Praktický lékař pro dospělé
Vranská 18/620, Praha

Pana doktora znám již spousty let...Je to takový rodinný lékař. Když tenkrát pracoval jako závodní lékař, tak dělal u mé babičky a chodíme k němu všichni. Je to muž na svém místě, vždy velmi milý, vstřícný, všechno důkladně vysvětlí, ale pomůže i po psychické stránce. Nikdo nikoho nenechá ve štychu. I když se u pana doktora vždy dlouho čeká, tak to stojí za to! Pro mně číslo 1 :)

1 - Velice lidsky, prijemny a kvalitni lekar! Vzdy pomuze! Mohu ho jen doporucit!
Ano uznavam, ze s nedodrzovanim ord. hodin a zakecavani se je mensi/vetsi katastrofa. Ale byla jsem poucena sestrickou, ze "na blind" tam nikdy neradno chodit! Nejdriv je nutno zavolat a zjistit, kdy tam dr. bude a pak obrnit se trochou trpelivosti pri cekani.
2 - Sestricka je skvela! Nerozumim proc ma tolik negativnich reakci. Ma trochu zvlastni intonaci a ton hlasu, na kt. je potreba si zvyknout, ale kdykoliv je cokoliv potreba, tak zaridi. Za cela ta leta (11) jsem s ni nemela jediny problem, prave naopak, povazuji ji za velice ochotnou a jsem za ni vdecna.

Pan doktor je super jen si člověk musí zavolat aby se s ním setkal ale můj názor zní do čekárny nelezu když mám horečku stou se leží doma v posteli jednou jsem u pana doktora čekala na nějaké potvrzení a ležela tam nějaká holka a svíjela se tam v horečkách a pak se člověk nemá nakazit někteří lidé jsou neuvěřitelní SOBCI !!!!!

Mám na pana doktora dvoji nazor - respektive neco se mi nelibi, neco se mi libi. Nelíbí se mi, že nefunfuje jako klasicky praktiky lekar, který by měl ordinační dobu a v té době BYL PŘÍTOMEN. Když mi bylo hrozně mizerně, tak jsem s teplotou trpělivě čekala v čekárně, a po 45 minutách jsem se dozvěděla, že v ordinančí době je přítomna pouze sestra. Tak to se mi opravdu nelíbí.
Jinak pan doktor je moc milý, je to praktik - profesionál, i když se často zapovídá, tak vždy okolo zdraví svého pacienta. Je to pečlivý doktor, ale bohužel se přehlásím jinam, musím mít jistotu, že když mi je zle, mám kam jít.

Lékař, který nikdy nepřestal být člověkem.

Osobní přístup, snaží se skutečně a upřímně pomoci, i když jej to stojí více času, než kdyby jednal "šablonovitě". V ordinaci je poněkud kud obtížné jej zastihnout, ale v době, kdy tam bývá, je tam skutečně tak dlouho, dokud se všem pacientům nestačí dostatečně věnovat.

Pan doktor je supr. Nejlepší obvodní lékař, jakého jsem kdy měla. Jeho přístup je nesmírně lidskej, příjemnej. Vždycky mi určil diagnózu přesně, poslal na vyšetření, aniž by kvůli tomu dělal opičky proč to nejde a proč by to mělo být zbytečný. Nemocná jsem tak 1x za rok za dva, takže nejsem jeho pravidelnou pacientkou, ale když už tam musím, tak vím, že mi naordinuje léky tak, že mě brzy postaví na nohy. Navíc je i celkem ukecanej, což je bonus k vyšetření :-) Neustále si drží vědomosti v kurzu i s novinkami v léčbě a od doby, co chodím k němu (12 let), tak mi ani jednou naštěstí nepředepsal antibiotika - když jsem k němu šla na kontrolu po té, co ke mně musel lékař z pohotovosti, tak se MUDr. Podzimek celkem zděsil, proč mi kolega z pohotovosti dal zbytečně taková antibiotika, která na mé tělo měla účinek skoro jako "atomová bomba". Jinak, jo jo, sestra...je občas babizna, i do telefonu, ale naučila jsem se ji brát takovou jaká je - vždyť mě léčí pan doktor a ona ne. Je celkem neochotná a dokáže být nepříjemná a na to, že pracuje s lidmi, tak by měla mít vřelejší přístup - vždyť tam žádnej pacient nechodí jen z dlouhý chvíle na kafe. Ale zaplať pánbůh za pana doktora, je to zlatej člověk.

Pan doktor Podzimek je jeden z nejlepších praktických lekařů v Čechach.
Nikdy jsem neměl s ničím problém,kupodivu ani s těmi pozdními příchody:)

Pan doktor Podzimek patří k těm lepším praktickým lékařům. Pokud si člověk odmyslí popisovaný nešvar s pracovní dobou, nenajdete v celých Modřanech a možná ani na Praze 4 celkově lepšího praktika. Je vstřícný, nemá problém pacienta odeslat na libovolné vyšetření, pracuje s ním důkladně na anamnéze a opravdu mu na něm záleží. To jsou atributy, které se vidí málokde. Navíc je to jeden z mála praktických lékařů, kteří si neustále rozšiřují své vědomosti v oboru. Rád bych ho doporučil, ale mám dojem, že už nové pacienty nepřijímá.

Pan doktor je skutečně výborný, přátelský a vstřícný. Stále se vzdělává nad rámec běžných povinností.
Pokud Vás někam doporučí, tak k těm nejlepším.
Nové pacienty moc nebere, protože jich má moc a tak je čekárna plná, navíc pozdě přichází, to je způsobeno tím že ordinuje na více místech. Medicíně se věnuje v podstatě od rána do noci a ještě si s vámi stihne popovídat.
Měl bych mu spíš dát doporučení Nejhorší, aby měl víc času na odpočinek a něco ho nesklátilo.