DENT 11 s.r.o.

Jsem praktický zubní lékař s osvědčením odbornosti ČSK. Nejvíce se věnuji záchovné stomatologii (výplně a ošetřování kořenových kanálků), dále proteti...

Léčené nemoci

• Zubní kaz
  • Váčky pod zuby
  • Zánět zubního nervu

• zubní lékař - stomatolog

Umístění: DENT 11 s.r.o.

Moderní ordinace a její vybavení, objednání na čas bez čekání, nejnovější způsoby léčby... a hlavně nejmilejší a nejšetrnější zubařka, jakou znám. Dříve jsem se návštěvy zubaře vždy obávala, ale poté, co jsem přešla k MDDr. Janě Dolečkové, jsem naprosto v klidu - i když jdu na trhání zubů moudrosti (nikdy bych nevěřila, že i tento výkon může být tak rychlý a naprosto bez bolesti).

Ráda bych vyzdvihla především naprosto profesionální a lidský přístup, vše je jasně a názorně vysvětleno ještě před zákrokem a samotný výkon je naprosto bezbolestný. Za paní doktorkou bych jezdila i přes půl republiky, jiného zubaře už nechci. Chodíme k ní celá rodina včetně našeho ročního prcka.

Tady není vůbec co řešit, chodíme k paní doktorce i s naší dvouletou dcerkou a maximální spokojenost, v 31 letech jsem se konečně zbavil strachu ze zubaře, paní doktorce za vše děkujeme a všem doporučujeme!!!

MUDr. Jana Dolečková

Dobrý den pane Dvořáku, moc Vám děkuji za krásné hodnocení a doporučení. Těšíme se na Vás.

Paní doktorka i sestřička jsou úžasné,vždy dobře naladěné a usměvavé.A samozřejmně šikovné!!!!!Konečně nemám strach chodit k zubaři.Ani můj 7-letý syn.SUPER!!!

MUDr. Jana Dolečková

Dobrý den paní Kotvasová, děkuji za krásné hodnocení.

Doporučuji všem, neuvěřitelný lidský přístup, pohoda a klid. Doporučujte všichni všem !!!!!!!!!!!!

Andělé nežijí v nebi,žijí mezi náma. To pochopíte až si sednete na to hrozné křeslo, které už nadále pro vás hrozné nebude.

Nejlepší - paní doktorka mě zbavila strachu ze zubního ošetření. Výborný a citlivý přístup - vše vždy jasně vysvětlí a samotné úkony provádí na jedničku. Neměnila bych i přesto, že plomby nejsou hrazeny ZP. Za 100% kvalitu si ráda připlatím.

Paní doktorka je skutečně profesionál na svém místě! Je velmi citlivá, její péče je doopravdy bezbolestná. Na závěr mi vždy ukáže obrázky, které nafotila v průběhu zhotovování plomby a já tudíž vím, jak celý průběh ošetření probíhal a jak nádherně nyní moje zuby nypadají. Má zlaté ruce!!!

Potvrzuji výše napsané...mě se nikdy nestalo, že bych u zubaře usnul...u paní doktorky ano...je skutečně skvělá.

Sympatická, citlivá a ochotna podat pacientovi vysvětlení a to dokonce i takové, ohledem kterého jsem se neptala já, ale sama si něčeho všimla. K dětem přátelská. Hodně usměvavá a vyvolávající dojem důvěry. Jsem u ní klidná, co se u jiných doktorů nestává často. Firma však není levná.

Výborný přístup k dětem, dokázala přesvědčit naší 6letou dceru ke spolupráci bez jediné slzičky, což je v jejím případě nadlidský výkon :-) Velice milá, ochotná vysvětlit všechno, čemu laik nerozumí.