MUDr.

Jan Kotaška verifiedCreated with Sketch.

Ortoped

Kontaktní informace

Nejnovější názory

 • Pan doktor Kotaška,skvělý člověk a operatér. Měl jsem štěstí,že jsem se dostal do jeho rukou. Totální endoprotéza levého kolene by se mohla prezentovat,jako školní případ.

  Jan Vodička,Praha 5

 • Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

  Petr Teyssler
  Petr Teyssler
  Ortoped
  V Úvalu 1/84, Praha
  Pana doktora Teysslera mohu jen doporučit, před rokem a půl operoval mé dceři oba palce na nohou. Jeho přístup,… Více

  Jan Hach
  Jan Hach
  Ortoped
  V Úvalu 1/84, Praha
  Jako píše kolegyně Lucie, také jsem si pochroumal vazy v koleni a také dnes již nepociťuji nějaké potíže... Koleno… Více

  David Jonáš
  David Jonáš
  Ortoped
  V Úvalu 1/84, Praha
  U pana doktora jsem byla na pohotovosti v Motole a vše opravdu na jedničku. Přišla jsem s vodou v koleni. Nechal… Více

  Tomáš Krůta
  Tomáš Krůta
  Ortoped
  V Úvalu 84, Praha
  Výborný lékař - diagnostik a operatér, doporučuji, v naší rodině již odoperoval 3 členy, všichni jsme bez následků… Více

  Luděk Žmolík
  Luděk Žmolík
  Ortoped
  V Úvalu 84, Praha
  Pan doktor Luděk Žmolík je odborník na svém místě s velmi lidským přístupem k pacientům. Ve své ordinaci v Kartouzské… Více

  Otázky pacientů

  Obáváte se o své zdraví?

  Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

  Zeptejte se naších lékařů
  Jan Kotaška
  Jan Kotaška
  Ortoped
  Beroun
  Objednejte se ke mně na ambulanci do Motola, podíváme se na to.

  Hodnocení pacientů

  5

  Obecné skóre
  19 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
  • Pan doktor Kotaška,skvělý člověk a operatér. Měl jsem štěstí,že jsem se dostal do jeho rukou. Totální endoprotéza levého kolene by se mohla prezentovat,jako školní případ.

   Jan Vodička,Praha 5

  • Doktor s velkým D, lékař s velkým L. Mám u doktora Kotašky za sebou arthroscopie obou kolen (menisků) v rozmezí 4 měsíců. Naprosto famózní přístup, respektuje Vaše důvody (i výmluvy), načež vysvětlí důvody nutnosti včasného zákroku či rehabilitací. Volila jsem berounskou rehabilitační nemocnici, kde jsem s přístupem celého personálu naprosto uchvácena. Pan doktor Kotaška Vás ještě před operací přijde pozdravit a popovídat a následně i po operaci, kdy Vám sdělí průběh operace a sdělí pooperační den kontroly. Kontroly v naprosto uvolněné atmosféře a se zájmem, jak probíhá rozcvičování. Tomuto doktůrkovi vřele děkuji za naprosto perfektní práci a jsem šťastná, že mohu opět fungovat jako za mlada.
   Vřele doporučuji.

  • Pan doktor mi letos prováděl totální výměnu obou kolenních kloubů. Je to vstřícný, empatický lékař, opravdový umělec ve svém oboru. Děkuji, pane doktore, a přeji Vám hodně osobního štěstí!

  • A

   Pan doktor Kotaška je velice příjemný, milý, vstřícný k pacientům , vždy mi pomůže zbavit se mé bolesti.Navíc se dlouho nečeká v čekárně, jde to tam jako po másle. Zappová Alena, dávám pět hvězdiček.

  • Osm mesicu po operaci kolene u Jana Kotasky v Motole jsem ve 40 letech zabehl svuj prvni maraton v zivote.

  • Velice milý,vstřícný a hlavně doktor s velkým P na svém místě. Jemu vděčím za to,že se mé koleno dává již opět dohromady. Při naší kvalitě zdravotnictví je jeden z mála,co nekouká na sebe a záleží mu na pacientovi. Děkuji pane doktore.

  • M

   Skvělý pan doktor. Negativní recenze ignorujte. Byl jsem s kolenem u primáře na Františku, možná jen operace, byl jsem dále ve Vojenské nemocnici, možná jen operace, byl jsem u pana Kotašky, předepsal mi rehabilitace, nějakých 18 návštěv, vybral sem si Berounské rehablilitační středisko a 99% bolesti odstraněno. Přístup k pacientovi naprosto uvolněný, usměvavý a o odbornosti nepochybuji!! Jako bonus ještě pan doktor odhalil mou nově vytvořenou plochost nohou, se kterou jsem za ním vůbec nešel! Předepsal mi vložky do bot na míru a opět velká spokojenost. Více těchto vstřícných doktorů bych si přál. I když raději se doktorům vyhýbám :)

  • P

   Skvělý doktor s nadstandardním přístupem k pacientovi v podmínkách českého zdravotnictví. Odborník, vynikající chirurg a milý člověk. Doporučuji.

  • L

   Ochotný,příjemný,dokáže podrobně vysvětlit diagnozu,po dlouhé době jsem se konečně dostala k panu doktorovi kterýmu na pacientovi záleží a má zájem mu pomoci.Jsem ráda že mohu být jeho pacientkou,a věřím mu.

  • ~

   Parádní doktor: milý a chápavý profesionál, který nenabízí dočasné varianty, ale efektivní řešení. Na dotazy mi srozumitelně, trpělivě a bez vytáček odpověděl, operaci (koleno) provedl na výbornou a bez jakýchkoliv komplikací a bolesti – se vším absolutní spokojenost. Jeho péče a lidský přístup jsou příkladné, mohu ho jen doporučit. Vaše uzdravení ho opravdu zajímá a bude o vás perfektně postaráno.