovolenou. Skoda.

Před rokem jsem psala do hodnocení, že Dr. Hrdinová je skvělá. Nyní si již nejsem jistá, neboť za celý rok jsem neměla možnost se s ní v ordinaci setkat, jelikož stále pracuje jen jeden den v týdnu a moje nemoci se nechtějí projevovat na povel jen v úterý, kdy ordinuje. Dr. Schejbalová již také odešla a s ostatními dvěma lékařkami nejsem spokojená vůbec, recepty si většinou celé hradíte sami, pokud už vám něco předepíší. Většinou ale dostanete rady, co si máte v lékárně zakoupit bez receptu a hlavně za nemalé peníze. Tak si říkám, proč si paní doktorka Hrdinová otevírala novou ordinaci, když nemůže kvůli dítěti pracovat na plný úvazek jako většina praktických lékařů. Přece každý pacient by chtěl mít jen jednoho svého praktického lékaře, ovšem ne pouze jeden den v týdnu. Tady mi to připomíná službu nedávnou otevřenou a brzy zavřenou v jednom obchoďáku, kde bylo také několik praktických lékařů, ale ani jeden ten váš, který by vás znal.Osobně si hledám nového praktického lékaře.

Slabé hodnocení není pro dr. Hrdinovou, ale její ordinaci, kde se střídají 2 lékařky a ona sama, ovšem jen jeden jediný den. Pokud lékařky napíší recept, většinou si léky plně hradí pacient. Zprvu jsem měla pocit, že paní doktorce jde hlavně o pacienta, nyní myslím, že jim všem jde jen o peníze a aby malá ordinace uživila 3 lékařky. Na odborné vyšetření se většinou nedostanete nebo je odkládáno velmi dlouho. Nyní vše korunuje jedna z lékařek, která Vám vnucuje homeopatika, ačkoliv předem sdělíte, že o ně nestojíte. Obávám se, že paní doktorce brzy pacienti utečou