V Úvalu 1/84, Praha
Fakultní nemocnice v Motole, LDN (mapa)

Všeobecná zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna
Profesora Veselého 493, Beroun
Rehabilitační nemocnice Beroun (mapa)

Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

U
Umístění: jiné místo

Dobry odbornik, ochotny, vstricny. Vsechno vyslechne a vysvetli, nemate dojem, ze ho obtezujete jak se to casto stava u jinych lekaru. Ordinuje i v soukrome ordinaci, takze neni problem se hned obejdnat, zadne cekaci lhuty. Doporucuju!

Marie Bělinová
17,1,2013 Pan doktor Jan Němec je velmi výborný operatér. Operoval mně pravé koleno a zároveń musel
řešit operaci kolenních vazů.Operace byla náročná a jsem velice spokojená.Chtěla bych mu i touto cestou velice poděkovat.

Taky rozhodně doporučuji, byla jsem velmi spokojená. Dobrý diagnoza, následná péče i odborné rady. A rozhodně nemám dojem, že by chtěl na pacientech hlavně vydělávat. Je to vidět i v čekárně, kde má vždycky velmi plno. Lidský a pragmatický přístup mi naprosto vyhovuje.

pan doktor Němec je odborník na pravém místě.Je to vynikající člověk.Mám s ním ty nejlepší zkušenosti.Je to vynikající operatér.Mohu jen a jen doporučit.Operoval mě v motole před 2 roky a operace a následující pooperační léčení vše v pořádku.Tohoto lékaře si hluboce vážím