Strossmayerovo náměstí 6, Praha

Umístění: Ordinace Jiný

Chodím k panu doktorovi 4 roky a vždy bylo vše v pohodě. Hlavě sestřička je milá a super. Vždy mi vyšli vstříc.
Líbí se mi, že se zde nepředepisují na vše zbytečně antibiotika.
Pan doktor Zámečník je takový svérázný a vypadá někdy dost otráveně :D ale ve skutečnosti je v pohodě, když se s ním trošku víc bavíte.

S panem doktorem jsem spokojen už léta. Nikdy mě neodmítnul, a vždy odcházím s dobrými pocity. Pokud nemohu přijít, bez čekání mi zašle požadovaný potřebný lék. Děkuji i sestře za vzorné chování.

Umístění: Ordinace Jiný

Opravdu pana doktora nedoporucuji.
Kdyz jsem na nej mluvila, nezvedl hlavu od novin, mela jsem pocit, ze ho obtezuji, pred kazdou navstevou jsem mela pokazde stazeny zaludek a blbe ocekavani v jake zrovna nalade bude.
Jedina sestricka si zaslouzi pochvalu, je opravdu mila a mam pocit, ze ho vlastne na plne care zastupuje.

Pan doktor ma vyradil z registrace bez toho aby ma informoval na zaklade papieru od vzp, ktory mi odmietol zaslat a poistovna ma uistivala ze nic neposielali, ze poistena som nepretrzite. Takze ked som prisla do ambulance odmietol ma vysetrit, s tym, ze som rok a pol uz vyradena ale v aplikaci VZP vidim ze do dnesneho dna berie za mna kapitacnu platbu. Ked som mu to volala tvaril sa urazene, ze ak nie som spokojna, mam si najst ineho lekara
A naviac smrdi od fajcenia.
Ked som potrebovala ziadanku, mal ohromny problem vyhladat kody, ktore do nej potreboval napisat.
NEDOPORUCUJEM ani v ohrozeni zivota!!!

Umístění: Ordinace Jiný

Naprosto nelidský přístup.Nenechal mne doříct větu, neudělal ani odběr, žádanku jsem musela vyprosit

Před třemi dny mě Zámečník odmítl vystavit žádanku na PCR test a to i přes to, že jsem měl akutní příznaky včetně horečky. Prý nevystavuje žádanky na PCR test neočkovaným. Přitom si musí být dobře vědom, že hygiena už to od nového roku nedělá. Ani se nikdo nezajímal proč, jako jestli třeba kvůli zdravotním potížím, nějaké kontraindikaci nebo např. z přesvědčení. Arogantní neprofesionální hloupé a neetické chování.. Přesto dávám jednu hvězdičku, kdysi bejval v pohodě, ale jak koukám na poslední recenze, tak mu asi pěkně hrabe..

Absolutní nezájem o pacienta a nepříjemný do telefonu. Měla jsem vždy pocit,že obtěžuji.
Nedoporučuji.

Umístění: Ordinace Jiný

Volal som pánovi doktorovi Zámečníkovi s tým, že nie som jeho pacient a v ČR nemám zatiaľ lekára. Študujem a žijem tu a potreboval som celkom súrne vyšetriť. Pána Zámečníka to už podľa hlasu v telefóne otrávilo. Povedal ale, aby som prišiel. V čakárni nikto nebol, išiel som rovno do ambulancie. Pán Zámečník ma bleskurychle vyšetril, na nič - okrem môjho úvodného popísania problému v 1 vete - sa ma nespýtal, a hlavne, mi nič nepovedal. Len sestričke nadiktoval, aké lieky mi má predpísať. A to bol koniec vyšetrenia. Takže za mňa absolútny nedostatok péče a komunikácie s pacientom. Rozumiem, že nie som jeho pacient a nie som ani poistený v ČR, ale už keď ma prijal, myslím, že ma mohol riadne vyšetriť a liečbu so mnou komunikovať. Obzvlášť, keď mu tam žiadni ďalší pacienti nečakali.

Umístění: Ordinace Jiný

Byl jsem se k panu doktorovi přihlásit jako nový pacient. Přihlášení proběhlo bez problémů. Pan doktor se zeptal na pár otázek o zdravotním stavu mém a mé rodiny a změřil tlak. Za 5 minut jsem byl hotov. Nic jiného jsem od registrace ani nečekal. Jaké překvapení přišlo když jsem zjistil že si toto "vyšetření" pan doktor vykázal jako preventivní zdravotní prohlídku přičemž neprovedl ani zákonem stanovené minimum které musí preventivní prohlídka obsahovat. Když teď budu chtít jít na regulérní preventivní prohlídku, tak si ji budu muset uhradit.
Nevadí mi fakt že jsem byl za 5 minut pryč. Byl jsem se jen zaregistrovat jako nový pacient. Vadí mi fakt, že mě pan doktor připravil o preventivní prohlídku.
Další věc která mě osobně vážně vadí je že jsme uprostřed pandemie Covidu a pan doktor neměl ani pořádně nasazenou roušku.
Nemůžu hodnotit jaký je doktor nicméně na mě působil otráveně až jsem měl pocit že ho moje přítomnost obtěžuje a nemůže se dočkat až odejdu.

Kdybych mohl dát 0 hvězdiček tak to udělám. Takhle je tam 1 hvězdička a to jen díky sestřičce která byla milá, vstřícná a profesionální.

Umístění: Ordinace Jiný

MUDr. Zámečník je úžasný doktor a odborník spolu se svojí zdrav.sestričkou Ivankou. Kdykoliv jsem tam byla se sebou nebo se synem byla mi poskytnutá ta nejlepší péče.