Adresa

Ordinace PL Kobylisy s.r.o.
Střelničná 1680/8, Praha 8, Kobylisy, Praha 8, Praha

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 4 Více


Psychoterapie • 500 Kč


Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Služby a ceník služeb

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Ostatní služby


Střelničná 1680/8, Praha 8, Kobylisy, Praha

500 Kč

Ordinace PL Kobylisy s.r.o.

Zkušenosti

O mně

Od ledna 2014 jsme převzali ordinaci praktického lékaře na poliklinice Čumpelíkova, 5minut pěšky od metra Kobylisy. Ordinace je nově zrekonstruovaná a...

Více

6 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
O
Ověřený profil
Umístění: Ordinace PL Kobylisy s.r.o. Jiný

Pan doktor Kořenek je muž na svém místě. Ačkoli jsem se dostavil jen na rutinní prohlídku, dostalo se mi několika důležitých rad a poznatků, za něž jsem panu doktorovi vděčen. Málo kdo se dnes alespoň snaží o celostnější přístup k pacientům.

Ověřený profil
Umístění: Ordinace PL Kobylisy s.r.o. Změna PL

Pana doktora i další personál na mě působí velmi dobře. Měnil jsem PL z důvodu nespokojenosti jiného praktika a udělal jsem dobře.
Celý tým je parta profesionálních lidí, kteří berou svoji profesi vážně. Veškeré zdravotní problémy konzultují, nenechávají nic náhodě a jejich přístup je příjemný.
Děkuji

V
Ověřený profil

Pana doktora velmi nedoporucuji. Clovek mu musi podsouvat rady a doporuceni, jinak tam sedi a kouka na vas.. poslechl me pres tricko a jen na zadech a pak ledabyle prohmatal krk. Kdyz jsem rekla, ze uz mam letos treti ATB na zanety hltanu a hlasivek, atd..a ze bych tedy chtela jit na krev, tak se velmi podivil a nechapal proc..

MUDr. Jan Kořenek

Mrzí mě, že jste byla nespokojená. Snažil jsem se Vám věnovat. Za svým lékařským vyšetřením, které zesměšňujete, si stojím. Pacienti si častěji stěžují, že lékař nezvedne oči od monitoru, připomínka, že na Vás koukám je překvapující. Když máte rozdílnou představu o dalším postupu, který mi sdělujete, může Vám asi připadat, že mi musíte radit. Spíše je to tak, že jsem otevřený o tom diskutovat a pacientovi do určité míry vyjít vstříc, ale zároveň považuji za potřebné ho informovat o svém názoru, což v podstatě takto proběhlo.


S
Ověřený profil

Příjemný pan doktor, který se zajímá o to co Vás trápí, ale i o to co by s tím mohlo souviset a snaží se opravdu pomoci. Souhlasím s Ludmilou K.


L
Ověřený profil

Do ordninace jsem přišla v tomto roce a s péčí pana doktora jsem byla velmi spokojena. Je pečlivý, soustředěný, vlídný, je možné s ním vše probrat, mé otázky neodbýval. Jsem ráda, že mohu mít dobrý pocit z návštěvy u lékaře, což zdaleka nebývá běžné.


M
Ověřený profil

Pan doktor podle mě patří mezi lidi, kteří naslouchají a respektují názor pacienta ohledně dalšího postupu. Navíc se mu podařilo výrazně zkrátit čekací dobu v ordinaci. Mám zatím krátkou, ale dobrou zkušenost. Doporučuji.


Došlo k chybě, zkuste to znovu