Jan Kotaška, ortoped Praha

Klinika dětské a dospělé ortopedie a traumatologie 2.LF UK a FNM

Pod Marjánkou 12/1906, Praha 6
ORP CENTRUM s.r.o.

Umístění: Rehabilitační nemocnice Beroun Jiný

Pan doktor má milý a sympatický přístup. Jde rovnou k jádru problémů a nemlátí prázdnou slámu. Je to fajn chlap.

Umístění: Rehabilitační nemocnice Beroun Jiný

Vřele doporučuji. Naprostý profesionál. Pan Kotaška je člověk na svém místě. Jsem ráda, že jsem měla možnost plastiky LCA u tohoto mistra.

Pan doktor Kotaška,skvělý člověk a operatér. Měl jsem štěstí,že jsem se dostal do jeho rukou. Totální endoprotéza levého kolene by se mohla prezentovat,jako školní případ.

Jan Vodička,Praha 5

Doktor s velkým D, lékař s velkým L. Mám u doktora Kotašky za sebou arthroscopie obou kolen (menisků) v rozmezí 4 měsíců. Naprosto famózní přístup, respektuje Vaše důvody (i výmluvy), načež vysvětlí důvody nutnosti včasného zákroku či rehabilitací. Volila jsem berounskou rehabilitační nemocnici, kde jsem s přístupem celého personálu naprosto uchvácena. Pan doktor Kotaška Vás ještě před operací přijde pozdravit a popovídat a následně i po operaci, kdy Vám sdělí průběh operace a sdělí pooperační den kontroly. Kontroly v naprosto uvolněné atmosféře a se zájmem, jak probíhá rozcvičování. Tomuto doktůrkovi vřele děkuji za naprosto perfektní práci a jsem šťastná, že mohu opět fungovat jako za mlada.
Vřele doporučuji.

Pan doktor mi letos prováděl totální výměnu obou kolenních kloubů. Je to vstřícný, empatický lékař, opravdový umělec ve svém oboru. Děkuji, pane doktore, a přeji Vám hodně osobního štěstí!

Pan doktor Kotaška je velice příjemný, milý, vstřícný k pacientům , vždy mi pomůže zbavit se mé bolesti.Navíc se dlouho nečeká v čekárně, jde to tam jako po másle. Zappová Alena, dávám pět hvězdiček.

Osm mesicu po operaci kolene u Jana Kotasky v Motole jsem ve 40 letech zabehl svuj prvni maraton v zivote.

Velice milý,vstřícný a hlavně doktor s velkým P na svém místě. Jemu vděčím za to,že se mé koleno dává již opět dohromady. Při naší kvalitě zdravotnictví je jeden z mála,co nekouká na sebe a záleží mu na pacientovi. Děkuji pane doktore.

Skvělý pan doktor. Negativní recenze ignorujte. Byl jsem s kolenem u primáře na Františku, možná jen operace, byl jsem dále ve Vojenské nemocnici, možná jen operace, byl jsem u pana Kotašky, předepsal mi rehabilitace, nějakých 18 návštěv, vybral sem si Berounské rehablilitační středisko a 99% bolesti odstraněno. Přístup k pacientovi naprosto uvolněný, usměvavý a o odbornosti nepochybuji!! Jako bonus ještě pan doktor odhalil mou nově vytvořenou plochost nohou, se kterou jsem za ním vůbec nešel! Předepsal mi vložky do bot na míru a opět velká spokojenost. Více těchto vstřícných doktorů bych si přál. I když raději se doktorům vyhýbám :)

Skvělý doktor s nadstandardním přístupem k pacientovi v podmínkách českého zdravotnictví. Odborník, vynikající chirurg a milý člověk. Doporučuji.

5 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den.Pane doktore chtěla jsem se zeptat kolik stojí u vás aplikace Injekce Hyaluronová kyselina do kolene předem děkuji za odpověd Hezký den

Používám injekce Hyal one a doplatek pacienta na tento preparát je 1200 Kc, zbytek hradí zdravotní pojišťovna.

MUDr. Jan Kotaška

• Dobrý den, mám coxartrozu obou kyčlí a u pravé kyčle mám velké bolesti i v klidu a v noci. Absolvovala jsem rehabilitace, které mi však nepomohly a bolesti mi ztěžují normální život, chodím již s hůlkou nebo s berlí, ale vzhledem k mému věku 52 let jsem se chtěla zeptat na operaci kyčelního kloubu na vašem pracovišti. Děkuji s pozdravem

Objednejte se ke mně na ambulanci do Motola, podíváme se na to.