Ordinace PL Kobylisy s.r.o.
Střelničná 1680/8, Praha 8, Kobylisy, Praha 8, Praha

Psychoterapie • 500 Kč

Střelničná 1680/8, Praha 8, Kobylisy, Praha

500 Kč

Ordinace PL Kobylisy s.r.o.

Od ledna 2014 jsme převzali ordinaci praktického lékaře na poliklinice Čumpelíkova, 5minut pěšky od metra Kobylisy. Ordinace je nově zrekonstruovaná a...

Umístění: Ordinace PL Kobylisy s.r.o. Jiný

Pan doktor Kořenek je muž na svém místě. Ačkoli jsem se dostavil jen na rutinní prohlídku, dostalo se mi několika důležitých rad a poznatků, za něž jsem panu doktorovi vděčen. Málo kdo se dnes alespoň snaží o celostnější přístup k pacientům.

Umístění: Ordinace PL Kobylisy s.r.o. Změna PL

Pana doktora i další personál na mě působí velmi dobře. Měnil jsem PL z důvodu nespokojenosti jiného praktika a udělal jsem dobře.
Celý tým je parta profesionálních lidí, kteří berou svoji profesi vážně. Veškeré zdravotní problémy konzultují, nenechávají nic náhodě a jejich přístup je příjemný.
Děkuji

Pana doktora velmi nedoporucuji. Clovek mu musi podsouvat rady a doporuceni, jinak tam sedi a kouka na vas.. poslechl me pres tricko a jen na zadech a pak ledabyle prohmatal krk. Kdyz jsem rekla, ze uz mam letos treti ATB na zanety hltanu a hlasivek, atd..a ze bych tedy chtela jit na krev, tak se velmi podivil a nechapal proc..

MUDr. Jan Kořenek

Mrzí mě, že jste byla nespokojená. Snažil jsem se Vám věnovat. Za svým lékařským vyšetřením, které zesměšňujete, si stojím. Pacienti si častěji stěžují, že lékař nezvedne oči od monitoru, připomínka, že na Vás koukám je překvapující. Když máte rozdílnou představu o dalším postupu, který mi sdělujete, může Vám asi připadat, že mi musíte radit. Spíše je to tak, že jsem otevřený o tom diskutovat a pacientovi do určité míry vyjít vstříc, ale zároveň považuji za potřebné ho informovat o svém názoru, což v podstatě takto proběhlo.

Příjemný pan doktor, který se zajímá o to co Vás trápí, ale i o to co by s tím mohlo souviset a snaží se opravdu pomoci. Souhlasím s Ludmilou K.

Do ordninace jsem přišla v tomto roce a s péčí pana doktora jsem byla velmi spokojena. Je pečlivý, soustředěný, vlídný, je možné s ním vše probrat, mé otázky neodbýval. Jsem ráda, že mohu mít dobrý pocit z návštěvy u lékaře, což zdaleka nebývá běžné.

Pan doktor podle mě patří mezi lidi, kteří naslouchají a respektují názor pacienta ohledně dalšího postupu. Navíc se mu podařilo výrazně zkrátit čekací dobu v ordinaci. Mám zatím krátkou, ale dobrou zkušenost. Doporučuji.