Adresy (3)

V Úvalu 84, Praha
Klinika dětské a dospělé ortopedie a traumatologie 2.LF UK a FNM

Na tento adrese online kalendář není aktivní


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní ortopedů v okolí
Profesora Veselého 493, Beroun
Rehabilitační nemocnice Beroun

Na tento adrese online kalendář není aktivní


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní ortopedů v okolí
Pod Marjánkou 12/1906, Praha 6
ORP CENTRUM s.r.o.

Na tento adrese online kalendář není aktivní


Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna
Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní ortopedů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
19 názorů

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
Ověřeny pacient

Pan doktor Kotaška,skvělý člověk a operatér. Měl jsem štěstí,že jsem se dostal do jeho rukou. Totální endoprotéza levého kolene by se mohla prezentovat,jako školní případ.

Jan Vodička,Praha 5


Ověřeny pacient

Doktor s velkým D, lékař s velkým L. Mám u doktora Kotašky za sebou arthroscopie obou kolen (menisků) v rozmezí 4 měsíců. Naprosto famózní přístup, respektuje Vaše důvody (i výmluvy), načež vysvětlí důvody nutnosti včasného zákroku či rehabilitací. Volila jsem berounskou rehabilitační nemocnici, kde jsem s přístupem celého personálu naprosto uchvácena. Pan doktor Kotaška Vás ještě před operací přijde pozdravit a popovídat a následně i po operaci, kdy Vám sdělí průběh operace a sdělí pooperační den kontroly. Kontroly v naprosto uvolněné atmosféře a se zájmem, jak probíhá rozcvičování. Tomuto doktůrkovi vřele děkuji za naprosto perfektní práci a jsem šťastná, že mohu opět fungovat jako za mlada.
Vřele doporučuji.


Ověřeny pacient

Pan doktor mi letos prováděl totální výměnu obou kolenních kloubů. Je to vstřícný, empatický lékař, opravdový umělec ve svém oboru. Děkuji, pane doktore, a přeji Vám hodně osobního štěstí!


A
Ověřeny pacient

Pan doktor Kotaška je velice příjemný, milý, vstřícný k pacientům , vždy mi pomůže zbavit se mé bolesti.Navíc se dlouho nečeká v čekárně, jde to tam jako po másle. Zappová Alena, dávám pět hvězdiček.


Ověřeny pacient

Osm mesicu po operaci kolene u Jana Kotasky v Motole jsem ve 40 letech zabehl svuj prvni maraton v zivote.


Ověřeny pacient

Velice milý,vstřícný a hlavně doktor s velkým P na svém místě. Jemu vděčím za to,že se mé koleno dává již opět dohromady. Při naší kvalitě zdravotnictví je jeden z mála,co nekouká na sebe a záleží mu na pacientovi. Děkuji pane doktore.


M
Ověřeny pacient

Skvělý pan doktor. Negativní recenze ignorujte. Byl jsem s kolenem u primáře na Františku, možná jen operace, byl jsem dále ve Vojenské nemocnici, možná jen operace, byl jsem u pana Kotašky, předepsal mi rehabilitace, nějakých 18 návštěv, vybral sem si Berounské rehablilitační středisko a 99% bolesti odstraněno. Přístup k pacientovi naprosto uvolněný, usměvavý a o odbornosti nepochybuji!! Jako bonus ještě pan doktor odhalil mou nově vytvořenou plochost nohou, se kterou jsem za ním vůbec nešel! Předepsal mi vložky do bot na míru a opět velká spokojenost. Více těchto vstřícných doktorů bych si přál. I když raději se doktorům vyhýbám :)


P
Ověřeny pacient

Skvělý doktor s nadstandardním přístupem k pacientovi v podmínkách českého zdravotnictví. Odborník, vynikající chirurg a milý člověk. Doporučuji.


L
Ověřeny pacient

Ochotný,příjemný,dokáže podrobně vysvětlit diagnozu,po dlouhé době jsem se konečně dostala k panu doktorovi kterýmu na pacientovi záleží a má zájem mu pomoci.Jsem ráda že mohu být jeho pacientkou,a věřím mu.


~
Ověřeny pacient

Parádní doktor: milý a chápavý profesionál, který nenabízí dočasné varianty, ale efektivní řešení. Na dotazy mi srozumitelně, trpělivě a bez vytáček odpověděl, operaci (koleno) provedl na výbornou a bez jakýchkoliv komplikací a bolesti – se vším absolutní spokojenost. Jeho péče a lidský přístup jsou příkladné, mohu ho jen doporučit. Vaše uzdravení ho opravdu zajímá a bude o vás perfektně postaráno.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

5 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz


 • Dobrý den.Pane doktore chtěla jsem se zeptat kolik stojí u vás aplikace Injekce Hyaluronová kyselina do kolene předem děkuji za odpověd Hezký den

  Používám injekce Hyal one a doplatek pacienta na tento preparát je 1200 Kc, zbytek hradí zdravotní pojišťovna.

  MUDr. Jan Kotaška

 • Dobrý den, mám coxartrozu obou kyčlí a u pravé kyčle mám velké bolesti i v klidu a v noci. Absolvovala jsem rehabilitace, které mi však nepomohly a bolesti mi ztěžují normální život, chodím již s hůlkou nebo s berlí, ale vzhledem k mému věku 52 let jsem se chtěla zeptat na operaci kyčelního kloubu na vašem pracovišti. Děkuji s pozdravem

  Objednejte se ke mně na ambulanci do Motola, podíváme se na to.

  MUDr. Jan Kotaška

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

Zkušenosti